Постанова від 09.03.2021 по справі 902/523/20

ПІВНІЧНО-ЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

33001 , м. Рівне, вул. Яворницького, 59

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

09 березня 2021 року Справа № 902/523/20

Північно-західний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

Головуючий суддя Маціщук А.В., суддя Олексюк Г.Є. , суддя Гудак А.В.

секретар судового засідання Шилан О.С.

за участю представників сторін:

позивача - Арустамян А.Е

відповідача - не з'явився

третьої особи Товариства з обмеженою відповідальністю "Зе тендер"- не з'явився

третьої особи Товариства з обмеженою відповідальністю "Кондитерський дім "Вацак" - адв. Юрченко Т.П.

розглянувши апеляційну скаргу позивача ОСОБА_1

на рішення Господарського суду Вінницької області від 05.11.2020 р.

у справі № 902/523/20

за позовом ОСОБА_1

до Регіонального відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях

за участю третіх осіб, які не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача : Товариства з обмеженою відповідальністю "Зе тендер" та Товариства з обмеженою відповідальністю "Кондитерський дім "Вацак".

про визнання незаконними та скасування наказу № 565 від 12.05.2020 р. "Про відмову у затвердженні протоколу про результати електронного аукціону № UA-PS-2020-03-31-000089-3 з продажу об'єкта малої приватизації", наказу № 566 від 12.05.2020 р.

ВСТАНОВИВ:

Відповідно до рішення Господарського суду Вінницької області від 05.11.2020 р. у справі № 902/523/20 відмовлено у задоволенні позову про визнання незаконними та скасування наказу № 565 та № 566 від 12.05.2020 р. "Про відмову у затвердженні протоколу про результати електронного аукціону № UA-PS-2020-03-31-000089-3 з продажу об'єкта малої приватизації" та «Про відмову у затвердженні протоколу про результати електронного аукціону № UA-PS-2020-03-31-000084-3».

Не погоджуючись із рішенням суду першої інстанції, позивач ОСОБА_1 подав апеляційну скаргу до Північно-західного апеляційного господарського суду, у якій просить скасувати рішення Господарського суду Вінницької області від 05.11.2020 р. та ухвалити нове рішення про задоволення позову.

Зазначає, що основною підставою для відмови у позову слугував висновок суду першої інстанції, що сплата позивачем гарантійного внеску через касу банку, а не з власного рахунку свідчить, що позивач не виконав прямої вимоги Закону України “Про приватизацію державного і комунального майна” щодо сплати гарантійного внеску з рахунка потенційного покупця, відкритого в українському або іноземному банку. Даний висновок суду першої інстанції, на думку скаржника, є хибним, що зумовило незаконність оскаржуваного рішення.

Доводить, що всупереч ст. 9 Закону України “Про приватизацію державного і комунального майна” поза увагою суду першої інстанції залишилося, що заява на участь в аукціоні та всі документи були подані позивачем 28.04.2020 р., перевірені і на момент проведення аукціону були в наявності у оператора авторизованого електронного майданчика ТОВ “Зе тендер”.

Позивач стверджує, що допущене ним порушення є формальною (несуттєвою) помилкою, і відсутні передбачені законом підстави для відмови у затвердженні протоколів про результати електронних аукціонів, оскільки сплатою гарантійного та реєстраційного внесків позивач виконав вимоги Закону, а єдине порушення - їх сплата через касу банку.

Просить суд скасувати рішення Господарського суду Вінницької області від 05.11.20020 р. та ухвалити нове рішення, яким позов ОСОБА_1 задоволити в повному обсязі.

Товариство з обмеженою відповідальністю "Кондитерський дім "Вацак" подало суду письмові пояснення до апеляційної скарги. Третя особа не погоджується з доводами скаржника, вважає їх безпідставним та такими, що не ґрунтуються на нормах чинного законодавства, а рішення Господарського суду Вінницької області від 05 листопада 2020 року у справі № 902/525/20 вважає обґрунтованим та ухваленим з дотриманнямнорм матеріального та процесуального права.

