Ухвала від 04.03.2021 по справі 923/1090/16

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРCОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул.Театральна,18, м. Херсон, 73000,

тел./0552/26-47-84, 49-31-78, факс 49-31-78, веб сторінка: ks.arbitr.gov.ua/sud5024/

УХВАЛА

04 березня 2021 року Справа № 923/1090/16

Господарський суд Херсонської області у складі судді Сулімовської М.Б., за участю секретаря судового засідання Мальцевої О.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні справу

за заявою: Херсонської ОДПІ Головного управління ДФС у Херсонській області

до боржника: Товариства з обмеженою відповідальністю Науково-виробниче підприємство "Дніпронафтогазремонт", м. Херсон

про банкрутство

за участю представників сторін

від кредитора: ГУ ДПС у Херсонській області, АРК та м. Севастополі - Вдовиченко І.А., головний державний ревізор-інспектор (посвідчення ХС № 000020 від 05.02.2020р.), витяг з ЄДР

ліквідатор: арбітражний керуючий Вербицький О.В. (посвідчення № 692 від 18.04.2013р.)

Ухвалою господарського суду від 01.12.2016р. порушено провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю Науково-виробниче підприємство "Дніпронафтогазремонт".

Ухвалою від 02.03.2017р. затверджено реєстр вимог кредиторів.

Постановою від 30.03.2017р. боржника визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру та призначено ліквідатором арбітражного керуючого Сашина О.А., якого зобов'язано здійснити ліквідацію банкрута і подати до господарського суду звіт та ліквідаційний баланс банкрута.

Ухвалою господарського суду від 26.04.2018р. повноваження арбітражного керуючого Сашина О.А. по виконанню обов'язків ліквідатора банкрута припинено, призначено ліквідатором банкрута арбітражного керуючого Вербицького О.В., якого зобов'язано завершити процедуру ліквідації боржника та надати суду документи, що підтверджують проведення ліквідаційної процедури (звіт ліквідатора, ліквідаційний баланс, тощо).

01.12.2020р. на виконання вимог суду ліквідатором арбітражним керуючим Вербицьким О.В. подано ліквідаційний баланс банкрута, звіт про виконану в ході ліквідаційної процедури роботу та клопотання про їх затвердження.

Ухвалою від 03.12.2020р. для розгляду звіту ліквідатора про проведену в ході ліквідаційної процедури роботу призначено судове засідання на 05.01.2021р.

В судовому засіданні 05.01.2021р. оголошено перерву до 05.02.2020р.

Ухвалою від 05.02.2021р. розгляд справи відкладено на 04.03.2021р.

В судове засідання з'явились представник ініціюючого кредитора та ліквідатор банкрута, який бере участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Ліквідатор банкрута арбітражний керуючий Вербицький О.В. повідомив про проведену в ході ліквідаційної процедури роботу, просить затвердити ліквідаційний баланс, звіт, ліквідувати юридичну особу-банкрута та закрити провадження у справі.

Представник кредитора проти затвердження звіту і закриття провадження у справі не заперечує.

Дослідивши матеріали справи, розглянувши звіт ліквідатора арбітражного керуючого Вербицького О.В. та ліквідаційний баланс ТОВ НВП "Дніпронафтогазремонт", заслухавши учасників провадження, суд -

ВСТАНОВИВ:

Частиною 1 ст.2 Кодексу України з процедур банкрутства передбачено, що провадження у справах про банкрутство регулюється цим Кодексом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законами України.

Постановою від 30.03.2017р. боржника Товариство з обмеженою відповідальністю Науково-виробниче підприємство "Дніпронафтогазремонт" визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру та призначено ліквідатором арбітражного керуючого Сашина О.А., якого зобов'язано здійснити ліквідацію банкрута і подати до господарського суду звіт та ліквідаційний баланс банкрута.

Ухвалою господарського суду від 26.04.2018р. повноваження арбітражного керуючого Сашина О.А. по виконанню обов'язків ліквідатора банкрута припинено, призначено ліквідатором банкрута арбітражного керуючого Вербицького О.В., якого зобов'язано завершити процедуру ліквідації боржника та надати суду документи, що підтверджують проведення ліквідаційної процедури (звіт ліквідатора, ліквідаційний баланс, тощо).

