Постанова від 04.03.2021 по справі 200/6976/20-а

ПЕРШИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

04 березня 2021 року справа №200/6976/20-а

приміщення суду за адресою: 84301, м. Краматорськ вул. Марата, 15

Перший апеляційний адміністративний суд у складі суддів:

головуючого судді: Гаврищук Т.Г.

суддів: Міронова Г.М.

Сіваченко І.В.

за участю секретаря судового засідання Кобець О.А.,

за участю сторін по справі:

позивач: не прибув

відповідач: Сенников А.А.

розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Головного управління ДПС у Донецькій області на рішення Донецького окружного адміністративного (суддя - Загацька Т.В.) від 10 листопада 2020 року (повне рішення складено 20 листопада 2020 року у м.Слов'янськ) у справі №200/6976/20-а за позовом фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 до Головного управління ДПС у Донецькій області про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити певні дії, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду з позовом до Головного управління ДПС у Донецькій області про зобов'язання відкоригувати облікові показники інтегрованої картки платника за платежем 1810900 «Орендна плата з фізичних осіб», що сплачується позивачем за користування земельною ділянкою розташованої в місті Донецьку, шляхом внесення до неї змін - зменшення податкового зобов'язання з податку на землю за 2 півріччя 2014 року в розмірі 17197 грн. 39 коп.; визнання протиправними дії щодо нарахування у вересні 2020 року пені у загальному розмірі 15465,30 грн.; зобов'язання виключити з інтегрованої картки платника податку на доходи фізичних осіб ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ) суму пені у розмірі 15465 грн. 30 коп., нараховану у вересні 2020 року; стягнення судові витрати у розмірі 12306 грн., в тому числі 6306 грн. судового збору та 6000 грн. витрат на правову допомогу.

Рішенням Донецького окружного адміністративного від 10 листопада 2020 року позов задоволено, зобов'язано відповідача відкоригувати облікові показники інтегрованої картки платника за платежем 1810900 «Орендна плата з фізичних осіб», що сплачується за користування земельною ділянкою розташованою в місті Донецьку, шляхом внесення до неї змін - зменшення податкового зобов'язання з податку на землю за 2 півріччя 2014 року в розмірі 17197 грн. 39 коп.; визнано протиправними дії щодо нарахування у вересні 2020 року пені у загальному розмірі 15465,30 грн.; зобов'язано виключити з інтегрованої картки платника податку на доходи фізичних осіб ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ) суму пені у розмірі 15465 грн. 30 коп., нараховану у вересні 2020 року; стягнуто судовий збір у розмірі 4204,00 грн. та витрати на професійну правничу допомогу у сумі 3000,00 грн.

В апеляційній скарзі відповідач просить скасувати рішення суду першої інстанції та прийняти нове рішення про відмову у задоволенні позовних вимог у повному обсязі.

В обґрунтування доводів апеляційної скарги відповідач посилається на порушення судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права. Відповідач зазначає, що за даними інформаційної системи контролюючого органу станом на 03.09.2020р. позивач мала податковий борг по Північній ДПІ (Калінінський район м. Донецька) Маріупольського управління ГУ ДПС за платежем 18010900 «Орендна плата з фізичних осіб» у сумі 17197,39 грн. Вважає, що строк давності визначений ст.102 ПК України зупинений на період, коли позивачка була зареєстрована на тимчасово окупованій території, а саме, з 14.04.2014р. по 21.11.2019р.. У зв'язку зі сплатою боргу, позивачеві нараховано пеню на загальну суму 15465,3 грн. Станом на 03.09.2020 р. відсутні законодавчі підстави для списання податкового боргу з орендної плати з юридичних осіб за земельну ділянку, яка перебуває (перебувала) у користуванні позивача та розташована у м.Донецьк.

На адресу Першого апеляційного адміністративного суду надіслано відзив на скаргу, в якому позивачка проти доводів апеляційної скарги заперечувала, вважає, що рішення суду є законним та обґрунтованим, ухвалено судом відповідно до норм матеріального та процесуального права на підставі повного і всебічного з'ясування обставин в адміністративній справі.

Позивачка у судове засідання не прибула, про дату, час і місце розгляду справи була повідомлена належним чином.

Суд апеляційної інстанції, заслухавши доповідь судді-доповідача, пояснення представника відповідача, перевіривши матеріали справи і обговоривши доводи апеляційної скарги, відзив на скаргу, дійшов висновку про те, що апеляційна скарга задоволенню не підлягає виходячи з наступного.