Посилається на ст. 14 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» і вважає помилковими доводи скаржника, що сплата гарантійного внеску через касу банку, а не з розрахункового рахунку потенційного покупця не може вважатися підставою для відмови в затвердженні результатів електронного аукціону, а таке порушення - формальною помилкою. Доводить, що до формальних несуттєвих помилок відносяться помилки в оформленні заяви на участь у приватизації об'єкта малої приватизації або в документах та інформації, шо подається разом із такою заявою, які не впливають на зміст заяви або документів та інформації, зокрема, технічні помилки та описки, тоді як в даному випадку така помилка є суттєвою.

Доводить, що факт допущення оператором електронного майданчика TOB «ЗЕ ТЕНДЕР» позивача до участі в електронному аукціоні, не звільняє державний орган приватизації від обов'язку забезпечити виконання вимог частин четвертої та десятої статті 14 Закону України «Про приватизацію державного майна» та здійснити перевірку заяви на участь у приватизації об'єкта малої приватизації, доданих до неї документів та інформації переможця аукціону після закінчення електронного аукціону.

Просить суд урахувати викладене і залишити без задоволення апеляційну скаргу позивача у справі № 902/523/20, а рішення Господарського суду Вінницької області від 05 листопада 2020 року без змін.

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях, Товариство з обмеженою відповідальністю "Зе тендер" відзивів на апеляційну скаргу суду не подали.

В судове засідання 02.03.2021 р. та 09.03.2021 р. представники Регіонального відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях та Товариства з обмеженою відповідальністю "Зе тендер" не з'явились; суд повідомив учасників справи про розгляд справи в установленому порядку, що підтверджено рекомендованими повідомленнями про вручення поштових відправлень та підтвердженням направлення на електронну адресу /а.с. 107-109, 114, 118 у т.2/.

Представник позивача в судових засіданнях підтримала доводи апеляційної скарги з підстав, викладених у ній. Представник Товариства з обмеженою відповідальністю "Кондитерський дім "Вацак" заперечив доводи скаржника.

Розглянувши апеляційну скаргу, заслухавши в судовому засіданні 02.03.2021 р. та 09.03.2021 р. пояснення представників ОСОБА_1 та Товариства з обмеженою відповідальністю "Кондитерський дім "Вацак", вивчивши матеріали справи, наявні в ній докази, заслухавши в судових засіданнях пояснення представників сторін, перевіривши оцінку обставин справи та повноту їх встановлення місцевим господарським судом, дослідивши правильність застосування судом першої інстанції при винесенні оскаржуваного рішення норм матеріального та процесуального права, колегія суддів Північно-західного апеляційного господарського суду вважає, що апеляційна скарга не підлягає задоволенню.

Судом на підставі матеріалів справи встановлено наступне.

Фонд державного майна України наказом № 1140 від 20.11.2019 р. включив до переліку об'єктів державної власності малої приватизації, що підлягають приватизації: річковий вокзал літ."А", літ. "А1", загальною площею 455,6 кв.м., крім підпірної стіни № 2 із сходами № 1 ( АДРЕСА_1 ); нежитлову будівлю майстерні літ."А1", загальною площею 125,4 кв.м. з добудовами літ. "а", літ."а1", ґанком літ."а 2" (Вінницька область, м. Могилів - Подільський, вул. Острівська, 38), що перебувають на балансі Державного підприємства "Адміністрація річкових портів".

Відповідно до опублікованого в електронній торговій системі та в офіційному друкованому виданні Фонду державного майна України - "Бюлетень про приватизацію" від 11.03.2020 р. інформаційного повідомлення Регіонального відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях про проведення в електронній торговій системі з продажу на аукціоні з умовами об'єктів державної власності, крім підпірної стінки № 2 із сходами № 1, аукціони було призначено на 01.04.2020 р.

01.04.2020 р. аукціони не відбулися через відсутність потенційних покупців, а тому, аукціон із зниженням стартової ціни на 50% було призначено на 30 квітня 2020 року.

29.04.2020 р. призначено аукціон з продажу об'єкта малої приватизації окремого майна - нежитлової будівлі майстерні літ."А1", загальною площею 125,4 кв.м. з добудовами літ. "а", літ."а1", ґанком літ."а 2" (Вінницька область, м. Могилів - Подільський, вул. Острівська, 38).