Відповідно до вимог ст.1 Кодексу України з процедур банкрутства, ліквідатор - арбітражний керуючий, призначений господарським судом для здійснення ліквідаційної процедури.

Згідно ст. 61 Кодексу України з процедур банкрутства, ліквідатор з дня свого призначення здійснює такі повноваження: приймає у своє відання майно боржника, забезпечує його збереження; виконує функції з управління та розпорядження майном банкрута; проводить інвентаризацію та визначає початкову вартість майна банкрута; аналізує фінансовий стан банкрута; виконує повноваження керівника (органів управління) банкрута; формує ліквідаційну масу; заявляє до третіх осіб вимоги щодо повернення банкруту сум дебіторської заборгованості; має право отримувати кредит для виплати вихідної допомоги працівникам, які звільняються внаслідок ліквідації банкрута, який відшкодовується згідно з цим Кодексом позачергово за рахунок коштів, одержаних від продажу майна банкрута; з дня визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури повідомляє працівників банкрута про звільнення та здійснює його відповідно до законодавства України про працю. Виплата вихідної допомоги звільненим працівникам банкрута провадиться ліквідатором у першу чергу за рахунок коштів, одержаних від продажу майна банкрута, або отриманого для цієї мети кредиту; заявляє в установленому порядку заперечення щодо заявлених до боржника вимог поточних кредиторів за зобов'язаннями, які виникли під час провадження у справі про банкрутство і є неоплаченими; подає до суду заяви про визнання недійсними правочинів (договорів) боржника; вживає заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб; передає в установленому порядку на зберігання документи банкрута, які відповідно до нормативно-правових актів підлягають обов'язковому зберіганню; продає майно банкрута для задоволення вимог, внесених до реєстру вимог кредиторів, у порядку, передбаченому цим Кодексом; повідомляє про своє призначення державний орган з питань банкрутства в десятиденний строк з дня прийняття рішення господарським судом та надає державному реєстратору в електронній формі через портал електронних сервісів юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань відомості необхідні для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, у порядку встановленому державним органом з питань банкрутства; у разі провадження банкрутом діяльності, пов'язаної з державною таємницею, вживає заходів з ліквідації режимно-секретного органу; подає в установленому порядку та у випадках, передбачених Законом України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення", інформацію до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення; здійснює дії щодо скасування реєстрації випуску акцій, передбачені законодавством, якщо організаційно-правовою формою юридичної особи - банкрута є акціонерне товариство; здійснює інші повноваження, передбачені цим Кодексом.

Виходячи із положень ст.ст. 61, 63, 64 Кодексу України з процедур банкрутства, ліквідаційна процедура направлена на здійснення заходів щодо задоволення вимог кредиторів, шляхом продажу майна банкрута.

Згідно ч. ч. 1, 7 ст. 64 Кодексу України з процедур банкрутства, кошти, одержані від продажу майна банкрута, спрямовуються на задоволення вимог кредиторів у порядку, встановленому цим Кодексом. Вимоги, не погашені у зв'язку з недостатністю майна, вважаються погашеними.

Відповідно до вимог ч.1 ст.65 Кодексу України з процедур банкрутства, після завершення всіх розрахунків з кредиторами ліквідатор подає до господарського суду звіт та ліквідаційний баланс, до якого додаються: відомості за результатами інвентаризації майна боржника та перелік ліквідаційної маси; відомості про реалізацію об'єктів ліквідаційної маси з посиланням на укладені договори купівлі-продажу; копії документів, що підтверджують відчуження активів боржника під час ліквідаційної процедури (у тому числі протоколи про проведення аукціону, договорів купівлі- продажу, акти приймання-передачі майна, акти про придбання майна на аукціоні тощо); реєстр вимог кредиторів з даними про розміри погашених вимог кредиторів; документи, що підтверджують погашення вимог кредиторів; довідка архівної установи про прийняття документів, які відповідно до закону підлягають довгостроковому зберіганню; для акціонерних товариств - копія розпорядження про скасування реєстрації випуску акцій, засвідчена Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку; для емітентів цінних паперів - звіт про результати погашення цінних паперів.

