Справа № 464/467/21
пр.№ 2-о/464/29/21
01.02.2021
Сихівський районний суд м.Львова
в складі: головуючого-судді Сабари Л.В.
з участю секретаря судових засідань Козир О.Ю.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Львові позовну заяву Сихівської районної адміністрації як орган опіки та піклування в інтересах ОСОБА_1 , заінтересована особа ОСОБА_2 про доцільність призначення ОСОБА_2 опікуном недієздатної особи ОСОБА_1 ,
встановив:
Учасники судового процесу у судове засідання, призначене на 01 лютого 2021 року на 09:30 год., не з'явилися, про розгляд справи повідомлялися належним чином.
Від представника заявника надійшло клопотання про відкладення розгляду справи.
Відповідно до ч. 1 ст. 240 ЦПК України суд відкладає розгляд справи у випадках, встановлених частиною другою статті 223 цього Кодексу.
Пунктом 1 ч. 2 ст. 223 ЦПК України визначено, що суд відкладає розгляд справи у разі неявки в судове засідання учасника справи, щодо якого відсутні відомості про вручення йому повідомлення про дату, час і місце судового засідання.
Враховуючи наведене, розгляд справи необхідно відкласти, про що повідомити учасників судового процесу. При цьому, відповідно до ч.2 ст. 247 ЦПК України фіксування судового процесу технічними засобами не здійснювалося.
При цьому, відповідно до ч.2 ст. 247 ЦПК України фіксування судового процесу технічними засобами не здійснювалося.
Керуючись статтями 223, 240, 247, 258, 260 ЦПК України,
ухвалив :
Розгляд справи за заявою Сихівської районної адміністрації як орган опіки та піклування в інтересах ОСОБА_1 , заінтересована особа ОСОБА_2 про доцільність призначення ОСОБА_2 опікуном недієздатної особи ОСОБА_1 , - відкласти на 05 березня 2021 року на 14:00 год.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи на офіційному веб-порталі судової влади України - https://shi.lv.court.gov.ua.
Копію ухвали надіслати учасникам справи.
Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її підписання.
Суддя Сабара Л.В.