вул. Володимира Винниченка 1, м. Дніпро, 49027
E-mail: inbox@dp.arbitr.gov.ua, тел. (056) 377-18-49, fax (056) 377-38-63
17.02.2021 м. ДніпроСправа № 904/7028/20
За позовом Акціонерного товариства "ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ Е:ЛЕКТРОМЕРЕЖІ", м. Дніпро
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Керуюча компанія "Коменерго-Новомосковськ", м. Новомосковськ
про стягнення заборгованості у розмірі 42 647,29грн.
Суддя Золотарьова Я.С.
Акціонерне товариство "ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ Е:ЛЕКТРОМЕРЕЖІ" звернулось до господарського суду з позовною заявою до Товариства з обмеженою відповідальністю "Керуюча компанія "Коменерго-Новомосковськ" про стягнення заборгованості у розмірі 42 647,29 грн.
Позовні вимоги обґрунтовані неналежним виконанням відповідачем Правил користування електричною енергією, а саме: самовільним підключенням електропроводки та струймоприймачів до електричної мережі.
Ухвалою Господарського суду Дніпропетровської області від 04.01.2021 відкрито провадження у справі за правилами спрощеного позовного провадження без виклику сторін.
Відповідно до протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 16.02.2021 проведеного на підставі розпорядження керівника апарату суду № 275 від 16.02.2021 у зв'язку зі звільненням судді ОСОБА_1 справу № 904/7028/20 передано судді Золотарьовій Я.С.
У зв'язку з вищевикладеними обставинами суд приймає справу № 904/7028/20 до свого провадження.
Керуючись статтями 12, 32,176, 177, 234 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд
1. Прийняти справу № 904/7028/20 до свого провадження.
2. Справу розглядати за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) учасників справи за наявними у ній матеріалами.
3. Відповідач має право подати відзив на позовну заяву протягом 15 днів з дня вручення цієї ухвали. Відзив має відповідати статті 165 Господарського процесуального кодексу України.
4. Позивач має право подати відповідь на відзив протягом 7 днів з дня одержання відзиву на позовну заяву. Відповідь на відзив має відповідати статті 166 Господарського процесуального кодексу України.
5. Відповідач має право подати заперечення протягом 7 днів з дня одержання відповіді на відзив. Заперечення має відповідати вимогам статті 167 Господарського процесуального кодексу України.
Усі заяви, клопотання і заперечення повинні бути подані у письмовому вигляді за правилами, встановленими статтями 170, 251 Господарського процесуального кодексу України.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.
Інформацію по справі можна отримати за електронною адресою суду: http://dp.arbitr.gov.ua/sud5005/spisok/csz\
Суддя Я.С. Золотарьова