На виконання вимог, передбачених розділом ІV Кодексу України з процедур банкрутства, та за результатами проведеної роботи, відповідно до ст.65 Кодексу України з процедур банкрутства, ліквідатором подано на розгляд та затвердження суду звіт та ліквідаційний баланс банкрута Товариства з обмеженою відповідальністю Науково-виробниче підприємство "Дніпронафтогазремонт".

Як слідує зі звіту, ліквідатором було вжито заходів щодо проведення ліквідаційної процедури банкрута з урахуванням вимог, передбачених ст.ст.61-67 Кодексу України з процедур банкрутства.

За приписами ст. 62 Кодексу України з процедур банкрутства, усі види майнових активів (майно та майнові права) банкрута, які належать йому на праві власності або господарського відання, включаються до складу ліквідаційної маси. Майно, визначене родовими ознаками, що належить банкруту на праві володіння або користування, включається до складу ліквідаційної маси.

В той же час, визначений положеннями ч.1 ст.62 Кодексу України з процедур банкрутства обсяг ліквідаційної маси цим не обмежується, оскільки згідно з частиною першою статті 213 ГК у процедурах банкрутства використовуються майнові активи, які належать боржнику на підставі речових та зобов'язальних прав, а також права інтелектуальної власності. Права вимоги за зобов'язаннями та об'єкти права інтелектуальної власності можуть бути предметами цивільного обігу, а тому вони підлягають включенню до складу ліквідаційної маси і реалізації ліквідатором у порядку, встановленому Кодексом.

З метою отримання відомостей щодо зареєстрованого за банкрутом рухомого та нерухомого майна, для встановлення об'єктивного майнового стану підприємства ліквідатором було направлено запити до відповідних органів та отримано відповіді.

Так згідно інформації, отриманої від відповідних установ, зокрема:

- згідно з відповіддю Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області №02-20-05-1040 від 29.05.25018р. за період перебування на обліку ТОВ НВП "Дніпронафтогазремонт" кошти Фонду не використовувало, звітність не надавало, заборгованість перед Фондом відсутня, потерпілих не було, інформація стосовно посадових осіб банкрута в Управлінні відсутня;

- за інформацією Дніпропетровського відділення Фонду захисту інвалідів заборгованості зі сплати адміністративно-господарських санкцій та пені за ТОВ НВП "Дніпронафтогазремонт" не має, інформація щодо посадових осіб та звітність за останні три роки у Фонду відсутня;

- листом Головного управління Держпраці в Херсонській області №01-08/3287 від 07.06.2018р. повідомлено, що реєстрації технологічного транспорту, розгляду питань земельних ділянок для цілей не пов'язаних з видобуванням корисних копалин; реєстрації підіймальних споруд, вантажопідіймальних кранів, парових та водогрійних котлів, посудин, що працюють під тиском, трубопроводів, об'єктів нафтогазового комплексу; декларації безпеки об'єктів підвищеної небезпеки; питань одержання дозволів на право проведення вибухових робіт і виготовлення засобів їх механізації; питань одержання свідоцтв на придбання і зберігання вибухових матеріалів промислового призначення; питань одержання дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки; видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки до ГУ Держпраці у Херсонській області не надходили. Також за останні три роки ГУ Держпраці у Херсонській області перевірки банкрута не проводились;

- відповідно до листа Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області №505/6-05 від 17.07.2018р. технологічні транспорті засоби, підіймальні споруди за ТОВ НВП "Дніпронафтогазремонт" не реєструвались;

- згідно з відповіддю Херсонського міського центру зайнятості №04/2153/18 від 13.06.2018р. заборгованість ТОВ НВП "Дніпронафтогазремонт" по Херсонському міському центру зайнятості не обліковується, а також інформацією стосовно посадових осіб банкрута Херсонський міський центр зайнятості не володіє;

- листом Дніпропетровського обласного центру зайнятості №12/11-1799 від 05.06.2018р. повідомлено, що заборгованості по сплаті страхових внесків до Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття за ТОВ НВП "Дніпронафтогазремонт" не має;

- листом Регіонального сервісного центру в Херсонській області МВС №31/21/8-2599 від 29.05.2018р. повідомлено, що за банкрутом у період з 01.01.2013р. по 29.05.2018р. транспортні засоби не реєструвалися та з обліку не знімалися;