Судом першої інстанції та під час апеляційного провадження встановлено, що позивачка з 27.02.2002р. перебувала на обліку ДПІ Калінінського району м.Донецька (номер запису: 22660170000003220, дата запису 24.01.2005).

Згідно довідки про взяття на облік внутрішньо перемішеної особи від 09.10.2019р. №3006-5000210409 позивачка фактично проживає за адресою: АДРЕСА_1 .

З 21.11.2019р. позивачка перебуває за основним місцем обліку у ДПІ у Печерському районі м.Києва Головного управління ДПС у м.Києві.

20.01.2014р. позивачкою до контролюючого органу у Калінінському районі м. Донецьк було подано податкову декларацію з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) за 2014 рік, відповідно до якої нараховано орендної плати за землі державної або комунальної власності на 2014 рік у розмірі 34394,86 грн..

За даними інформаційної системи контролюючого органу станом на 06.04.2020р. позивачка має податковий борг по Північній ДПІ (Калінінський район м.Донецька) Маріупольського управління ГУ ДПС за платежем 18010900 «Орендна плата з фізичних осіб» у сумі 17197,39 грн., який складається з:

- нарахованого платником самостійно грошового зобов'язання по строку (декларація термін сплати поточний рік) податкова декларація з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) №1400001722 від 20.01.2014р. термін сплати 30.08.2014 у сумі 2866,23 грн.;

- нарахованого платником самостійно грошового зобов'язання по строку (декларація термін сплати поточний рік) податкова декларація з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) №1400001722 від 20.01.2014р. термін сплати 30.09.2014 у сумі 2866,24 грн.;

- нарахованого платником самостійно грошового зобов'язання по строку (декларація термін сплати поточний рік) податкова декларація з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) №1400001722 від 20.01.2014р. термін сплати 30.10.2014 у сумі 2866,23 грн.;

- нарахованого платником самостійно грошового зобов'язання по строку (декларація термін сплати поточний рік) податкова декларація з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) №1400001722 від 20.01.2014р. термін сплати 30.11.2014 у сумі 2866,24 грн.;

- нарахованого платником самостійно грошового зобов'язання по строку (декларація термін сплати поточний рік) податкова декларація з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) №1400001722 від 20.01.2014р. термін сплати 30.12.2014 у сумі 2866,22 грн.;

- нарахованого платником самостійно грошового зобов'язання по строку (декларація термін сплати поточний рік) податкова декларація з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) №1400001722 від 20.01.2014р. термін сплати 30.01.2015 у сумі 2866,23 грн.

19.05.2020р. позивачкою до ГУ ДПС у м.Києві була подана уточнююча податкова декларацію з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) за 2014 рік, відповідно до якої нараховано до зменшення податкового зобов'язання 24566,68 грн. (за квітень у розмірі 1636,80 грн., за травень-листопад у розмірі 2866,24 грн., за грудень у розмір 2866,23 грн.).

Позивачкою 03.06.2020р. направлено до відповідача заяву про здійснення перерахунку податкового боргу, в якій просив здійснити перерахунок податкового боргу по орендній платі з фізичних осіб та відобразити в інтегрованій картці платника податків зміни щодо зменшення боргу із орендної плати за землю з фізичних осіб на суму 17197 гривні 39 копійок.

Відповідач листом від 26.06.2020р. за №54106/10/05-99-54-10 повідомив, що позивачкою подано самостійно податкову декларацію з орендної плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності), №1400001722 від 20.01.2014р. на суму 34394,86 (тридцять чотири тисячі триста дев'яносто чотири грн., 86 коп). Щомісячно відповідно з наданої декларації за 2014 рік нараховувалася орендна плата за землю у сумі 2866,24 (дві тисячі вісімсот шістдесят шість грн. 24 коп.). Відповідно до пункту 50.1 статті 50 Податкового Кодексу України у разі якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених статтею 102 ПКУ) платник самостійно виявляє помилки, що містяться у раніше поданій декларації (крім обмежень, визначених цією статтею), він зобов'язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації за формою чинного на час подання уточнюючого розрахунку. Платник має право подати уточнюючу податкову декларацію з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) протягом 1095 днів, що настають за останнім днем граничного строку подання податкової декларації. Уточнюючий розрахунок до вищезазначеної податкової декларації платником не надано до Калінінського району м. Донецьк. На поточний час питання надання уточнюючих декларацій з плати за землю за земельні ділянки, на які поширюється дія підпункту 38.7 пункту 38 підрозділу 10 розділу XX «Перехідні положення» Кодексу, за періоди, щодо яких минув термін позовної давності, не врегульовано. Враховуючи вищевикладене, ГУ ДПС на поточний час не має законодавчих підстав для перерахунку податкового боргу зі сплати земельного податку з фізичних осіб за земельні ділянки розташовані у м. Донецьк.

