Справа № 523/19450/20
Провадження №2-сз/523/9/21
"15" березня 2021 р.
Cуддя Суворовського районного суду м. Одеси Бузовський В.В., розглянувши заяву ОСОБА_1 про повернення судового збору, -
встановив:
10.03.2021 року ОСОБА_1 звернулась до Суворовського районного суду м. Одеси із заявою про повернення судового збору у розмірі 840 грн 80 коп., сплаченого при подачі позовної заяви. В обґрунтування заяви посилається на те, що оплату було здійснено 16.12.2020 року, але ухвалою Суворовського районного суду м. Одеси від 04.02.2021 року, позовну заяву було залишено без розгляду.
Вивчивши матеріали справи, вважаю, що заява підлягає задоволенню з наступних підстав.
Ухвалою Суворовського районного суду м.Одеси від 21.12.2020 року було прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , про розірвання шлюбу в спрощеному позовному провадженні.
Ухвалою Суворовського районного суду м.Одеси від 04.02.2021 року позовну заяву ОСОБА_3 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу залишено без розгляду, у зв'язку з тим, що ОСОБА_3 звернулась до суду з заявою про залишення позову без розгляду.
Відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 7 Закону України «Про судовий збір» сплачена сума судового збору повертається за клопотанням особи, яка його сплатила за ухвалою суду в разі залишення заяви або скарги без розгляду (крім випадків, якщо такі заяви або скарги залишені без розгляду у зв'язку з повторним неприбуттям або залишенням позивачем судового засідання без поважних причин та неподання заяви про розгляд справи за його відсутності, або неподання позивачем витребуваних судом матеріалів, або за його заявою (клопотанням).
Відповідно до вищевикладеного, враховуючи те, що позов ОСОБА_3 залишено без розгляду за її клопотанням, заява про повернення судового збору задоволенню не підлягає.
Керуючись ст. ст. 164, 260, 353 ЦПК України, суддя -
Заяву ОСОБА_1 про повернення судового збору залишити без задоволення.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: