Справа № 616/43/21
Провадження № 2/616/108/21
"12" лютого 2021 р. смт. Великий Бурлук
Великобурлуцький районний суд Харківської області у складі:
головуючого - судді Подмаркової Ю.М.,
за участі: секретаря судового засідання - Капленко А.В.,
розглянувши в порядку загального позовного провадження у відкритому підготовчому судовому засіданні в залі суду в смт. Великий Бурлук цивільну справу за позовною заявою адвоката Хуторненка Едуарда Валерійовича в інтересах ОСОБА_1 до Великобурлуцької об'єднаної територіальної громади в особі Великобурлуцької селищної ради Великобурлуцького району Харківської області про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини,
22.01.2021 адвокат Хуторненко Е.В. звернувся до суду із позовною заявою в інтересах ОСОБА_1 до Великобурлуцької об'єднаної територіальної громади в особі Великобурлуцької селищної ради Великобурлуцького району Харківської області з вимогами:
- визначити додатковий строк для подачі ОСОБА_1 заяви про прийняття спадщини, до складу якої входить земельну ділянку, площею 3,9133 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована на території Великобурлуцької селищної ради Великобурлуцького району Харківської області (колишньої Григорівської сільської ради Великобурлуцького району Харківської області), кадастровий номер 6321482000:01:000:0313, за заповітом після смерті ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_2 , терміном три місяці з дня набрання рішенням суду законної сили.
Ухвалою від 25.01.2021 прийнято позовну заяву та відкрито загальне позовне провадження у справі, призначено підготовче судове засідання на 09.00 год. 12.02.2021.
Учасники справи у підготовче судове засідання не з'явилися.
Представник ОСОБА_1 - адвокат Хуторненко Е.В. подав заяву, в якій на задоволенні позову наполягає, просить провести підготовче судове засідання за його відсутності та за відсутності позивача.
Від Великобурлуцької селищної ради Великобурлуцького району Харківської області 29.01.2021 надійшов лист вих. № 04-22/154, в якому селищний голова Терещенко В.М. просить розглянути справу без представника селищної ради та прийняти законне рішення.
У зв'язку з неявкою в судове засідання осіб, які беруть участь у справі, відповідно до положень частини 2 статті 247 Цивільного процесуального кодексу України, суд розглянув цивільну справу без здійснення фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного запису.
Ознайомившись з матеріалами справи, суд дійшов наступного:
Положеннями статті 189 Цивільного процесуального кодексу України визначено, що завданнями підготовчого провадження є: 1) остаточне визначення предмета спору та характеру спірних правовідносин, позовних вимог та складу учасників судового процесу; 2) з'ясування заперечень проти позовних вимог; 3) визначення обставин справи, які підлягають встановленню, та зібрання відповідних доказів; 4) вирішення відводів; 5) визначення порядку розгляду справи; 6) вчинення інших дій з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті.
Підготовче провадження починається відкриттям провадження у справі і закінчується закриттям підготовчого засідання.
На думку суду, всі процесуальні дії, необхідні для призначення справи до судового розгляду по суті, вчинено. Підготовче провадження слід закрити і справу призначити до судового розгляду по суті.
На підставі вищенаведеного, керуючись статтями 128, 189, 196-198, 255, 258-260 Цивільного процесуального кодексу України, суд -
Закрити підготовче провадження по цивільній справі за позовною заявою адвоката Хуторненка Едуарда Валерійовича в інтересах ОСОБА_1 до Великобурлуцької об'єднаної територіальної громади в особі Великобурлуцької селищної ради Великобурлуцького району Харківської області про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини.
Призначити справу до судового розгляду по суті у відкритому судовому засіданні на 09.00 год. 11.03.2021.
В судове засідання для розгляду справи по суті викликати учасників справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею - 12.02.2021.
Суддя -