Ухвала від 01.03.2021 по справі 216/7013/20

Справа № 216/7013/20

провадження 2/216/1195/21

УХВАЛА

іменем України

про закриття підготовчого провадження та призначення справи

до судового розгляду

01 березня 2021 року місто Кривий Ріг

Центрально-Міський районний суд м. Кривого Рогу Дніпропетровської області у складі головуючого судді Кузнецова Р.О.,

за участю секретаря судового засідання Кузь А.Ю.,

розглянувши у підготовчому судовому засіданні в залі судових засідань №4 приміщення суду у м. Кривому Розі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до комунального підприємства "Житлово-експлуатаційна організація №20", за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору: виконавчого комітету Центрально-Міської районної у місті ради про захист прав споживачів, -

ВСТАНОВИВ:

В провадженні суду знаходиться цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до комунального підприємства "Житлово-експлуатаційна організація №20", за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору: виконавчого комітету Центрально-Міської районної у місті ради про захист прав споживачів, що розглядається за правилами позовного провадження.

09 грудня 2020 року на підставі ухвали суду з метою виконання вимог частини 1 статті 189 Цивільного процесуального кодексу України розпочато підготовче провадження у справі, розгляд якої здійснюється у загальному порядку.

Представник позивача в підготовче судове засідання не з'явився, про дату, час і місце засідання повідомлявся належним чином відповідно до приписів Цивільного процесуального кодексу України, надав суду заяву про розгляд справи без його участі, на задоволенні позову наполягає.

Відповідач в підготовче судове засідання не з'явився, про дату, час і місце засідання повідомлявся належним чином відповідно до приписів Цивільного процесуального кодексу України, про причини своєї неявки суд не повідомив.

Представник третьої особи, яка не зявляє самостійних вимог щодо предмету спору в підготовче судове засідання не з'явилась, про дату, час і місце засідання повідомлялась належним чином відповідно до приписів Цивільного процесуального кодексу України, надала до суду пояснення в яких просила розгляд справи проводити за відсутності представника.

Під час проведення підготовчого судового засідання судом визначено предмет спору та характер спірних правовідносин, позовні вимоги та склад учасників судового процесу, визначено обставини справи, які підлягають встановленню, та зібрані відповідні докази, визначено порядок розгляду справи, а також вчинено інші дії з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті. Заяв про бажання укласти мирову угоду, або звернутися до суду для проведення врегулювання спору за участю судді від сторін не надходило, також як і не надходило відзиву на позовну заяву, зустрічного позову, інших заяв та клопотань.

Підстав для вирішення питань, визначених пунктами 8-14 частини 2 статті 197 Цивільного процесуального кодексу України у даній справі не встановлено.

Враховуючи вищевикладене, суд приходить до висновку про необхідність закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

На підставі викладеного, керуючись статтями 189, 196-198, 200, 293 ЦПК України, суд -

ПОСТАНОВИВ:

Закрити підготовче провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до комунального підприємства "Житлово-експлуатаційна організація №20", за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору: виконавчого комітету Центрально-Міської районної у місті ради про захист прав споживачів, та призначити справу до судового розгляду по суті на 20 квітня 2021 року об 16 годині 00 хвилин та провести у відкритому судовому засіданні в залі судових засідань №4 приміщення Центрально-Міського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області, розташованого за адресою: вулиця Першотравнева, будинок 12, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область, 50000.

Про дату, час і місце призначення судового засідання повідомити всіх учасників справи, які не були присутніми у підготовчому судовому засідання, за правилами та в порядку, визначеному Цивільним процесуальним кодексом України.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та окремо від рішення суду оскарженню не підлягає.

Суддя Р.О.Кузнецов

Попередній документ
95532106
Наступний документ
95532108
Інформація про рішення:
№ рішення: 95532107
№ справи: 216/7013/20
Дата рішення: 01.03.2021
Дата публікації: 17.03.2021
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Центрально-Міський районний суд м. Кривого Рогу
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, пов’язаних із застосуванням Закону України «Про захист прав споживачів»
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (15.09.2021)
Дата надходження: 15.09.2021
Предмет позову: про захист прав споживачів
Розклад засідань:
01.03.2021 11:00 Центрально-Міський районний суд м.Кривого Рогу
20.04.2021 16:00 Центрально-Міський районний суд м.Кривого Рогу
11.10.2021 00:00 Дніпровський апеляційний суд