Ухвала від 04.03.2021 по справі 753/21075/20

гСправа № 753/21075/20 Провадження № 2/358/391/21

УХВАЛА

про прийняття справи до свого провадження

та призначення до судового розгляду в порядку спрощеного позовного провадження

04 березня 2021 року м. Богуслав

Суддя Богуславського районного суду Київської області Тітов М.Б. розглянувши матеріали позовної заяви акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач - акціонерне товариство комерційний банк «ПриватБанк».

Місце знаходження позивача - 49094, м. Дніпро, вулиця Набережна Перемоги, будинок №50.

Представник позивача за довіреністю - Гребенюк Олександр Сергійович.

Поштова адреса представника позивача - 49094, м. Дніпро, вулиця Набережна Перемоги, будинок №50.

Відповідач - ОСОБА_2 .

Місце реєстрації відповідача - АДРЕСА_1 .

09 грудня 2020 року акціонерне товариство комерційний банк «ПриватБанк» звернулося до Дарницького районного суду міста Києва з даним позовом, в якому просить стягнути з ОСОБА_3 на користь АТ КБ «ПриватБанк» заборгованість за кредитним договором від 30.03.2017 року в розмірі 109117 гривень 56 коп. та судові витрати по справі в розмірі 2102 гривні 00 коп.

Свої вимоги позивач обґрунтовує тим, що ОСОБА_2 уклавши з АТ комерційний банк «ПриватБанк» 30.03.2017 року кредитний договір та отримавши грошові кошти на умовах повернення, строковості та платності, порушив свої договірні зобов'язання, що призвело до виникнення заборгованості.

Ухвалою судді Дарницького районного суду міста Києва Коренюк А.М. від 26 січня 2021 року дану справу передано до Богуславського районного суду Київської області за підсудністю.

02 березня 2021 року вказана справа надійшла до Богуславського районного суду Київської області, цього ж дня автоматизованою системою документообігу суду згідно протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями дана справа розподілена для розгляду судді Тітову М.Б.

Відповідно до статті 32 ЦПК України спори між судами про підсудність не допускаються. Справа, передана з одного суду до іншого в порядку, встановленому статтею 31 цього Кодексу, повинна бути прийнята до провадження судом, якому вона надіслана.

За формою та змістом позовна заява відповідає вимогам ст. 175 ЦПК України.

До позовної заяви додані її копії та копії всіх документів, відповідно до кількості відповідачів.

Справа підсудна Богуславському районному суду Київської області.

Відсутні підстави для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі, які передбачені ст.ст. 185, 186 ЦПК України.

Згідно ч.1 ст. 274 ЦПК України, малозначні справи розглядаються у порядку спрощеного провадження.

Згідно ч. 4, п. 2 ч. 6 ст.19 ЦПК України, спрощене позовне провадження призначене для розгляду малозначних справ, справ, що виникають з трудових відносин, справ незначної складності та інших справ, для яких пріоритетним є швидке вирішення справи. Для цілей цього Кодексу малозначними справами є справи, у яких ціна позову не перевищує ста розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб; справи незначної складності, визнані судом малозначними, крім справ, які підлягають розгляду лише за правилами загального позовного провадження, та справ, ціна позову в яких перевищує двісті п'ятдесят розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Враховуючи вищевикладене, умови розгляду справи у порядку спрощеного позовного провадження згідно ч. 3 ст. 274 ЦПК України з урахуванням обмежень встановлених ч. 4 ст. 274 ЦПК України, ознайомившись з матеріали справи, проаналізувавши предмет та підстави заяви, суд вважає, що дана справа незначної складності та відноситься до малозначних справ, а тому її розгляд можливий в порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням учасників справи.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.19, 32, 33, 175-177, 187, 190, 191, 274, 277-279 ЦПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Прийняти до свого провадження позовну заяву акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» до ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Відкрити провадження у справі та призначити справу до розгляду в порядку спрощеного позовного провадження на 05 квітня 2021 року з 12 годин 00 хвилин у приміщенні Богуславського районного суду Київської області в залі засідань № 1, з повідомленням учасників справи.

Направити відповідачу копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів.

Запропонувати відповідачу в 15-денний строк з дня вручення ухвали про відкриття провадження в справі подати до суду відзив на позовну заяву та в цей же строк надіслати позивачу копії відзиву та доданих до нього документів.

Відповідач має право пред'явити зустрічний позов у строк для подання відзиву. Позивач має право подати до суду відповідь на відзив, а відповідач заперечення протягом 10 днів з дня їх отримання.

Відповідно до п. 3 розділу ХII «Прикінцеві положення» Цивільного процесуального кодексу України під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), суд за заявою учасників справи та осіб, які не брали участі у справі, якщо суд вирішив питання про їхні права, інтереси та (або) обов'язки (у разі наявності у них права на вчинення відповідних процесуальних дій, передбачених цим Кодексом), поновлює процесуальні строки, встановлені нормами цього Кодексу, якщо визнає причини їх пропуску поважними і такими, що зумовлені обмеженнями, впровадженими у зв'язку з карантином. Суд може поновити відповідний строк як до, так і після його закінчення. Суд за заявою особи продовжує процесуальний строк, встановлений судом, якщо неможливість вчинення відповідної процесуальної дії у визначений строк зумовлена обмеженнями, впровадженими у зв'язку з карантином.

Копію ухвали направити учасникам справи відповідно до вимог ст.ст. 190, 272 ЦПК України.

Інформацію щодо розгляду справи можна отримати на сторінці на офіційному вебпорталі судової влади України за веб-адресою - http://bg.ko.court.gov.ua/sud1004/.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий: суддя М. Б. Тітов

Попередній документ
95314820
Наступний документ
95314822
Інформація про рішення:
№ рішення: 95314821
№ справи: 753/21075/20
Дата рішення: 04.03.2021
Дата публікації: 09.03.2021
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Богуславський районний суд Київської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них; страхування, з них; позики, кредиту, банківського вкладу, з них; споживчого кредиту
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (02.03.2021)
Дата надходження: 02.03.2021
Предмет позову: стягнення боргу за кредитним договором
Розклад засідань:
05.04.2021 12:00 Богуславський районний суд Київської області
07.05.2021 15:30 Богуславський районний суд Київської області
10.06.2021 12:00 Богуславський районний суд Київської області
20.08.2021 14:00 Богуславський районний суд Київської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
ТІТОВ МИКОЛА БОРИСОВИЧ
суддя-доповідач:
ТІТОВ МИКОЛА БОРИСОВИЧ
відповідач:
Веллваганам Гангешваран
позивач:
АТ КБ "ПРИВАТБАНК"