08 лютого 2021 року
Київ
справа №640/2005/19
адміністративне провадження №К/9901/3763/21
Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду:
судді-доповідача - Бившевої Л.І.,
суддів: Хохуляка В.В., Ханової Р.Ф.,
перевіривши касаційну скаргу Головного управління Державної податкової служби у м. Києві на рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 09.06.2020 та постанову Шостого апеляційного адміністративного суду від 16.11.2020 у справі № 640/2005/19 за позовом Державного підприємства "Наш дім" до Головного управління Державної податкової служби у м. Києві про визнання протиправним та скасування вимоги,
Головне управління Державної податкової служби у м. Києві подало до Верховного Суду у складі Касаційного адміністративного суду касаційну скаргу на рішення Львівського окружного адміністративного суду від 24.09.2020 та постанову Восьмого апеляційного адміністративного суду від 16.12.2020.
Відповідно до пунктів 3, 5 частини 2 статті 330 Кодексу адміністративного суду України у касаційній скарзі зазначаються судові рішення, що оскаржуються, та вимоги особи, що подає касаційну скаргу, до суду касаційної інстанції.
Як вбачається з матеріалів касаційної скарги, скаржник в мотивувальній частині касаційної скарги зазначає, що не погоджується з рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 21.09.2020 та постанови Шостого апеляційного адміністративного суду від 23.12.2020 у справі № 640/16869/19, проте у прохальній частині скаржник просить скасувати рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 09.06.2020 та постанову Шостого апеляційного адміністративного суду від 16.11.2020 у справі № 640/2005/19.
Із зазначеного вище, суд касаційної інстанції не може дійти беззаперечного висновку щодо рішень, які скаржник просить скасувати та, як наслідок, щодо конкретних вимог касаційної скарги.
Таким чином, скаржнику необхідно уточнити вимоги касаційної скарги із зазначенням рішень, які ним оскаржуються у порядку статті 328 Кодексу адміністративного судочинства України, шляхом подання касаційної скарги у новій редакції, де зазначити вимоги до суду касаційної інстанції з врахуванням статті 341 Кодексу адміністративного судочинства України та додати копії уточненої касаційної скарги відповідно до кількості учасників справи.
Відповідно до частини другої статті 332 Кодексу адміністративного судочинства України до касаційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 330 цього Кодексу, застосовуються положення статті 169 цього Кодексу.
Зважаючи на наведене, касаційна скарга залишається без руху із наданням десятиденного строку з дня вручення ухвали про залишення касаційної скарги без руху, протягом якого скаржник має право надати/надіслати суду касаційної інстанції уточнення до касаційної скарги щодо оскаржуваних судових рішень.
Керуючись статтею 332 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,
Касаційну скаргу Головного управління Державної податкової служби у м. Києві залишити без руху.
Встановити для усунення зазначених в ухвалі недоліків десятиденний строк з дня вручення ухвали про залишення касаційної скарги без руху.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею і оскарженню не підлягає.
...........................
...........................
...........................
Л.І. Бившева
В.В. Хохуляк
Р.Ф. Ханова ,
Судді Верховного Суду