Ухвала від 10.02.2021 по справі 697/12/21

Справа № 697/12/21

провадження № 2/697/200/2021

УХВАЛА

іменем України

"10" лютого 2021 р. м. Канів

Канівський міськрайонний суд Черкаської області в складі:

головуючого Льон О. М.

за участю секретаря Дрянової Н.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Канів Черкаської області цивільну справу за позовом Акціонерного Товариства Комерційний Банк 'ПРИВАТБАНК' до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до Канівського міськрайонного суду із позовом до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.

До судового засідання від представника позивача надійшла заява про залишення позову без розгляду.

У засідання позивач не з'явився, надав до суду заяву про залишення позову без розгляду, розгляд справи просить проводити у його відсутність.

Відповідач в засідання не з'явилась, подала до суду заяву про розгляд справи у її відсутність, просить залишити позов без розгляду у зв'язку з добровільним погашенням заборгованості про кредиту.

Згідно з частини 2 статті 247 ЦПК України у разі неявки у судове засідання всіх учасників справи чи в разі якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється судом за відсутності учасників справи, фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Відповідно до ч.1 ст.257 ЦПК України суд залишає позовну заяву без розгляду якщо позивач до початку розгляду справи по суті подав заяву про залишення позову без розгляду.

З огляду на викладене, суд вважає, що позов необхідно залишити без розгляду на підставі п.5 ч.1 ст.257 ЦПК України, у зв'язку з заявою позивача про залишення позову без розгляду.

Керуючись п.5 ч.1 ст.257 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

Позовну заяву Акціонерного Товариства Комерційний Банк 'ПРИВАТБАНК' до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості - залишити без розгляду.

Роз'яснити позивачу, що особа, заяву якої залишено без розгляду, після усунення умов, що були підставою для залишення позовної заяви без розгляду, має право звернутися до суду повторно.

Ухвала суду може буди оскаржена до Черкаського апеляційного суду протягом 15 днів з дня її проголошення.

Головуючий О. М. Льон

Попередній документ
94826041
Наступний документ
94826043
Інформація про рішення:
№ рішення: 94826042
№ справи: 697/12/21
Дата рішення: 10.02.2021
Дата публікації: 15.02.2021
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Канівський міськрайонний суд Черкаської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них; страхування, з них; позики, кредиту, банківського вкладу, з них
Розклад засідань:
10.02.2021 09:00 Канівський міськрайонний суд Черкаської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
ЛЬОН О М
суддя-доповідач:
ЛЬОН О М
відповідач:
Козаренко Людмила Миколаївна
позивач:
Акціонерне Товариство Комерційний Банк "ПРИВАТБАНК"
представник позивача:
Кіріченко Віталій Михайлович