- за інформацією ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області (вих. №10/2708 від 31.05.2018), за ТОВ НВП "Дніпронафтогазремонт" сільськогосподарської та іншої техніки по автоматизованій електронно-обліковій системі "АгроТех" в Херсонській області не зареєстровано;

- згідно з відповіддю Міжрегіонального управління Держгеокадастру у м. Херсоні№3-21-0.172-148/118-18 від 01.06.2018р., станом на 01.01.2013р. земельні ділянки на територіїм. Херсона у власності та користуванні ТОВ НВП "Дніпронафтогазремонт" не обліковується;

- листом Головного управління статистики у Херсонській області (вих. №19- 14/76-18 від 12.06.2018) повідомлено, що ТОВ НВП "Дніпронафтогазремонт" протягом 2013-2018рр. до ГУ статистики не звітувало;

- за інформацією Державної служби України з безпеки на транспорті (Укратрансбезпека) записи щодо суден, власником або судновласником яких є ТОВ НВП "Дніпронафтогазремонт" відсутні;

- згідно з відповіддю Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку №10/01/18618 від 11.06.2018р. серед власників, які володіють значними пакетами акцій емітентів (10% і більше) акцій приватних акціонерних товариств та (5% і більше) ТОВ НВП "Дніпронафтогазремонт" на обліку відсутнє;

- за інформацією Філії "Головного інформаційно-обчислювального центру" ПАТ "Українська залізниця" №45/314 від 30.05.2018р. за ТОВ НВП "Дніпронафтогазремонт" вантажні вагони не зареєстровані, в довіднику "Собственники грузовых вагонов государств-участников Содружества" та в інформаційних базах про зареєстровані локомотиви відомості відсутні;

- листом Дніпропеторовської митниці ДФС України №81/10а/04-50-07 від 08.06.2018р. повідомлено, що на обліку у Дніпропетровської митниці ТОВ НВП "Дніпронафтогазремонт" як суб'єкт зовнішньоекономічної діяльності не перебуває, митне оформлення товарів в зоні діяльності митниці не здійснювало, на митних складах та складах тимчасового зберігання товари відсутні;

- згідно інформації Виконавчого комітету Херсонської міської ради №8-5913-9/12 від 11.06.2018р. ТОВ НВП "Дніпронафтогазремонт" із клопотанням щодо укладання договору оренди земельної ділянки до міської ради не зверталося;

- згідно інформації Перещепинської міської ради Дніпропетровської області №225-89 від 12.06.2018р. ТОВ НВП "Дніпронафтогазремонт" із клопотанням щодо укладання договору оренди земельної ділянки до міської ради не зверталося;

- згідно з відповіддю Головного територіального управління юстиції у Херсонській області №7673 від 30.05.2018р. у відділі примусового виконання рішень не перебувало на виконанні виконавчих проваджень відносно боржника ТОВ НВП "Дніпронафтогазремонт";

- листом Новомосковського міськрайонного відділу ДВС ГТУЮ у Дніпропетрроської області №30512/36 від 05.06.2018р. повідомлено, що виконавчі документи відносно банкрута ТОВ НВП "Дніпронафтогазремонт" на виконанні ВДВС не перебувають.

З метою розшуку посадових осіб, майна банкрута підготовлені та відправлені вимоги посадовим особам банкрута про надання інформації, передачі документації, запити державним та реєстраційним органам, здійснено виїзд по адресу реєстрації банкрута, проаналізована отримана інформація. Від колишнього ліквідатора отримано по акту приймання-передачі документація, яка проаналізована.

Банкрут мав відкриті розрахункові рахунки у АТ "КБ "Приватбанк". Рахунки закрито, про що подано відповідну довідку.

Відповідно до Інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна щодо суб'єкта № 87563236 від 10.05.2018р. за банкрутом нерухоме майно відсутнє.

У відповідності до положень ч. 2 ст. 41 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (чинний на момент вжиття певних заходів ліквідаційної процедури) та Положення про інвентаризацію активів та зобов'язань, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.09.2014 №879, ліквідатором організовано проведення інвентаризації майна боржника.