Згідно інформації, яка опублікована на офіційному сайті ДП "Прозорро. Продажі", початкова ціна продажу лота 231614,00 грн. без ПДВ, кінцевий строк подання цінових пропозицій - 29.04.2020 р. 19:48 год.

Даний лот виставлявся повторно.

З метою участі в аукціоні PS-2020-03-31-000084-3 з приватизації об'єкту державної власності ОСОБА_1 зареєструвався через електронну торгову систему ТОВ "ЗЕ ТЕНДЕР", та надіслав 28.04.2020 р. заяву на участь в електронному аукціоні із додатками: копія паспорту; копія ІПН; квитанція про сплату гарантійного забезпечення для участі в аукціоні від 28.04.2020 р.; квитанція про сплату реєстраційного внеску для участі в аукціоні від 28.04.2020 р.; письмова згода щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу від 28.04.2020 р.

Аукціон PS-2020-03-31-000084-3 не відбувся, у зв'язку із поданням лише однією особою заяви на участь. Оператором електронного майданчика ТОВ "ЗЕ ТЕНДЕР" 29.04.2020 р. сформовано протокол про результати електронного аукціону № UA-PS-2020-03-31-000084-3 по лоту: нежитлова будівля майстерні з будовами та ґанком, що розташована за адресою: Вінницька область, м. Могилів-Подільський, вул. Острівська, 38; учасниками електронного аукціону є ОСОБА_1 , код НОМЕР_1 ; стартова ціна лоту: 231614,00 грн.; запропонована учасником ціна лоту без урахування ПДВ: 255 000,00 грн., з урахуванням ПДВ - 306 000,00 грн.; ціна продажу лоту з урахуванням ПДВ: 306000, 00 грн.; розмір гарантійного внеску: 23161,40 грн.; розмір реєстраційного внеску: 944,6 грн.; переможець електронного аукціону (учасник, що подав єдину заяву): ОСОБА_1 , ІПН НОМЕР_1 /а.с13/.

Наказом Регіонального відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях № 566 від 12.05.2020 р. "Про відмову у затвердженні протоколу про результати електронного аукціону № UA-PS-2020-03-31-000084-3 з продажу об'єкта малої приватизації" відмовлено у затвердженні протоколу про результати електронного аукціону № UA-PS-2020-03-31-000084-3 сформованого 29.04.2020 р. о 19:49:15 оператором електронного майданчику - ТОВ "ЗЕ ТЕНДЕР" по лоту: нежитлової будівлі майстерні літ."А", загальною площею 125,4 кв.м. з добудовами літ. "а", літ."а1", ґанком літ."а 2", розташованої за адресою: ( АДРЕСА_2 , що перебуває на балансі Державного підприємства "Адміністрація річкових портів", з тоі причини, що 'учасник, який подав єдину заяву на участь в електронному аукціоні ОСОБА_1 не подав документи в повному обсязі, обов'язкове подання яких передбачено частинами 1, 4 пункту 7 статті 14 Закону' /а.с.9/.

30.04.2020 р. призначено аукціон з продажу об'єкта малої приватизації окремого майна: нежитлова будівля - річковий вокзал літ."А", літ. "А1", загальною площею 455,6 кв.м., крім підпірної стіни № 2 із сходами № 1, розташованого за адресою: АДРЕСА_1 , початкова ціна продажу лота 1242649,00 грн. без ПДВ, кінцевий строк подання цінових пропозицій - 29.04.2020 р. 20:30 год.

З метою участі в аукціоні PS-2020-03-31-000089-3 з приватизації об'єкту державної власності ОСОБА_1 зареєструвався через електронну торгову систему ТОВ "ЗЕ ТЕНДЕР" та надіслав заяву на участь в електронному аукціоні від 28.04.2020 р. із додатками: копія паспорту; копія ІПН; квитанція про сплату гарантійного забезпечення для участі в аукціоні від 28.04.2020 р.; квитанція про сплату реєстраційного внеску для участі в аукціоні від 28.04.2020 р.; письмова згода щодо взяття на себе зобов'язань, визначених умовами продажу від 28.04.2020 р.

