15 лютого 2021 року Чернігів Справа № 620/6416/20
Суддя Чернігівського окружного адміністративного суду Баргаміна Н.М., перевіривши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Управління соціального захисту населення Деснянського району департаменту соціальної політики Чернігівської міської ради про визнання протиправними (неправомірними) дій та зобов'язання вчинити певні дії,
ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до Управління соціального захисту населення Деснянського району департаменту соціальної політики Чернігівської міської ради про визнання протиправними (неправомірними) дій Управління праці та соціального захисту населення Деснянської районної у місті Чернігові ради, яке з 01.10.2020 рішенням Чернігівської міської ради № 54/VII-13 від 25.06.2020 було реорганізовано шляхом приєднання до Департаменту соціальної політики Чернігівської міської ради, стосовно відмови у здійсненні перерахунку та виплати позивачу щорічної грошової допомоги до 5 травня за 2020 рік у розмірі п'яти мінімальних пенсій за віком, з урахуванням раніше виплачених коштів; зобов'язання відповідача зробити перерахунок та виплатити щорічну допомогу до 5 травня за 2020 рік, виходячи з розміру п'яти мінімальних пенсій за віком, з урахуванням раніше виплачених коштів на картковий рахунок ОСОБА_1 за наступними реквізитами: рахунок НОМЕР_1 ; IBAN НОМЕР_2 ; банк одержувача AT КБ «ПРИВАТБАНК», КИЇВ, Україна; РНОКПП одержувача НОМЕР_3 .
Ухвалою Чернігівського окружного адміністративного суду від 18.12.2020 дану позовну заяву було залишено без руху та надано позивачу 5-денний строк для усунення недоліків позовної заяви з моменту отримання ухвали суду.
Вказана ухвала суду була надіслана представнику позивача за адресою, вказаною в адміністративному позові, однак 25.01.2020 була повернута до суду поштовою службою з відміткою про відсутність адресата за вказаною адресою.
В силу пункту 4 частини шостої статті 251 Кодексу адміністративного судочинства України днем вручення судового рішення є день проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відмову отримати копію судового рішення чи відмітки про відсутність особи за адресою місцезнаходження, місця проживання чи перебування особи, повідомленою цією особою суду.
Відповідно до пункту 1 частини четвертої статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху, у встановлений судом строк.
Станом на 15.02.2021 вимоги ухвали суду від 18.12.2020 не були виконані позивачем. За таких обставин, позовна заява підлягає поверненню позивачу.
Частиною восьмою статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.
На підставі викладеного та керуючись статтями 169, 248 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя
Позовну заяву ОСОБА_1 до Управління соціального захисту населення Деснянського району департаменту соціальної політики Чернігівської міської ради про визнання протиправними (неправомірними) дій та зобов'язання вчинити певні дії - повернути позивачу.
Копію ухвали про повернення позовної заяви, позовну заяву і додані до неї документи надіслати позивачу.
Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання суддею. Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана до Шостого апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції протягом п'ятнадцяти днів з дня складення повного судового рішення.
Суддя Н.М. Баргаміна