Постанова від 26.02.2021 по справі 278/391/21

Справа № 278/391/21

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

26 лютого 2021 року м. Житомир

Суддя Житомирського районного суду Житомирської області Буткевич М.І., розглянувши матеріали, які надійшли з відділу поліції № 1 Житомирського районного управління поліції ГУНП в Житомирській області, про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженки, зареєстрованої та мешканки АДРЕСА_1 , громадянки України, пенсіонерки, до адміністративної відповідальності не притягалася,

за ч. 1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП),

ВСТАНОВИВ:

В період з 15 жовтня 2020 по 17 грудня 2020 року ОСОБА_1 , являючись опікуном неповнолітнього ОСОБА_2 , 2004 р.н., неналежним чином виконувала свої батьківські обов'язки по вихованню та доглядом за внуком, а саме в порушення ч. 1 ст. 249 Сімейного кодексу України не залучила свого внука до навчального процесу. Таким чином ОСОБА_1 ухилилася від виконання передбачених законодавством обов'язків щодо виховання дітей, тим самим вчинила правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 184 КУпАП.

У судовому засіданні ОСОБА_1 вину у вчиненні правопорушення визнала повністю.

Окрім повного визнання вини ОСОБА_1 , її винуватість у вчиненні адміністративного правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, поданням директора Глибочицького ліцею, письмовим поясненням самої ОСОБА_1 .

Дослідивши матеріали справи, заслухавши пояснення особи, що притягається до адміністративної відповідальності, оцінивши докази в їх сукупності, суддя дійшов висновку, що вина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 184 КУпАП, доведена повністю.

Враховуючи вищевикладене, приймаючи до уваги характер та обставини вчиненого правопорушення, зважаючи на наслідки після вчиненого правопорушення, особу винної (до адміністративної відповідальності притягається вперше), також беручи до уваги визнання вини останньою, суддя приходить до висновку, що діяння, вчинене ОСОБА_1 , не становить суспільної небезпеки та є малозначним. Тому суддя вважає за можливе на підставі ст. 22 КУпАП звільнити ОСОБА_1 від адміністративної відповідальності, обмежившись усним зауваженням.

Керуючись ст. ст. 33, 40-1, 283-285 КУпАП, суддя,

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 184 КУпАП, та на підставі ст. 22 КУпАП звільнити її від адміністративної відповідальності, обмежившись усним зауваженням.

Провадження в справі закрити.

На постанову суду протягом 10 днів з дня її винесення може бути подана апеляційна скарга до Житомирського апеляційного суду через Житомирський районний суд Житомирської області.

Суддя: М.І. Буткевич

Попередній документ
95164126
Наступний документ
95164128
Інформація про рішення:
№ рішення: 95164127
№ справи: 278/391/21
Дата рішення: 26.02.2021
Дата публікації: 01.03.2021
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Житомирський районний суд Житомирської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення, що посягають на громадський порядок і громадську безпеку; Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (10.02.2021)
Дата надходження: 10.02.2021
Предмет позову: Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей
Розклад засідань:
26.02.2021 10:00 Житомирський районний суд Житомирської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
БУТКЕВИЧ МАКСИМ ІВАНОВИЧ
суддя-доповідач:
БУТКЕВИЧ МАКСИМ ІВАНОВИЧ
правопорушник:
Шибецька Тетяна Сергіївна