Ліквідатором проведена робота з інвентаризації основних засобів, товарно- матеріальних цінностей, готової продукції. Майна не виявлено, крім суми, стягнутої з колишнього керівника боржника ОСОБА_1 за результатами розгляду заяви ліквідатора про покладення субсидіарної відповідальності за зобов'язаннями боржника, яка списана як безнадійна.

В ході ліквідаційної процедури здійснювався продаж майна банкрута (право вимоги до колишнього керівника ОСОБА_1 ). Аукціони визнано такими, що не відбулись, у зв'язку з відсутністю пропозицій від покупців, заборгованість за погодженням з комітетом кредиторів списана як безнадійна.

Ухвалою Господарського суду Херсонської області від 02.03.2017р. затверджено реєстр вимог кредиторів ТОВ НВП "Дніпронафтогазремонт", до якого включено вимоги:

- Херсонської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС Херсонській області (код ЄДРПОУ 39473382, 73000 м.Херсон, вул.І.Куліка, 143-а) в сумі - 16536,00 грн. судового збору перша черга, 7743903,59 грн. третя черга, 8124197,15 грн. шоста черга.

Загальна сума кредиторських вимог склала 15884636,74 грн.

Внаслідок відсутності майнових активів боржника, за рахунок яких можливо було б погасити кредиторську заборгованість, вимоги кредитора залишились незадоволеними.

У зв'язку із завершенням роботи по проведенню ліквідаційної процедури банкрута ТОВ НВП "Дніпронафтогазремонт" ліквідатор банкрута просить суд затвердити звіт і ліквідаційний баланс та закрити провадження у справі.

Як слідує з матеріалів справи, 22.01.2021р. відбулось засідання комітету кредиторів ТОВ НВП "Дніпронафтогазремонт", на якому було заслухано ліквідатора зі звітом про проведену в ході ліквідаційної процедури роботу. За результатами засідання схвалено звіт та вирішено звернутись до суду із клопотанням про затвердження звіту, ліквідаційного балансу боржника та закриття провадження у справі.

Розглядаючи ліквідаційний баланс та звіт ліквідатора, в судовому засіданні господарський суд перевіряє обґрунтованість, правомірність та повноту дій ліквідатора, а також достовірність змісту ліквідаційного балансу.

Згідно ч. 2 ст. 46 Кодексу України з процедур банкрутства, якщо за результатами ліквідаційної процедури після задоволення вимог кредиторів не залишилося майна, господарський суд постановляє ухвалу про ліквідацію юридичної особи - банкрута.

Дослідивши та оцінивши матеріали звіту, суд вважає, що ліквідатором у повній мірі проведено ліквідаційні заходи, передбачені ст.ст. 61-65 Кодексу України з процедур банкрутства, що відображено у звіті ліквідатора та ліквідаційному балансі банкрута.

Відповідно до ст.61 Кодексу України з процедур банкрутства, до повноважень ліквідатора відноситься формування ліквідаційної маси, пред'явлення до третіх осіб вимог щодо повернення дебіторської заборгованості банкрута, вжиття заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб, здійснення інших повноважень, передбачених цим Законом.

Письмовий звіт ліквідатора та поданий ним ліквідаційний баланс є підсумковими документами, які підтверджують належне проведення ліквідатором всіх заходів ліквідаційної процедури, повне вжиття ним заходів по виявленню кредиторів та активів боржника, за результатом розгляду яких суд приймає рішення про можливість відновлення платоспроможності боржника або його ліквідацію та закриття провадження у справі.

Відповідно до ст.65 Кодексу України з процедур банкрутства, господарський суд після заслуховування звіту ліквідатора та думки кредиторів постановляє ухвалу про затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу. Якщо за результатами ліквідаційної процедури після задоволення вимог кредиторів не залишилося майна, господарський суд постановляє ухвалу про ліквідацію юридичної особи - банкрута.

Господарський суд може постановити ухвалу про ліквідацію юридичної особи, що звільнилася від боргів, лише у разі, якщо залишок її майнових активів є меншим, ніж вимагається для продовження нею господарської діяльності згідно із законодавством.

У відповідності з ч.7 ст.64 Кодексу України з процедур банкрутства, вимоги, не погашені у зв'язку з недостатністю майна, вважаються погашеними.

