233 № 225/4836/20
17 лютого 2021 року м. Костянтинівка
Суддя Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області ОСОБА_1 , розглянувши матеріали кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №62020050000000536 від 19 березня 2020 року за обвинуваченням ОСОБА_2 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 365 КК України,-
У провадженні Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області перебувають матеріали кримінального провадження, внесеного до ЄРДР за №62020050000000536 від 19 березня 2020 року за обвинуваченням ОСОБА_2 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 365 КК України.
Судовий розгляд по кримінальному провадженню призначено на 10-00 год. 22 лютого 2021 року в приміщенні Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області за адресою: 85110, Донецька область, м. Костянтинівка, пр-т. Ломоносова, 157, корпус № 1.
З доповідної записки помічника судді, долученої до матеріалів справи, вбачається, що 17.02.2021 року о 10-31 год. зателефонувала свідок ОСОБА_3 та повідомила, що вона не зможе з'явитися у судове засідання, призначене на 10-00 год. 22 лютого 2021 року, до Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області через те, що вона має інвалідність 3 групи та їй важко виїжджати за межі міста. У зв'язку з чим просила проводити судове засідання по справі за її участю в режимі відеоконференції під час трансляції з Дзержинського міського суду Донецької області.
Відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 336 КПК України судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), у разі необхідності вжиття таких заходів для забезпечення оперативності судового провадження.
Згідно з ч. 2 ст. 336 КПК України суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження.
Вважаю, що з метою забезпечення оперативності кримінального судочинства, задля забезпечення можливості участі свідка ОСОБА_3 в судовому засіданні, є підстави для постановлення ухвали про її участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
Забезпечення проведення відеоконференції за участі свідка необхідно доручити Дзержинському міському суду Донецької області.
Керуючись ст. 336 КПК України, суддя, -
Проводити засідання по кримінальному провадженню, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №62020050000000536 від 19 березня 2020 року за обвинуваченням ОСОБА_2 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 365 КК України, призначене на 10-00 год. 22 лютого 2021 року, в режимі дистанційного судового провадження за допомогою відеоконференції під час трансляції з Дзержинського міського суду Донецької області.
Доручити Дзержинському міському суду Донецької області забезпечити проведення відеоконференції в приміщенні суду та участь в ній свідка ОСОБА_3 , а також вручити їй пам'ятку про її процесуальні права та обов'язки.
Копію ухвали направити до Дзержинського міського суду Донецької області та свідку ОСОБА_3 для організації виконання та до відома.
Хід і результати процесуальних дій, проведених у режимі відеоконференції, фіксувати за допомогою технічних засобів відеозапису.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1