Справа № 192/288/21
Провадження № 3/192/91/21
09 березня 2021 року суддя Солонянського районного суду Дніпропетровської області Тітова О.О., розглянувши в смт Солоне Дніпропетровської області матеріали справи про адміністративне правопорушення ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця с.Сурсько-Михайлівка Солонянського району Дніпропетровської області, РНОКПП НОМЕР_1 , працюючого водієм ВНВП «Карлсон», який має трьох неповнолітніх дітей: ОСОБА_2 - ІНФОРМАЦІЯ_2 , ОСОБА_3 - ІНФОРМАЦІЯ_3 та ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_4 , зареєстрований та мешкає за адресою: АДРЕСА_1 ,
за ст. 173 КУпАП,
До суду надійшов матеріал про притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 173 КУпАП ОСОБА_1 .
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення Серія ВАБ №533727 від 27.02.2021 ОСОБА_1 21.02.202110:00 год. в с.Аполлонівка біля магазину ФОП « ОСОБА_5 » в стані алкогольного сп'яніння у громадському місці виражався нецензурною лайкою на адресу ОСОБА_6 , чим порушив громадський порядок та спокій громадян, своїми діями вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст. 173 КУпАП.
ОСОБА_1 в суді зазначив, що ОСОБА_6 є сільським головою та постійно провокує його на грубість, тому він дійсно висловлювався на його адресу біля магазину у громадському місці нецензурною лайкою.
ОСОБА_6 в суді також підтвердив, що дійсно 21.02.2021 у вихідний день біля магазину був ображений ОСОБА_1 , який нецензурною лаявся на його адресу та з невідомих причин чіплявся до нього.
Суд, вивчивши матеріали справи про адміністративне правопорушення, приходить до висновку, що вина ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 173 КУпАП повністю підтверджується матеріалами справи про адміністративне правопорушення: протоколом про адміністративне правопорушення серії ВАБ №533727 від 27.02.2021, протоколом про прийняття заяви про вчинене правопорушення, поясненнями особи за заявою якої надійшло повідомлення про вчинення правопорушення - ОСОБА_6 даними в суді та поясненнями самого ОСОБА_1 наданими при розгляді справи судом.
При накладанні адміністративного стягнення суд враховує характер вчиненого правопорушення, особу порушника, який працює водієм, має трьох неповнолітніх дітей. Обставин, що пом'якшують чи обтяжують відповідальність ОСОБА_1 судом не встановлено.
За таких обставин, суд вважає необхідним визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 173 КУпАП та піддати його стягненню у виді штрафу в розмірі трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян в сумі 51 грн.
Відповідно до п.5 ч.2 ст.4 Закону України «Про судовий збір» за ухвалення судом постанови про накладення адміністративного стягнення з ОСОБА_1 необхідно стягнути судовий збір в розмірі 454 гривні в дохід держави.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 34-36, 173, 283, 284, 294 КУпАП
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.173 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян в сумі 51 (п'ятдесят одна) гривня.
Стягнути з ОСОБА_1 454 грн. (чотириста п'ятдесят чотири) гривні судового збору на користь держави.
Постанова може бути оскаржена до Дніпровського апеляційного суду через Солонянський районний суд Дніпропетровської області протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя О.О. Тітова