Постанова від 02.03.2007 по справі 3-840/07

№ 3-840/07

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

02 березня 2007 року суддя Сокирянського районного суду Чернівецької області СИВАК В.І., розгля­нувши матеріали, які надійшли від начальника 5-го міжрайонного відділення ДАІ при ВДАІ УМВС України в Чернівецькій області на:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, жителя АДРЕСА_1, не працюючого, про притягнення його до адміністративної відповідальності за ст.122 ч.1 КпАП України, -

ВСТАНОВИВ:

04.01.2007 року о 13 год. 05 хв. ОСОБА_1 в м.Новодністровськ Чернівецької області, ке­руючи автомобілем марки "Фіат Форіно" д.н. НОМЕР_1, порушив правила обгону, здійснив обгін транспортного засобу на пішохідному переході, чим порушив п.14.6 "в" ПДР України.

ОСОБА_1 визнав свою вину в порушенні п.14.6 "в" ПДР України, про що свідчать його пояснення в протоколі. Він визивався повісткою до суду, однак будучи попередженим про день, час, місце розгляду справи, 02.03.2007 року на 09.00 год. не з'явився та не повідомив про причини своєї неявки, а тому є всі підстави розглянути справу у його відсутності.

Крім того, його вина підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення НОМЕР_2.

Під час складання протоколу винному було роз'яснено права передбачені ст.268 КпАП України та ст.63 Конституції України, однак він не оскаржував до суду протокол про адміністративне правопо­рушення, а також не звертався в суд з скаргою на незаконні дії працівників ДАІ.

До адміністративної відповідальності правопорушник в поточному році не притягувався.

Обставиною, що пом'якшує відповідальність винного, є щире розкаяння, що грунтується на повному визнанні вини.

Характеристика вчиненого правопорушення, дані про особу правопорушника, його поведінка до та після вчинення адміністративного правопорушення є підставами для призначення йому стяг­нення згідно санкції статті Закону за дане правопорушення у вигляді штрафу.

На підставі cm. 122 ч.1 КпАП України та керуючись cm. 221 КпАП України,

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 притягнути до адміністративної відповідаль­ності за ст.122 ч.1 КпАП України та призначити йому стягнення у вигляді штрафу в розмірі 15 /п'ятнадцять/ гривень.

Постанова в апеляційному таксаційному порядку оскарженню не підлягає.

Суддя:

Копія

Попередній документ
950121
Наступний документ
950123
Інформація про рішення:
№ рішення: 950122
№ справи: 3-840/07
Дата рішення: 02.03.2007
Дата публікації: 20.09.2007
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Сокирянський районний суд Чернівецької області
Категорія справи: