П'ЯТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
05 лютого 2021 р.м.ОдесаСправа № 540/2435/20
П'ятий апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:
судді-доповідача: Шляхтицького О.І.
суддів: Домусчі С.Д. , Семенюка Г.В.
розглянувши можливість відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Херсонської обласної прокуратури на ухвалу Херсонського окружного адміністративного суду від 11 січня 2021 року по справі № 540/2435/20 за позовом ОСОБА_1 до Херсонської обласної прокуратури , Прокуратури Херсонської області , Офісу Генерального прокурора , Третьої кадрової комісії з атестації прокурорів регіональних прокуратур Офісу Генерального Прокурора про визнання протиправними дій,
Апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам ст. 296 КАС України та подана з дотриманням строків передбачених ст.295 КАС України.
З огляду на зазначене, перешкоди для прийняття апеляційної скарги та відкриття апеляційного провадження П'ятим апеляційним адміністративним судом відсутні.
Відповідно ч. 3 ст. 296 КАС України, апеляційна скарга може містити клопотання особи про розгляд справи за її участі. За відсутності такого клопотання вважається, що особа не бажає брати участі у судовому засіданні суду апеляційної інстанції.
Згідно ч. ч. 1, 3 ст. 304 КАС України учасники справи мають право подати до суду апеляційної інстанції відзив на апеляційну скаргу в письмовій формі протягом строку, встановленого судом апеляційної інстанції в ухвалі про відкриття апеляційного провадження. У відзиві на апеляційну скаргу може міститися клопотання особи про розгляд справи за її участі. За відсутності такого клопотання вважається, що особа не бажає брати участі у судовому засіданні суду апеляційної інстанції.
Відповідно до ст. 311 КАС України у разі відсутності клопотань від усіх учасників справи про розгляд справи за їх участю або неприбуття жодного з цих учасників у судове засідання, справу буде розглянуто в порядку письмового провадження.
Керуючись ст. ст. 296 300, 301, 321, 325, 328 КАС України, суд, -
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Херсонської обласної прокуратури на ухвалу Херсонського окружного адміністративного суду від 11 січня 2021 року по справі № 540/2435/20 за позовом ОСОБА_1 до Херсонської обласної прокуратури , Прокуратури Херсонської області , Офісу Генерального прокурора , Третьої кадрової комісії з атестації прокурорів регіональних прокуратур Офісу Генерального Прокурора про визнання протиправними дій.
Запропонувати особам, які беруть участь у справі, подати до П'ятого апеляційного адміністративного суду відзив на апеляційну скаргу у строк протягом 7 днів з моменту отримання копії ухвали про відкриття апеляційного провадження.
У разі бажання надавати заяви, пояснення, тощо через електронну пошту суду inbox@5aa.court.gov.ua, запропонувати учасникам справи звернутися до суду з відповідним клопотанням.
Надіслати особам, які беруть участь у справі, копії ухвали про відкриття апеляційного провадження та копії апеляційної скарги.
Явка сторін не є обов'язковою і не перешкоджає апеляційному розгляду справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання і оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач Шляхтицький О.І.
Судді Домусчі С.Д. Семенюк Г.В.