Ухвала від 03.03.2021 по справі 760/27230/19

Кримінальне провадження № 1-кп/760/995/21

Справа № 760/27230/19

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Про розшук обвинуваченого

26 лютого 2021 року м. Київ

Солом'янський районний суд м. Києва в складі:

Головуючого судді ОСОБА_1 ,

за участю секретаря ОСОБА_2

прокурора ОСОБА_3

розглянувши у відкритому судовому засіданні питання про оголошення в розшук ОСОБА_4 , обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 15 ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України, дані про яке внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12019100090009693 від 26.09.2019 року,-

ВСТАНОВИВ :

В провадженні Солом'янського районного суду м. Києва знаходиться обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням ОСОБА_4 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 15 ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України.

Відповідно до змісту пред'явленого обвинувачення, 25.09.2019, приблизно о 13:00 годин, ОСОБА_4 , маючи злочинний умисел направлений на незаконне заволодіння чужим майном шляхом обману, а саме грошовими коштами AT КБ «ПриватБанк» у сумі 30 000 гривень, використовуючи паспорт громадянина України на ім'я ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , серії НОМЕР_1 , виданийДеснянським РВ ГУДМС України в місті Києві 13 жовтня 2016 року та картку фізичної особи-платника податків № НОМЕР_2 на ім'я ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , прибув до відділення AT КБ «ПриватБанк», що за адресою: м. Київ, вул. Народного Ополчення, 1, з метою отримання кредиту.

Реалізовуючи свій злочинний умисел, направлений на незаконне заволодіння чужим майном шляхом обману, ОСОБА_6 , 25.09.2019 приблизно о 13:05 годин, перебуваючи в приміщенні відділення AT КБ «ПриватБанк», що за адресою: м. Київ, вул. Народного Ополчення, 1, звернувся до фахівця вказаного відділення банку AT КБ «ПриватБанк» по кредитам ОСОБА_7 з метою отримання споживчого кредиту в сумі 30000 гривень, представившись ОСОБА_5 та надавши оригінал паспорту громадянина на ім'я ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , серії НОМЕР_1 , виданий Деснянським РВ ГУДМС України в місті Києві 13 жовтня 2016 року та картку фізичної особи-платника податків № НОМЕР_2 на ім'я ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , ксерокопію яких завірив від імені ОСОБА_5 , чим увів у оману працівника Банку

Однак, із причин, що не залежали від його волі, ОСОБА_6 не вчинив усіх дій, які вважав необхідними для доведення злочину до кінця, , так як після отримання вищевказаних документів фахівцем вказаного відділення банку AT КБ «ПриватБанк» по кредитам ОСОБА_7 відмовлено у наданні кредиту останньому у зв'язку із рядом розбіжностей в ході їх перевірки.

Своїми умисними діями, ОСОБА_6 намагався шляхом обману заволодіти чужим майном - грошовими коштами AT КБ «ПриватБанк» в сумі 30 000 гривень.

Таким чином, ОСОБА_4 обвинувачується в тому, що своїми умисними діями вчинив незакінчений замах на заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), тобто не вчинив усіх дій, які вважав необхідними для доведення злочину до кінця, з причин, що не залежали від його волі, тобто вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 15 ч. 1 ст. 190 КК України.

В призначені судові засідання обвинувачений не з'явився, причини неявки суду не повідомив.

В судовому засіданні прокурор просив оголосити обвинуваченого в розшук, мотивуючи це тим, що ОСОБА_4 зник з постійного місця проживання та місце його знаходження на даний час не відоме.

В матеріалах справи міститься рапорт ст. оперуповноваженого Солом'янського УП ГУНП в м. Києві ОСОБА_8 , виходячи із змісту якого ОСОБА_4 із місця свого постійного проживання зник, місце його перебування не відоме.

Відповідно до ст. 335 Кримінального процесуального кодексу України, у разі якщо обвинувачений ухилився від суду, суд зупиняє судове провадження щодо цього обвинуваченого до його розшуку. Розшук обвинуваченого, який ухилився від суду, оголошується ухвалою суду, організація виконання якої доручається слідчому та/або прокурору.

Враховуючи вищевикладене, суд приходить до висновку, що обвинувачений ОСОБА_4 , будучи ознайомленим із пред'явленим обвинуваченням, переховується від суду, місце знаходження його невідоме, а тому наявні ризики, передбачені ст. 177 КПК України, зокрема подальшого переховування від суду.

З метою організації належного провадження відносно обвинуваченого, його необхідно оголосити в розшук та зупинити провадження у справі до його розшуку.

На підставі викладеного суд, -

УХВАЛИВ:

Оголосити в розшук обвинуваченого ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , уродженця м. Києва, зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1 .

Кримінальне провадження внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12019100090009693 від 26.09.2019 р. за обвинуваченням ОСОБА_4 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 15 ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України, зупинити до його розшуку.

Організацію виконання ухвали доручити Солом'янському УП ГУ Національної поліції у м. Києві.

Контроль за виконанням ухвали покласти на прокурора Київської місцевої прокуратури №9 м. Києва ОСОБА_3 .

Ухвала діє до моменту відшукання обвинуваченого та оскарженню не підлягає.

Суддя ОСОБА_1

Попередній документ
95282786
Наступний документ
95282788
Інформація про рішення:
№ рішення: 95282787
№ справи: 760/27230/19
Дата рішення: 03.03.2021
Дата публікації: 27.01.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Солом'янський районний суд міста Києва
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Кримінальні правопорушення проти власності; Шахрайство
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (10.08.2020)
Дата надходження: 01.10.2019
Розклад засідань:
24.01.2020 10:30 Солом'янський районний суд міста Києва
08.04.2020 17:00 Солом'янський районний суд міста Києва
10.08.2020 10:30 Солом'янський районний суд міста Києва
25.11.2020 17:00 Солом'янський районний суд міста Києва
26.02.2021 16:00 Солом'янський районний суд міста Києва
Учасники справи:
головуючий суддя:
АГАФОНОВ СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ
суддя-доповідач:
АГАФОНОВ СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ
обвинувачений:
Богданов Сергій Олександрович