У частині 6 ст. 65 Кодексу України з процедур банкрутства зазначено, що ліквідатор виконує свої повноваження до внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань запису про припинення юридичної особи - банкрута.

Відповідно до п.5 ч.1 ст.90 Кодексу України з процедур банкрутства, господарський суд закриває провадження у справі про банкрутство, якщо затверджений звіт керуючого санацією або ліквідатора в порядку, передбаченому цим Кодексом.

Згідно ч.4 ст.90 Кодексу України з процедур банкрутства, у випадках, передбачених пунктами 4-6 частини першої цієї статті, господарський суд в ухвалі про закриття провадження у справі зазначає, що вимоги конкурсних кредиторів, які не були заявлені в установлений цим Кодексом строк або були відхилені господарським судом, вважаються погашеними, а виконавчі документи за відповідними вимогами визнаються такими, що не підлягають виконанню.

За таких обставин, враховуючи повноту вжитих ліквідатором заходів в ліквідаційній процедурі, позиції кредитора щодо можливості затвердження звіту ліквідатора та закриття провадження у справі, господарський суд вважає за можливе затвердити звіт ліквідатора по справі №923/1090/16 і ліквідаційний баланс банкрута Товариства з обмеженою відповідальністю НВП "Дніпронафтогазремонт", та закрити провадження у справі.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 58 - 65, п. 5 ч. 1 ст. 90 Кодексу України з процедур банкрутства, ст.234 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -

УХВАЛИВ:

1. Звіт ліквідатора у справі №923/1090/16 про визнання Товариства з обмеженою відповідальністю Науково-виробниче підприємство "Дніпронафтогазремонт" (код ЄДРПОУ 33309105, 73000, м.Херсон, Миколаївське шосе, 5 км) банкрутом затвердити.

2. Ліквідаційний баланс банкрута Товариства з обмеженою відповідальністю Науково-виробниче підприємство "Дніпронафтогазремонт" (код ЄДРПОУ 33309105, 73000, м.Херсон, Миколаївське шосе, 5 км) затвердити.

3. Юридичну особу банкрута - Товариство з обмеженою відповідальністю Науково-виробниче підприємство "Дніпронафтогазремонт" (код ЄДРПОУ 33309105, 73000, м.Херсон, Миколаївське шосе, 5 км) ліквідувати та виключити з Єдиного державного реєстру підприємств і організацій України.

4. Вимоги кредиторів, не погашені у зв'язку з недостатністю майна, вважати погашеними.

5. Відповідно до ч. 4 ст. 90 Кодексу України з процедур банкрутства, вимоги конкурсних кредиторів, які не були заявлені в установлений цим Кодексом строк або відхилені господарським судом, вважаються погашеними, а виконавчі документи за відповідними вимогами визнаються такими, що не підлягають виконанню.

6. Припинити ліквідаційну процедуру Товариства з обмеженою відповідальністю Науково-виробниче підприємство "Дніпронафтогазремонт" (код ЄДРПОУ 33309105, 73000, м.Херсон, Миколаївське шосе, 5 км).

7. Ліквідатору повідомити Державний орган з питань банкрутства про завершення ліквідаційної процедури.

8. Провадження у справі №923/1090/16 закрити.

9. Ліквідатору арбітражному керуючому Вербицькому О.В., відповідно до ч. 6 ст. 65 Кодексу України з процедур банкрутства, виконувати свої повноваження до внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань запису про припинення Товариства з обмеженою відповідальністю Науково-виробниче підприємство "Дніпронафтогазремонт" (код ЄДРПОУ 33309105, 73000, м.Херсон, Миколаївське шосе, 5 км).

10. Копію ухвали надіслати: кредитору, ліквідатору, Державному реєстратору, Державному органу з питань банкрутства, Головному управлінню статистики в Херсонській області.

Ухвала суду, відповідно до приписів ч.2 ст.235 ГПК України, набирає законної сили з моменту її підписання суддею та може бути оскаржена в апеляційному порядку у строки, встановлені ст.256 ГПК України.

Ухвалу підписано 05.03.2021р.

Суддя М.Б. Сулімовська