ПІВДЕННО-ЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
17 лютого 2021 року м. ОдесаСправа № 916/106/21
Південно-західний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого судді: Діброви Г.І.
суддів: Принцевської Н.М., Ярош А.І.
за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія Квантум», м. Одеса
на ухвалу Господарського суду Одеської області від 21.01.2021 року про забезпечення позову, м. Одеса, суддя Лічман Л.В., повний текст складено та підписано 21.01.2021 року
у справі № 916/106/21
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «ВЕСТА», м. Одеса
до відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія Квантум», м. Одеса
за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача Державного реєстратора Великодолинської селищної ради Одеського району Одеської області Турецького Олександра Сергійовича, смт. Великодолинське Овідіопільського району Одеської області
про скасування запису про державну реєстрацію права власності, зобов'язання скасувати державну реєстрацію земельної ділянки, зобов'язання скасувати запис у поземельній книзі,-
16.02.2021 року до Південно-західного апеляційного господарського суду надійшла апеляційна скарга Товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія Квантум», м.Одеса на ухвалу Господарського суду Одеської області від 21.01.2021 року про забезпечення позову у справі № 916/106/21.
Автоматизованою системою документообігу суду для розгляду справи № 916/106/21 було визначено колегію суддів у складі: головуючий суддя Діброва Г.І, судді Принцевська Н.М., Разюк Г.П., що підтверджується витягом з протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 16.02.2021 року.
На момент надходження апеляційної скарги, матеріали справи № 916/106/21 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «ВЕСТА», м. Одеса до Товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія Квантум», м. Одеса або матеріали оскарження ухвали на адресу Південно-західного апеляційного господарського суду не надходили.
За відсутності вільного доступу до матеріалів справи, у колегії суддів відсутня можливість встановити обставини про можливість відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія Квантум», м.Одеса на ухвалу Господарського суду Одеської області від 21.01.2021 року про забезпечення позову у справі № 916/106/21.
Відповідно до п. 17.10 Розділу ХІ. Перехідні положення Господарського процесуального кодексу України у разі подання апеляційної скарги на ухвали суду першої інстанції, передбачені п. 1, 68 , 10, 1214, 1721, 3133 ч. 1 ст. 255 цього Кодексу, чи подання касаційної скарги на ухвали суду апеляційної інстанції (крім ухвал щодо забезпечення позову, зміни заходу забезпечення позову, щодо зустрічного забезпечення, про накладення штрафу в порядку процесуального примусу, окремих ухвал) до суду апеляційної або касаційної інстанції передаються усі матеріали.
В інших випадках до суду апеляційної або касаційної інстанції передаються копії матеріалів, необхідних для розгляду скарги. У разі необхідності суд апеляційної або касаційної інстанції може витребувати також копії інших матеріалів справи.
З урахуванням вказаного, колегія суддів дійшла висновку про витребування матеріалів оскарження ухвали Господарського суду Одеської області від 21.01.2021 року про забезпечення позову у справі № 916/106/21 та відкладення вирішення питання щодо відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія Квантум», м. Одеса до надходження матеріалів оскарження ухвали на адресу апеляційного суду.
На підставі викладеного та керуючись ст. 232, 234, Господарського процесуального кодексу України, суд, -
1. Відкласти вирішення питання про можливість відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія Квантум», м. Одеса на ухвалу Господарського суду Одеської області від 21.01.2021 року про забезпечення позову у справі № 916/106/21 до надходження матеріалів оскарження ухвали на адресу Південно-західного апеляційного господарського суду.
2. Доручити Господарському суду Одеської області невідкладно надіслати матеріали оскарження ухвали Господарського суду Одеської області від 21.01.2021 року про забезпечення позову у справі № 916/106/21 на адресу Південно-західного апеляційного господарського суду.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не підлягає оскарженню.
Головуючий суддя Г.І. Діброва
Судді Н.М. Принцевська
А.І. Ярош