В період 04.09.2020р., 07.09.2020р. позивачкою була сплачена заборгованість за платежем 1810900 «Орендна плата з фізичних осіб» у розмірі 17197,39 грн..

Наведені обставини сторонами не оспорюються.

Відповідно до ст.206 Земельного кодексу України використання землі в Україні є платним. Об'єктом плати за землю є земельна ділянка. Плата за землю справляється відповідно до закону.

Податковий кодекс України визначає вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства.

Згідно п.п.14.1.136 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України, орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності - обов'язковий платіж, який орендар вносить орендодавцеві за користування земельною ділянкою.

За приписами п.288.1 ст.288 Податкового кодексу України, підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку є договір оренди такої земельної ділянки.

Згідно з п.286.2 ст.286 Податкового кодексу України, платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою у порядку, передбаченому ст.46 цього Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Подання такої декларації звільняє від обов'язку подання щомісячних декларацій. При поданні першої декларації (фактичного початку діяльності як платника плати за землю) разом з нею подається довідка (витяг) про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки, а надалі така довідка подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі.

Відповідно до п.287.3 ст.287 Податкового кодексу України податкове зобов'язання щодо плати за землю, визначене у податковій декларації на поточний рік, сплачується рівними частками власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за податковий період, який дорівнює календарному місяцю, щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця.

Указом Президента України № 405/2014 від 14 квітня 2014 року введено в дію рішення РНБО України від 13 квітня 2014 року «Про невідкладні заходи щодо боротьби з терористичною загрозою і збереження територіальної цілісності України» та розпочато проведення Антитерористичної операції (далі - АТО) на території Донецької і Луганської областей.

Відповідно до ст. 1 Закону України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» від 02 вересня 2014 року № 1669-VII (надалі Закон №1669) період проведення антитерористичної операції це час між датою набрання чинності Указом Президента України «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 квітня 2014 року «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України» від 14 квітня 2014 року № 405/2014 та датою набрання чинності Указом Президента України про завершення проведення антитерористичної операції або військових дій на території України.

Виходячи з наведених приписів, датою початку періоду проведення антитерористичної операції є 14.04.2014 року. На час вирішення справи Президентом України Указ про завершення проведення антитерористичної операції або військових дій на території України не приймався, тобто, період проведення АТО триває.

На виконання Закону №1669 розпорядженнями Кабінету Міністрів України № 1053-р від 30 жовтня 2014 року та від 02.12.2015р. №1275-р затверджено перелік населених пунктів, на території яких здійснювалась антитерористична операція, до якого включено, зокрема, м. Донецьк.

Статтею 6 Закону№1669 (в редакції, чинної до 08.06.2016р.) встановлено, що під час проведення антитерористичної операції звільнено суб'єктів господарювання, які здійснюють діяльність на території проведення антитерористичної операції, від сплати за користування земельними ділянками державної та комунальної власності.

Таким чином, суб'єкти господарювання, які здійснюють діяльність на території проведення антитерористичної операції, в силу норм ст..6 Закону№1669 (чинної до 08.06.2016р.) були звільнені безпосередньо від сплати за користування земельними ділянками державної та комунальної власності.

З 08.06.2016р. статтею 6 Закону№1669 (з урахуванням змін, внесених Законом № 1365-VIII від 17.05.2016) передбачено звільнення суб'єктів господарювання від плати за користування земельними ділянками державної та комунальної власності в населених пунктах згідно з переліками, передбаченими частиною четвертою статті 4 цього Закону, а саме - перелік населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та перелік населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення, затверджені Кабінетом Міністрів України.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 07.11.2014 №1085-р (в редакції розпорядження Кабінету Міністрів України від 2 грудня 2015 р. №1276-р) затверджено Перелік населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та перелік населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення.

Місто Донецьк також міститься в переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження.

Пунктом 38.7 підрозділу 10 Інші перехідні положення Податкового кодексу України також передбачено , що не нараховується та не сплачується у період з 14 квітня 2014 року по 31 грудня року, в якому завершено проведення антитерористичної операції та/або операції Об'єднаних сил (ООС), плата за землю (земельний податок та орендна плата за земельні ділянки державної та комунальної власності) за земельні ділянки, що розташовані на тимчасово окупованій території та перебувають у власності або користуванні, у тому числі на умовах оренди, фізичних або юридичних осіб.

