Ухвала від 10.03.2021 по справі 924/204/21

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

29000, м. Хмельницький, майдан Незалежності, 1 тел. 71-81-84, факс 71-81-98

УХВАЛА

"10" березня 2021 р. Справа № 924/204/21

Господарський суд Хмельницької області у складі судді Гладюка Ю. В., розглянувши матеріали

за позовом акціонерного товариства комерційний банк "ПриватБанк", м. Київ

до 1. товариства з обмеженою відповідальністю "Агро сфера", м. Хмельницький

2. ОСОБА_1 , с. Грузевиця, Хмельницький р-н., Хмельницька обл.

про стягнення грошей

з підстав порушення умов договорів

встановив:

05.03.2021 року до Господарського суду Хмельницької області надійшла позовна заява акціонерного товариства комерційний банк "ПриватБанк", м. Київ до товариства з обмеженою відповідальністю "Агро сфера", м. Хмельницький та до ОСОБА_1 , с. Грузевиця, Хмельницький р-н., Хмельницька обл. про стягнення грошей (210 376, 05 грн.)

Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 05.03.2021 року вказану позовну заяву передано для розгляду судді Гладюку Ю.В.

Частиною 1 статті 176 Господарського процесуального кодексу України передбачено, що за відсутності підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження суд відкриває провадження у справі протягом п'яти днів з дня надходження позовної заяви або заяви про усунення недоліків, поданої в порядку, передбаченому статтею 174 цього Кодексу.

Судом не встановлено підстав для залишення позовної заяви без руху, її повернення чи відмови у відкритті провадження, тому суд приходить до висновку про відкриття провадження у справі за позовом акціонерного товариства комерційний банк "ПриватБанк", м. Київ до товариства з обмеженою відповідальністю "Агро сфера", м. Хмельницький та до ОСОБА_1 , с. Грузевиця, Хмельницький р-н., Хмельницька обл. про стягнення грошей.

До позовної заяви позивачем додано клопотання про розгляд справи в порядку спрощеного позовного провадження без виклику сторін.

Відповідно до ч. 3 ст. 12 ГПК України спрощене позовне провадження призначене для розгляду малозначних справ, справ незначної складності та інших справ, для яких пріоритетним є швидке вирішення справи.

Судом встановлено, що ціна позову в даній справі не перевищує ста розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, даний спір не входить до переліку справ, що не можуть бути розглянуті у порядку спрощеного позовного провадження, наведеному у ч. 4 ст. 247 ГПК України. Крім того, судом враховано обраний позивачем спосіб захисту; категорію та складність справи; кількість сторін та інших учасників справи; обсяг та характер доказів у справі, зокрема, те, що попередньо не вбачається необхідності призначення експертизи у справі, виклику свідків тощо, а також не виявлено значного суспільного інтересу до розгляду вказаної справи.

На підставі вищевикладеного суд доходить висновку про те, що відповідно до ст. 12, ч. 1 ст. 247 Господарського процесуального кодексу України враховуючи клопотання позивача, справа підлягає розгляду в порядку спрощеного позовного провадження без виклику сторін та проведення судового засідання.

Керуючись ст. ст. 12, 176, 234, 235, 247, 252 Господарського процесуального кодексу України, суд

постановив:

1. Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі для її розгляду за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін та проведення судового засідання.

2. Встановити відповідачам строк для подання відзивів на позов до 30.03.2021 року; одночасно з надісланням відзивів до суду надіслати їх копії позивачу та іншому відповідачу.

3. Встановити позивачу строк для подання відповідей на відзиви до 19.04.2021 року; одночасно з надісланням відповідей на відзиви до суду надіслати їх копії відповідачам.

4. Встановити відповідачам строк для подання заперечень на відповіді позивача на відзиви до 07.05.2021 року; одночасно з надісланням заперечень на відповіді на відзиви до суду надіслати їх копії позивачу.

Інформацію по справі, що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://km.arbitr.gov.ua.

Ухвала набрала законної сили 10.03.2021р. та оскарженню не підлягає.

Суддя Ю.В. Гладюк

Віддрук. 6 прим.:

1- до справи

2, 3 - позивачу (01001, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 1Д; 49094, м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, буд. 50)

4, 5 - відповідачу 1 (29021, м. Хмельницький, вул. Кирпоноса, буд. 11; 32400, Хмельницька обл., Дунаєвецький р-н., м. Дунаївці, вул. Грушевського, буд. 14а )

6- відповідачу 2 (31317, Хмельницька обл., с. Грузевиця, вул. Л. Українки, буд. 31)

Всім рекомендованим з повідомленням

Попередній документ
95402318
Наступний документ
95402320
Інформація про рішення:
№ рішення: 95402319
№ справи: 924/204/21
Дата рішення: 10.03.2021
Дата публікації: 11.03.2021
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Хмельницької області
Категорія справи: