Рішення від 02.03.2021 по справі 577/209/21

Справа № 577/209/21

Провадження № 2/577/354/21

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

02 березня 2021 року Конотопський міськрайонний суд Сумської області

в складі:

головуючого судді Семенюк І.М.

за участю секретаря судового засідання Кузнєцової Л.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Конотоп цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -

ВСТАНОВИВ :

Позивач ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом, в якому просить розірвати шлюб, який зареєстрований 16 січня 2010 року у відділі реєстрації актів цивільного стану по місту Конотопу Конотопського міськрайонного управління юстиції Сумської області, актовий запис 14 між нею та відповідачем ОСОБА_2 . Свої вимоги обгрунтовує тим, що сімейні стосунки не склалися у зв'язку з відсутністю взаєморозуміння. Між ними виникають суперечки з різних питань сімейного життя, втрачено почуття любові та поваги один до одного, тривалий час подружні стосунки не підтримують, спільного господарства не ведуть. Вважає, що подальше спільне життя з відповідачем та збереження сім'ї неможливе, тому і звернулася до суду з вказаним позовом. Від шлюбу мають неповнолітнього сина ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , якого просить залишити проживати з нею.

Позивач ОСОБА_1 до судового засідання не з'явилася, надала заяву, в якій просить справу розглянути без її участі, позовні вимоги підтримує в повному обсязі та просить їх задовольнити. Вказала, що подружні стосунки не підтримують з серпня 2020 року, просить прізвище на змінювати.

Відповідач ОСОБА_2 до судового засідання не з'явився, надав заяву, в якій просить справу розглянути без його участі,проти позову не заперечує.

В зв'язку з неявкою в судове засідання всіх учасників справи, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється відповідно до ч.2 ст. 247 ЦПК України.

Суд, дослідивши матеріали справи, дійшов висновку, що позов підлягає задоволенню.

Судом встановлено, що сторони зареєстрували шлюб 16 січня 2010 року у відділі реєстрації актів цивільного стану по місту Конотопу Конотопського міськрайонного управління юстиції Сумської області, актовий запис 14 (а.с. 4), сторони з серпня 2020 року подружні стосунки не підтримують, спільного господарства не ведуть.

За встановлених обставин, збереження сім'ї протирічило б інтересам сторін, а тому їх шлюб слід розірвати, як прохає позивач, а відповідач заперечень з цього приводу не надав.

Від шлюбу сторони мають неповнолітнього сина ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ( а.с.5), якого слід залишити проживати з позивачем, оскільки проти цього не заперечує відповідач.

Прізвище позивачу слід не змінювати, як вона і прохає.

Керуючись ст. ст. 110, 112,160 СК України, ст. ст. 12, 81, 263 ЦПК України суд, -

УХВАЛИВ :

Позов ОСОБА_1 задовольнити.

Розірвати шлюб, зареєстрований 16 січня 2010 року у відділі реєстрації актів цивільного стану по місту Конотопу Конотопського міськрайонного управління юстиції Сумської області, актовий запис 14, між ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 та ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_3 .

Після розірвання шлюбу прізвище ОСОБА_1 залишити “ ОСОБА_4 ”.

Неповнолітнього сина ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , залишити проживати з матір'ю ОСОБА_1 .

Рішення може бути оскаржено шляхом подання апеляційної скарги безпосередньо до Сумського апеляційного суду протягом 30 днів з дня його оголошення.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Повне найменування сторін:

Позивач: ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_2 , зареєстрована АДРЕСА_1 )

Відповідач: ОСОБА_2 ( ІНФОРМАЦІЯ_3 , зареєстрований АДРЕСА_1 )

Суддя Семенюк І. М.

Попередній документ
95293306
Наступний документ
95293308
Інформація про рішення:
№ рішення: 95293307
№ справи: 577/209/21
Дата рішення: 02.03.2021
Дата публікації: 05.03.2021
Форма документу: Рішення
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Конотопський міськрайонний суд Сумської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них; про розірвання шлюбу
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (18.01.2021)
Дата надходження: 18.01.2021
Предмет позову: роз.шлюбу
Розклад засідань:
02.03.2021 08:30 Конотопський міськрайонний суд Сумської області