Оператором електронного майданчика ТОВ "ЗЕ ТЕНДЕР" 29.04.2020 р. сформовано протокол про результати електронного аукціону № UA-PS-2020-03-31-000089-3 по лоту: нежитлова будівля - річковий вокзал літ."А", літ. "А1", загальною площею 455,6 кв.м., крім підпірної стіни № 2 із сходами № 1 з якого вбачається, що аукціон відбувся; дата та час початку електронного аукціону: 30.04.2020 р. 11:11:02; дата та час завершення електронного аукціону: 30.04.2020 р. 11:49:02; учасниками електронного аукціону є ФОП Левін Андрій Андрійович, ТОВ "Кондитерський дім "Вацак" та ОСОБА_1 ; стартова ціна лоту: 1242649,00 грн.; ціна продажу лоту без урахування ПДВ - 3015000,00 грн., з урахуванням ПДВ: 3618000, 00 грн.; розмір гарантійного внеску: 124264,90 грн.; розмір реєстраційного внеску: 944,6 грн.; переможець електронного аукціону: ОСОБА_1 , ІПН НОМЕР_1 .

Наказом Регіонального відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях № 565 від 12.05.2020 р. "Про відмову у затвердженні протоколу про результати електронного аукціону № UA-PS-2020-03-31-000089-3 з продажу об'єкта малої приватизації" відмовлено у затвердженні протоколу про результати електронного аукціону № UA-PS-2020-03-31-000089-3 сформованого 30.04.2020 р. о 11:49:02 оператором електронного майданчику ТОВ "ЗЕ ТЕНДЕР" по лоту: нежитлова будівля - річковий вокзал літ."А", літ. "А1", загальною площею 455,6 кв.м., крім підпірної стіни № 2 із сходами № 1, яка розташована за адресою: АДРЕСА_1 /а.с.8/. Причиною відмови вказано те, що 'учасник, який надав найвищу пропозицію, переможець електронного аукціону ОСОБА_1 не подав документи в повному обсязі, обов'зкове подання яких передбачено частинами 1, 4 пункту 7 статті 14 Закону''.

Вищевказані протоколи були підписані ОСОБА_1 , оператором електронного майданчика ТОВ "ЗЕ ТЕНДЕР" та надісланні для затвердження Регіональному відділенню Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях.

Звертаючись до Господарського суду Вінницької області, ОСОБА_1 доводить, що накази № 565 від 12.05.2020 р. та № 566 від 12.05.2020 р. є незаконними та такими, що підлягають скасуванню. Заперечує правомірність відмови у затвердженні зазначених протоколів, причиною якої визначено те, що позивач не надав в повному обсязі документи, обов'язкове подання яких передбачено частинами 1, 4 пункту 7 статті 14 Закону України "Про приватизацію державного і комунального майна".

Отже в даному випадку правовідносини, що склались між сторонами регулюються спеціальним законодавством, а саме Законом України «Про приватизацію державного і комунального майна» та Порядком проведення електронних аукціонів для продажу об'єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 р. № 432 (далі Порядок).

Згідно з ч.1 ст. 15 Закону України "Про приватизацію державного майна" об'єкти малої приватизації продаються виключно на електронних аукціонах. Порядок проведення електронних аукціонів для продажу об'єктів малої приватизації, розмір та порядок сплати плати за участь, визначення переможця за результатами електронного аукціону, а також порядок визначення додаткових умов продажу затверджуються Кабінетом Міністрів України.

Порядок проведення електронних аукціонів для продажу об'єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 року № 432 (далі Порядок), визначає механізм проведення електронних аукціонів для продажу об'єктів малої приватизації з використанням електронної торгової системи, визначення переможця за результатами електронного аукціону, розміру та порядку внесення плати за участь в електронному аукціоні, а також визначення додаткових умов продажу відповідно до положень Закону України "Про приватизацію державного і комунального майна".

Згідно ч. 4, 10 ст.14 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» орган приватизації досліджує відомості, зазначені в документах, поданих потенційними покупцями.

