Ухвала від 15.02.2021 по справі 520/2077/21

Харківський окружний адміністративний суд

61022, м. Харків, майдан Свободи, 6, inbox@adm.hr.court.gov.ua, ЄДРПОУ: 34390710

УХВАЛА

про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття спрощеного провадження у справі

15 лютого 2021 р. Справа № 520/2077/21

Суддя Харківського окружного адміністративного суду Бадюков Ю.В., розглянувши адміністративний позов та додані до нього документи В.о. керівника Харківської місцевої прокуратури № 6 Харківської області Литвиненка Андрія Олександровича до Вільхівської сільської ради про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії, -

ВСТАНОВИВ:

В.о. керівника Харківської місцевої прокуратури № 6 Харківської області Литвиненко Андрій Олександрович (вул. Григорівське шосе, буд. 52, м. Харків, 61098) звернувся до Харківського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Вільхівської сільської ради (вул. Центральна, буд. 1, с. Вільхівка, Харківський район, Харківська область, 62431), в якому просить суд:

- визнати протиправною бездіяльність Вільхівської сільської ради (ЄДРПОУ 04396667, юридична адреса: Харківська область, Харківський район, с. Вільхівка, вул. Центральна, 1), яка виразилась у не утворенні нею служби у справах дітей при виконавчому органі Вільхівської сільської ради;

- зобов'язати Вільхівську сільську раду (ЄДРПОУ 04396667, юридична адреса: Харківська область, Харківський район, с. Вільхівка, вул. Центральна, 1) вчинити дії, спрямовані на утворення служби у справах дітей при виконавчому органі Вільхівської сільської ради;

- судовий збір, сплачений за пред'явлення позовної заяви, стягнути з відповідачів на користь Харківської обласної прокуратури за наступними реквізитами: Харківська обласна прокуратура, код 02910108, банк одержувач: Державна казначейська служба України м. Київ, код 820172, рахунок ПА178201720343160001000007171, код класифікації видатків бюджету 2800.

Поданий адміністративний позов відповідає вимогам ст. ст. 160, 161 КАС України.

Справа підсудна Харківському окружному адміністративному суду.

Разом із позовними вимогами позивачем заявлено клопотання про розгляд справи з повідомленням (викликом) сторін.

Виходячи з положень ст.ст. 171, 257 КАС України зазначена справа належить до справ незначної складності, а отже позовну заяву належить розглядати за правилами спрощеного позовного провадження без виклику сторін.

З огляду на вищевикладене, зазначене клопотання позивача про розгляд справи з повідомленням (викликом) сторін задоволенню не підлягає.

Керуючись приписами ст. ст. 12, 171, 257 - 263 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

УХВАЛИВ:

1. Прийняти адміністративний позов до розгляду та відкрити спрощене провадження в адміністративній справі за адміністративним позовом В.о. керівника Харківської місцевої прокуратури № 6 Харківської області Литвиненко Андрій Олександрович до Вільхівської сільської ради про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії.

2. У задоволенні клопотання позивача про розгляд справи з повідомленням (викликом) сторін - відмовити.

3. Запропонувати відповідачу у п'ятнадцятиденний строк з дня одержання копії ухвали про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття спрощеного провадження у справі подати до суду відзив на адміністративний позов разом з усіма доказами, що обґрунтовують доводи, які в ньому наведені або заяву про визнання позову та надати до суду докази надіслання (подання) копії відзиву іншим учасникам справи.

4. Запропонувати позивачу подати до суду у п'ятиденний строк з дня отримання копії відзиву - відповідь на відзив та надати також до суду докази її надіслання (подання) іншим учасникам справи.

5. Запропонувати відповідачу подати до суду заперечення на відповідь позивача протягом п'яти днів з дня отримання відповіді позивача на відзив та надати до суду також докази надіслання (подання) їх копії іншим учасникам справи.

6. Визначити відповідачу строк, протягом п'яти днів з дня вручення ухвали, для подання заперечень проти розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження.

7. Розгляд і вирішення справи здійснювати одноособовим складом суду в порядку спрощеного провадження.

8. Роз'яснити учасникам справи, що справа буде розглянута у порядку спрощеного провадження протягом розумного строку, але не більше шістдесяти днів із дня відкриття провадження у справі.

9. Копії даної ухвали направити учасникам справи.

10. Роз'яснити учасникам справи про наявність у них процесуальних прав і обов'язків, що передбачені ст. ст. 44, 47 Кодексу адміністративного судочинства України.

11. Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.

Суддя Ю.В. Бадюков

Попередній документ
94869854
Наступний документ
94869856
Інформація про рішення:
№ рішення: 94869855
№ справи: 520/2077/21
Дата рішення: 15.02.2021
Дата публікації: 17.02.2021
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Харківський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи щодо захисту політичних (крім виборчих) та громадянських прав, зокрема щодо
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (01.04.2021)
Дата надходження: 29.03.2021
Предмет позову: про виправлення описки