Справа №756/16994/20 Провадження №11-кп/824/2060/2021Головуючий у І інстанції: ОСОБА_1
про відкриття апеляційного провадження
11 березня 2021 року суддя судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду - доповідач по справі ОСОБА_2 , перевіривши апеляційну скаргу першого заступника керівника Київської міської прокуратури ОСОБА_3 на вирок Оболонського районного суду міста Києва від 04 лютого 2021 року,
До суду апеляційної інстанції надійшло кримінальне провадження, внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12020100050000014, по обвинуваченню ОСОБА_4 у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.187 КК України, з апеляційною скаргою першого заступника керівника Київської міської прокуратури ОСОБА_3 на вирок Оболонського районного суду міста Києва від 04 лютого 2021 року.
Зазначеним вироком суду ОСОБА_4 визнано винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.187, та призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 7 (сім) років 6 (шість) місяців.
На підставі ч.1, ч.4 ст.70 КК України ОСОБА_4 шляхом поглинення менш суворого покарання, призначеного вироком Деснянського районного суду міста Києва від 07.12.2020 року, більш суворим, призначено остаточне покарання у виді позбавлення волі на строк 7 (сім) років 6 (шість) місяців.
По справі вирішено питання про речові докази та процесуальні витрати.
Не погоджуючись з вироком суду, перший заступник керівника Київської міської прокуратури ОСОБА_3 подав апеляційну скаргу.
Зазначена апеляційна скарга подана у встановлені законом строки, належною особою і відповідає вимогам ст.396 КПК України, а тому апеляційне провадження за вказаною скаргою підлягає відкриттю, за відсутності для цього перешкод.
Керуючись ст.398 КПК України, -
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою першого заступника керівника Київської міської прокуратури ОСОБА_3 на вирок Оболонського районного суду міста Києва від 04 лютого 2021 року.
Направити учасникам кримінального провадження копію ухвали, разом з копією апеляційної скарги та інформацією про їх права і обов'язки.
Учасники судового провадження можуть подати до Київського апеляційного суду письмові заперечення на апеляційну скаргу до 01 квітня 2021 року.
Ухвала набирає законної сили з моменту її постановлення й оскарженню в касаційному порядку не підлягає.
Суддя Київського апеляційного
суду - доповідач по справі ОСОБА_2