Нормами ч.10 ст.14 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» визначено, що після закінчення електронного аукціону організатор аукціону з продажу об'єкта малої приватизації здійснює перевірку заяви на участь у приватизації об'єкта малої приватизації разом із доданими до неї документами та інформацією переможця аукціону та у разі невідповідності доданих до заяви документів приймає рішення відповідно до частини дев'ятої цієї статті. Переможець аукціону може оскаржити це рішення до суду протягом строку, передбаченого ст. 30 цього Закону.

Регіональне відділення ФДМУ по Вінницькій та Хмельницькій областях виступає організатором аукціону з продажу відповідно до договору про проведення електронних аукціонів з продажу об'єктів малої приватизації між організатором аукціону та оператором електронного майданчика від 02.01.2020 р., а отже, відповідно до закону наділене відповідним колом повноважень щодо здійснення перевірки заяви на участь у приватизації об'єкта малої приватизації та доданих до неї документів і інформації про переможця аукціону, в т.ч. - після закінчення електронного аукціону відповідно до ч.10 ст.14 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

Так, відповідно до п. 19 Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об'єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу (затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 р. № 432 (із змінами) оператор електронного майданчика проводить перевірку відповідності ідентифікаційної інформації (для громадян України - паспортних даних; для іноземних громадян - дані документа, що посвідчує особу; для юридичних осіб - резидентів - дані Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань; для юридичних осіб - нерезидентів - дані документа про реєстрацію у державі місцезнаходження), наданої особою, яка має намір взяти участь в електронному аукціоні, даним, які зазначаються такою особою в заяві на участь в електронному аукціоні. Невідповідність наданої інформації є підставою для відмови такій особі у доступі до участі в електронному аукціоні.

Факт допущення оператором електронного майданчика TOB "ЗЕ ТЕНДЕР" позивача до участі в електронному аукціоні, не звільняє державний орган приватизації від обов'язку виконати перевірку заяви на участь у приватизації об'єкта малої приватизації, доданих до неї документів та інформації переможця аукціону після закінчення електронного аукціону відповідно до ч.10 ст.14 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

Пунктом 68 Порядку визначено, що після отримання від оператора електронного майданчика, через який подано найвищу цінову пропозицію, підписаного переможцем електронного аукціону та таким оператором протоколу про результати електронного аукціону, орган приватизації затверджує та опубліковує протокол через особистий кабінет протягом 10 робочих днів з дня, наступного за днем його формування в електронній торговій системі.

У межах строку, встановленого для опублікування протоколу про результати електронного аукціону, орган приватизації перевіряє заяву на участь в електронному аукціоні, подану шляхом заповнення електронної форми, та електронні копії документів переможця електронного аукціону щодо відповідності вимогам Закону.

Відповідно до таких вимог Закону України "Про приватизацію державного і комунального майна" та Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об'єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, оператор електронного майданчика ТОВ "ЗЕ ТЕНДЕР" листом від 11.05.2020 р. № 2020-05-11 надав Регіональному відділенню Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях як організатору аукціону копії документів переможця аукціону ОСОБА_1 , а саме копії: паспорту громадянина України, довідки про присвоєння реєстраційної облікової картки платника податків, заяви про надання інформації переможця аукціону, довідки про відкриття банківського рахунку переможця аукціону, заяв на участь в електронних аукціонах UA-PS-2020-03-31-000089-3 та UA-PS-2020-03-31-000084-3 від 28.04.2020, квитанцій про сплату гарантійного забезпечення для участі в аукціонах UA-PS-2020-03-31-000089-3 та UA-PS-2020-03-31-000084-3 від 28.04.2020, квитанцій про сплату реєстраційного внеску для участі в аукціонах UA-PS-2020-03-31-000089-3 та UA-PS-2020-03-31-000084-3 від 28.04.2020, письмової згоди про взяття на себе зобов'язань визначених умовами продажу від 28.04.2020.

Відповідачем здійснено перевірку зазначених документів переможця аукціону та встановлено, що на підтвердження сплати гарантійних та реєстраційних внесків позивачем додано квитанції Могилів - Подільського відділення Вінницької філії АТКБ "ПриватБанк від 28 квітня 2018 року № 0.0.1690823488.1, № 0.0.1690822722.1, № 0.0.1690831112.1, № 0.0.1690829266.1.

