Справа № 752/9171/20
Провадження № 2/752/2324/21
25 лютого 2021 року Голосіївський районний суд м. Києва в складі:
головуючого судді Хоменко В.С.,
при секретарі Павлюх П.В.,
при розгляді позовної заяви ОСОБА_1 до Акціонерного товариства «Банк Форвард», третя особа: Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Незнайко Євген Вікторович про визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню,-
у провадженні Голосіївського районного суду м. Києва знаходиться вищезазначена цивільна справа.
Ухвалою від 22.05.2020 року по зазначеній цивільній справі відкрито провадження та призначено до розгляду в порядку спрощеного позовного провадження без виклику сторін.
Також, даною ухвалою витребувано у Приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу м. Києва Незнайко Євгена Вікторовича (01001, м. Київ, вул. Еспланадна, 32В, поверх 1) належним чином завірену копію матеріали нотаріальної справи, а саме документи, які підтверджують безспірність вимог стягувача та на підставі яких було вчинено виконавчий напис.
Ухвалою від 17.09.2020 року розгляд цивільної справи відкладено.
Разом з тим станом на 25.02.2021 р., витребовуємі докази від Приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу м. Києва Незнайко Євгена Вікторовича, на адресу суду не надійшли.
Згідно ст. 6 Конвенції з прав людини і основоположних свобод право на справедливий судовий розгляд передбачає право на змагальність провадження. Кожна сторона провадження має бути поінформована про подання та аргументи іншої сторони та має отримувати нагоду коментувати чи спростовувати їх.
Суд розглядає справи у порядку спрощеного позовного провадження протягом розумного строку, але не більше шістдесяти днів з дня відкриття провадження у справі (ч. 1 ст. 275 ЦПК України).
Розгляд справи у порядку спрощеного позовного провадження здійснюється судом за правилами, встановленими цим Кодексом для розгляду справи в порядку загального позовного провадження, з особливостями, визначеними у цій главі (ч. 1 ст. 279 ЦПК України).
Згідно із ч. 9 ст. 223 ЦПК України про відкладення розгляду справи постановляється ухвала.
З огляду на вищезазначене, у зв'язку з тим, що від Приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу м. Києва Незнайко Євгена Вікторовича на адресу суду не надійшли витребовуємі докази, суд визнає необхідним відкласти судовий розгляд справи та витребувати докази повторно.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 223, 240, 259-261, 275, 279, 353 ЦПК України, суд, -
відкласти судовий розгляд цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до Акціонерного товариства «Банк Форвард», третя особа: Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Незнайко Євген Вікторович про визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню на 01.06.2021 року.
Витребувати у Приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу м. Києва Незнайко Євгена Вікторовича (01001, м. Київ, вул. Еспланадна, 32В, поверх 1) належним чином завірену копію матеріали нотаріальної справи, а саме документи, які підтверджують безспірність вимог стягувача та на підставі яких було вчинено виконавчий напис.
Копію ухвали направити сторонам.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню окремо від рішення суду не підлягає. Заперечення на ухвали, що не підлягають оскарженню окремо від рішення суду, включаються до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя В.С. Хоменко