36000, м. Полтава, вул. Зигіна, 1, тел. (0532) 610-421, факс (05322) 2-18-60, E-mail inbox@pl.arbitr.gov.ua
04.03.2021 Справа № 917/739/20
Суддя Ціленко В.А., після виходу з відпустки, розглянувши матеріали заяви Товариства з обмеженою відповідальністю "Агровіка" про визнання наказів такими, що не підлягають виконанню по справі № 917/739/20
за позовною заявою Акціонерного товариства "Перший Український Міжнародний Банк", вул. Андріївська, буд. 4, м. Київ ,04070
до 1) Товариства з обмеженою відповідальністю "Агровіка", вул. Прилуцька, буд. 67, с. Верхоярівка, Пирятинський район, Полтавська область, 37000
2) ОСОБА_1 , АДРЕСА_1
3) ОСОБА_2 , АДРЕСА_1
про стягнення грошових коштів в сумі 358 456,42 грн.
Суддя Ціленко В.А.
Секретар судового засідання Білоус О.В.
Явка представників сторін судом визнана не обов'язковою.
Рішенням від 09.07.2020 року позов Акціонерного товариства "Перший Український Міжнародний Банк", м. Київ задоволено та стягнуто солідарно з Товариства з обмеженою відповідальністю "Агровіка" , с. Верхоярівка, ОСОБА_1 с. Верхоярівка та ОСОБА_2 , с. Верхоярівка 343 897,03 грн. тіло кредиту, 10 158,55 грн. відсотки за користування кредитом, 4 400,84 пені та 5 376,85 грн. судового збору.
Товариство з обмеженою відповідальністю "Агровіка", с. Верхоярівка просить суд визнати накази такими, що не підлягають виконанню посилаючись на відсутність перед Акціонерним товариством "Перший Український Міжнародний Банк", м. Київ заборгованості у зв'язку з примусовим виконанням наказів приватним виконавцем та закінченням виконавчого провадження.
При ухваленні рішення судом враховано наступне.
Відповідно до статті 328 Господарського суду Полтавської області, суд визнає виконавчий документ таким, що не підлягає виконанню повністю або частково, якщо його було видано помилково або якщо обов'язок боржника відсутній повністю чи частково у зв'язку з його припиненням, добровільним виконанням боржником чи іншою особою або з інших причин.
З наданих боржником доказів та з матеріалів справи вбачається, що приватним виконавцем Скрипником В.Л. винесені постанови про закінчення виконавчого провадження від 10.02.2021 у зв'язку з фактичним виконанням в повному обсязі рішення згідно з виконавчими документами (наказами Господарського суду Полтавської області від 23.11.2020 року). Тобто враховуючи викладене у боржника, у зв'язку з примусовим виконанням, відсутній обов'язок по сплаті заборгованості перед стягувачем відповідно до наказів Господарського суду Полтавської області від 23.11.2020 року.
Враховуючи викладене, суд задовольняє заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Агровіка" про визнання наказів такими, що не підлягають виконанню по справі № 917/739/20.
Керуючись ст. ст. 234, 328 Господарського процесуального кодексу України, суд -
1. Заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Агровіка", с. Верхоярівка про визнання наказів такими, що не підлягають виконанню по справі № 917/739/20 задовольнити.
2. Визнати накази Господарського суду Полтавської області від 23.11.2020 у справі № 917/739/20 такими, що не підлягають виконанню.
2. Копію ухвали надіслати учасникам справи в порядку, встановленому статтею 242 Господарського процесуального кодексу України.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та відповідно до ст. 256 Господарського процесуального кодексу України може бути оскаржена в апеляційному порядку до Північного апеляційного господарського суду через Господарський суд міста Києва шляхом подачі апеляційної скарги протягом 10 днів з дня складення повного тексту ухвали.
Суддя Ціленко В. А.