Частиною 7 статті 14 Закону України "Про приватизацію державного і комунального майна" визначений вичерпний перелік документів, які додаються до заяви на участь у приватизації об'єкта малої приватизації, зокрема для потенційних покупців - фізичних осіб, у т.ч. подається документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску в розмірі 10 відсотків стартової ціни з рахунка потенційного покупця, відкритого в українському або іноземному банку (крім банків держав, внесених РАТБ до списку держав, що не співпрацюють у сфері протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом).

Натомість відповідачем встановлено, що надані позивачем квитанції не підтверджують сплату позивачем гарантійних внесків з власного рахунку позивача, а кошти внесено в касу Могилів - Подільського відділення Вінницької філії АТКБ "ПриватБанк", що є порушенням вимог до документів, які подаються із заявою на участь у приватизації, визначених п.4 ч.7 ст.14 Закону України "Про приватизацію державного і комунального майна".

Наслідком неподання потенційним покупцем документів, які визначені Законом, є не затвердження органом приватизації з продажу об'єкта малої приватизації протоколу електронних торгів відповідно до ч.9 ст.14 Закону України "Про приватизацію державного і комунального майна".

При цьому колегія суддів відхиляє доводи скаржника, викладені в апеляційній скарзі, що допущене ним порушення, а саме сплата через касу банку є формальною (несуттєвою) помилкою. Відповідно до норм ч.9 ст.14 Закону до формальних (несуттєвих) помилок відносяться помилки в оформленні заяви на участь у приватизації об'єкта малої приватизації або в документах та інформації, що подається разом із такою заявою, які не впливають на зміст заяви або документів та інформації, зокрема технічні помилки та описки. Тоді як сплата коштів через касу банку, а не з рахунка потенційного покупця, відкритого у банку, є порушенням визначеного п.4 ч.7 ст.14 Законом порядку сплати внесків.

Таке порушення вимог Закону України "Про приватизацію державного і комунального майна" є достатньою і правомірною підставою для відмови у затвердженні протоколів про результати електронних аукціонів № UA-PS-2020-03-31-000089-3, № UA-PS-2020-03-31-000084-3, сформованих 29.04.2020 р. і 30.04.2020 р.

Підсумовуючи наведене, колегія суддів погоджується із висновком суду першої інстанції, що Регіональне відділення ФДМУ по Вінницькій та Хмельницькій областях наказами від 12.05.2020 р. № 565, № 566 у зв'язку із неподанням документів в повному обсязі, обов'язкове подання яких передбачено законом, правомірно відмовило у затвердженні протоколів про результати електронних аукціонів відповідно до ч. 9 ст.14 Закону України "Про приватизацію державного і комунального майна", Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об'єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу (затверджений постановою КМ України від 10.05.2018 року № 432 (із змінами). Тому колегія суддів не вбачає підстав для визнання їх незаконними.

Рішення Господарського суду Вінницької області від 05.11.2020 р. у справі № 902/523/20 відповідає матеріалам справи, ґрунтується на чинному законодавстві, тому відсутні підстави для його зміни чи скасування за ст. 277 ГПК України. Доводи ОСОБА_1 , викладені в апеляційній скарзі, не спростовують висновків суду першої інстанції.

Судові витрати за розгляд апеляційної скарги покладаються на скаржника згідно з ст.129 ГПК України.

Керуючись ст. ст. 129, 269, 270, 276, 281 - 282 Господарського процесуального кодексу України, суд

ПОСТАНОВИВ:

Апеляційну скаргу ОСОБА_1 залишити без задоволення. Рішення Господарського суду Вінницької області від 05.11.2020 р. у справі № 902/523/20 залишити без змін.

Постанова набирає законної сили з дня її прийняття.

Постанову апеляційної інстанції може бути оскаржено у касаційному порядку, визначеному Господарським процесуальним кодексом України.

Матеріали справи № 902/523/20 повернути Господарському суду Вінницької області.

Повний текст постанови складений 12 березня 2021 року

Головуючий суддя Маціщук А.В.

Суддя Олексюк Г.Є.

Суддя Гудак А.В.