Справа № 570/411/21
Номер провадження 1-кс/570/88/2021
11 лютого 2021 року
Рівненський районний суд Рівненської області в особі судді ОСОБА_1 , перевіривши матеріали клопотання, що надійшли від Державної установи "Городищенська виправна колонія (№96)" про вирішення питання щодо вилучення у засудженого забороненого предмету, -
До суду надійшло вказане клопотання від установи виконання покарань.
Під час підготовки справи до судового розгляду було встановлено, що 20.12.2020 року оперуповноваженим ОСОБА_2 було розглянуто матеріали перевірки по факту спроби доставки на територію охороняємого об'єкта установи зарядного пристрою до мобільного телефону "Nokiа" та USB кабелю.
Як вбачається із вказаного документу, його затверджено В.о. начальника ДУ "Городищенська ВК №96" ОСОБА_3 10.12.2020 року.
Крім того, як вбачається із вказаного документу, він не містить дати погодження Першим заступником начальника установи ОСОБА_4 .
З огляду на вищезазначене, клопотання про вирішення питання щодо конфіскації або знищення, або передачі на зберігання зарядного пристрою до мобільного телефону з написом "Nokiа" чорного кольору та USB кабелю чорного кольору до звільнення засудженого ОСОБА_5 підлягає поверненню установі виконання покарань для доопрацювання разом з матеріалами, що до нього додаються.
Керуючись ст.ст. 539 КПК, -
Матеріали клопотання, що надійшли від Державної установи "Городищенська виправна колонія (№96)" про вирішення питання щодо конфіскації або знищення, або передачі забороненого предмету на зберігання до звільнення засудженого - повернути для доопрацювання.
Копію ухвали направити до Державної установи "Городищенська виправна колонія (№96)" разом з матеріалами клопотання.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя ОСОБА_1