Справа № 661/865/21
Провадження № 2/661/437/21
18 лютого 2021 року
Суддя Новокаховського міського суду Херсонської області Матвєєва Н.В., розглянувши матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 , в інтересах якого діє адвокат Безкровний Сергій Олексійович до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про визначення розміру ідеальної частки у праві спільної сумісної власності,-
ОСОБА_1 , в інтересах якого діє адвокат Безкровний Сергій Олексійович звернувся до суду із позовною заявою до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про визначення розміру ідеальної частки у праві спільної сумісної власності.
Проте, позовна заява не відповідає вимогам ст.175 ЦПК України, а саме: не визначено ціни позову, суду невідомо з якої суми сплачено судовий збір в розмірі 908,00 грн.
На підставі ст. 185 ч. 1 ЦПК України суд, встановивши, що заява подана без додержанням вимог, викладених у ст. 175 ЦПК України, постановляє ухвалу про залишення заяви без руху.
За таких обставин, зазначені недоліки підлягають усуненню.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 175, 185 ЦПК України, -
Позовну заяву ОСОБА_1 , в інтересах якого діє адвокат Безкровний Сергій Олексійович до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про визначення розміру ідеальної частки у праві спільної сумісної власності, залишити без руху і надати строк для усунення недоліків.
Якщо у строк п'яти днів з моменту одержання ухвали зазначенні вимоги не будуть виконані, заява буде вважатись неподаною та повернута позивачу.
Суддя Н. В. Матвєєва