З урахуванням викладеного, колегія суддів вважає правомірним висновок суду першої інстанції про те, що в силу вказаних вище законів, позивач починаючи з 14.04.2014р. був звільнений від сплати податку з орендної плати з фізичних осіб, оскільки земельна ділянка, розташована на непідконтрольній території, у зв'язку з чим заборгованість по вказаному виду податку у нього відсутня.

Згідно пункту 50.1 статті 50 Податкового кодексу України у разі якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених статтею 102 цього Кодексу) платник податків самостійно (у тому числі за результатами електронної перевірки) виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації (крім обмежень, визначених цією статтею), він зобов'язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації за формою чинного на час подання уточнюючого розрахунку.

Пунктом 38.2 підрозділу 10 Інші перехідні положення Податкового кодексу України також передбачено, що на період проведення антитерористичної операції та/або здійснення заходів із забезпечення проведення операції Об'єднаних сил (ООС) для платників податків, місцезнаходженням (місцем проживання) яких станом на 14 квітня 2014 року була тимчасово окупована територія та/або територія населених пунктів на лінії зіткнення і які станом на 1 січня 2017 року не змінили своє місцезнаходження (місце проживання) із зазначених територій на іншу територію України: 1)зупиняється нарахування штрафних (фінансових) санкцій (штрафів) та/або пені за несвоєчасне погашення визначених станом на 14 квітня 2014 року грошових зобов'язань; 2) зупиняється застосування норм статей 59, 60 (в частині податкових вимог), 87 - 101 цього Кодексу. Відлік строку давності, визначений статтею 102 цього Кодексу, зупиняється на період, протягом якого до платників податків, зазначених у цьому підпункті, не застосовувалися заходи стягнення, передбачені статтями 59, 60, 87 - 101 цього Кодексу.

Як вбачається з матеріалів даної адміністративної справи позивачем у 2020 році надано до податкового органу уточнююча податкова декларація по податку з орендної плати з фізичних осіб, в яких нараховано до зменшення податкові зобов'язання за 2014 рік. Вказана уточнююча податкова декларація була прийнята відповідачем, однак відповідачем не було внесено відповідних відомостей до інтегрованої картки позивача, тобто прийняття уточнюючої податкової декларації не призвело до анулювання заборгованості позивача з орендної плати з фізичних осіб.

Відповідно до пункту 74.1 статті 74 Податкового кодексу України податкова інформація, зібрана відповідно до цього Кодексу, зберігається в базах даних Інформаційних, телекомунікаційних та інформаційно-телекомунікаційних систем (далі - Інформаційні системи) центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову та митну політику.

Внесення інформації до баз даних Інформаційних систем та її опрацювання здійснюються контролюючими органами.

Наказом Міністерства фінансів України від 07.04.2016 р. №422 затверджено Порядок ведення органами Державної фіскальної служби України оперативного обліку податків і зборів, митних та інших платежів до бюджетів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, який визначає організацію діяльності з ведення органами Державної фіскальної служби України оперативного обліку податків і зборів, митних та інших платежів до бюджетів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі - єдиний внесок) (далі - Порядок №422).

Згідно п. 2 розділу І Порядку №422 інтегрована картка платника (далі - ІКП) - форма оперативного обліку податків, зборів, митних платежів до бюджетів та єдиного внеску, що ведеться за кожним видом платежу та включає перелік показників підсистем інформаційної системи органів ДФС, які характеризують стан розрахунків платника з бюджетами та цільовими фондами, а оперативний облік - процес відображення, систематизації та узагальнення первинних показників через їх перетворення в облікові показники в ІКП.

Пунктом 3 розділу І Порядку №422 встановлено, що оперативний облік податків і зборів, митних та інших платежів до бюджету, єдиного внеску здійснюється органами ДФС в інформаційній системі органів ДФС.

Відповідальними за достовірність відображення в інформаційній системі органів ДФС первинних показників є працівники структурних підрозділів органів ДФС за напрямами роботи (п.4 розділу І Порядку №422).

Суд апеляційної інстанції погоджується з судом першої інстанції про те, що системний аналіз зазначених норм дає підстави вважати, що відображення контролюючим органом в інтегрованій картці платника податків відомостей щодо своєчасного нарахування та сплати податкових зобов'язань створює певні наслідки для платника податків та наявність у останнього матеріально-правового інтересу, щоб дані інтегрованих карток правильно відображали фактичний стан розрахунків з бюджетом.

Аналогічна правова позиція викладена Верховним Судом в постановах від 19.02.2019р. у справі №825/999/17, від 26.02.2019р. у справі №805/4374/15-а, а подібна правова позиція викладена в постанові Верховного Суду від 25.03.2020р. у справі №826/9288/18.

За таких обставин, колегія суддів вважає, що судом першої інстанції правомірно задоволено позовні вимоги в частині зобов'язання відповідача відкоригувати облікові показники інтегрованої картки за платежем 1810900 «Орендна плата з фізичних осіб», що сплачується позивачем за користування земельною ділянкою розташованої в місті Донецьку, шляхом внесення до неї змін - зменшення податкового зобов'язання з податку на землю за 2 півріччя 2014 року в розмірі 17197 грн. 39 коп..

Оскільки, як встановлено вище, позивачка в силу приписів ст.6 Закону №1669, пунктів 38.2, 38.7 підрозділу 10 Інші перехідні положення Податкового кодексу України звільнений від сплати орендної плати за користування земельною ділянкою, то за відсутності обов'язку сплати основного податкового зобов'язання, відповідно відсутні підстави для нарахування пені, а тому суд першої інстанції правомірно зобов'язав відповідача виключити з інтегрованої картки платника податку на доходи фізичних осіб позивача суму пені у розмірі 15465 грн. 30 коп., нараховану у вересні 2020 року.

З урахуванням вищевикладеного, колегія суддів дійшла висновку, що суд першої інстанції правильно встановив обставини справи та ухвалив судове рішення з додержанням норм матеріального і процесуального права.

Оцінюючи доводи апеляційної скарги, суд зазначає, що ці доводи були ретельно перевірені та проаналізовані судом першої інстанції під час розгляду та ухвалення рішення, їм була надана відповідна правова оцінка, жодних нових аргументів, які б доводили порушення судом першої інстанцій норм матеріального права, у апеляційній скарзі не наведено.

У контексті оцінки доводів апеляційної скарги суд звертає увагу на позицію Європейського суду з прав людини, зокрема, у справах «Проніна проти України» (пункт 23) та «Серявін та інші проти України» (пункт 58): принцип, пов'язаний з належним здійсненням правосуддя, передбачає, що у рішеннях судів та інших органів з вирішення спорів мають бути належним чином зазначені підстави, на яких вони ґрунтуються.

Хоча пункт 1 статті 6 Конвенції зобов'язує суди обґрунтовувати свої рішення, його не можна тлумачити як такий, що вимагає детальної відповіді на кожен аргумент.

Міра, до якої суд має виконати обов'язок щодо обґрунтування рішення, може бути різною в залежності від характеру рішення.

Статтею 242 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що рішення суду повинно ґрунтуватися на засадах верховенства права, бути законним і обґрунтованим. Законним є рішення, ухвалене судом відповідно до норм матеріального права при дотриманні норм процесуального права. Обґрунтованим є рішення, ухвалене судом на підставі повно і всебічно з'ясованих обставин в адміністративній справі, підтверджених тими доказами, які були досліджені в судовому засіданні, з наданням оцінки всім аргументам учасників справи.

За приписами пункту 1 частини першої статті 316 КАС України суд апеляційної інстанції має право залишити апеляційну скаргу без задоволення, а судове рішення - без змін, якщо визнає, що суд першої інстанції правильно встановив обставини справи та ухвали судове рішення з додержанням норм матеріального та процесуального права.

Оскільки судом першої інстанції в межах доводів апеляційної скарги правильно встановлені обставини справи, судове рішення є обґрунтованим, ухваленим з дотриманням норм матеріального та процесуального права, доводи апеляційної скарги не спростовують висновків суду першої інстанції, тому підстав для задоволення апеляційної скарги та скасування рішення суду першої інстанції не вбачається.

Судова колегія дійшла висновку про те, що підстави для скасування рішення суду першої інстанції відсутні, а тому відхиляє апеляційні скарги і залишає судове рішення без змін.

Керуючись статтями 310, 315, 316, 321, 322, 325, 328, 329 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Апеляційну скаргу Головного управління ДПС у Донецькій області на рішення Донецького окружного адміністративного від 10 листопада 2020 року у справі №200/6976/20-а - залишити без задоволення.

Рішення Донецького окружного адміністративного від 10 листопада 2020 року у справі №200/6976/20-а - залишити без змін.

Вступна та резолютивна частина постанови прийнята у нарадчій кімнаті та проголошена у судовому засіданні 04 березня 2021 року.

Постанова у повному обсязі складена та підписана 04 березня 2021 року.

Постанова суду апеляційної інстанції набирає законної сили з 04 березня 2021 року та може бути оскаржена до Верховного Суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення в порядку, передбаченому ст. 328 Кодексу адміністративного судочинства України.

Головуючий: Т.Г. Гаврищук

Судді: Г.М. Міронова

І.В. Сіваченко