Ухвала від 05.02.2021 по справі 910/773/21

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01054, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua

УХВАЛА
ПРО ВІДКРИТТЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ

05.02.2021Справа № 910/773/21

Суддя Господарського суду міста Києва Трофименко Т.Ю., розглянувши матеріали

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Грейнсвард» (вул. Івана Федорова, буд. 32, літ. А, 3-й поверх, м. Київ, 03038)

до Акціонерного товариства «Українська залізниця» (вуж. Єжи Гедройця, буд. 5, м. Київ, 03150)

про стягнення 27 860,04 грн,

УСТАНОВИВ:

До Господарського суду міста Києва надійшла позовна заява Товариства з обмеженою відповідальністю «Грейнсвард» до Акціонерного товариства «Українська залізниця» про стягнення 27 860,04 грн.

Позовні вимоги обґрунтовано безпідставним списанням відповідачем грошових коштів з особового рахунку позивача за користування вагонами більше суми, яка підлягала оплаті.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 22.01.2021 № 910/773/21 позовну заяву залишено без руху, надано позивачу строк для усунення недоліків позовної заяви.

01.02.2021 через загальний відділ діловодства суду від позивача надійшла заява про усунення недоліків позовної заяви.

Дослідивши подані матеріали, суд дійшов висновку, що позивачем було усунуто недоліки, визначені в ухвалі суду від 22.01.2021, у встановлений строк.

Відповідно до ч. 1 ст. 247 Господарського процесуального кодексу України у порядку спрощеного позовного провадження розглядаються малозначні справи.

Згідно з ч. 5 ст. 12 Господарського процесуального кодексу України для цілей цього Кодексу малозначними справами є:

1) справи, у яких ціна позову не перевищує ста розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб;

2) справи незначної складності, визнані судом малозначними, крім справ, які підлягають розгляду лише за правилами загального позовного провадження, та справ, ціна позову в яких перевищує п'ятсот розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Ураховуючи предмет та підстави позову, з метою справедливого, неупередженого та своєчасного вирішення спору, а також ефективного захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав і законних інтересів юридичних осіб, суд дійшов висновку, що справа підлягає одноособовому розгляду в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін.

Керуючись статтями 176, 233-235, 247, 249, 250 - 252 Господарського процесуального кодексу України, Господарський суд міста Києва

УХВАЛИВ:

1. Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі.

2. Справу розглядати в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін (без проведення судового засідання).

3. Встановити відповідачу строк - п'ятнадцять днів з дня вручення даної ухвали, для подання відзиву на позов із урахуванням вимог ст.ст. 165, 251 ГПК України.

4. Встановити позивачу строк - п'ять днів з дня отримання відзиву для подання до суду відповіді на відзив із урахуванням вимог ст.ст. 166, 251 ГПК України.

5. Встановити відповідачу строк - п'ять днів з дня отримання відповіді на відзив для подання до суду заперечення із урахуванням вимог ст.ст. 167, 251 ГПК України.

6. Попередити відповідача, що у разі ненадання відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи (ч. 2 ст. 178 Господарського процесуального кодексу України).

7. Повідомити сторін, що додаткові письмові докази, клопотання, заяви, пояснення, мають бути подані у строк до 05.03.2021 через канцелярію суду з дотриманням вимог до форми та змісту, встановлених ст. 170 Господарського процесуального кодексу України.

8. Звернути увагу сторін, що інформацію по справі, що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://ki.arbitr.gov.ua.

Ухвала набирає законної сили з моменту підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя Т. Ю. Трофименко

Попередній документ
94655927
Наступний документ
94655929
Інформація про рішення:
№ рішення: 94655928
№ справи: 910/773/21
Дата рішення: 05.02.2021
Дата публікації: 08.02.2021
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд міста Києва
Категорія справи: Господарські справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів; Визнання договорів (правочинів) недійсними; надання послуг
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (16.12.2021)
Дата надходження: 16.12.2021
Предмет позову: про стягнення 27860,04 грн.
Розклад засідань:
05.10.2021 10:00 Північний апеляційний господарський суд
19.10.2021 11:30 Північний апеляційний господарський суд
11.11.2021 11:00 Північний апеляційний господарський суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
КОРОБЕНКО Г П
ЧУМАК Ю Я
суддя-доповідач:
КОРОБЕНКО Г П
ТРОФИМЕНКО Т Ю
ЧУМАК Ю Я
відповідач (боржник):
Акціонерне товариство "Українська залізниця"
заявник апеляційної інстанції:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Грейнсвард"
заявник касаційної інстанції:
Акціонерне товариство "Українська залізниця" в особі регіональної філії "Львівська залізниця" Акціонерного товариства "Українська залізниця"
ТОВ "Грейнсвард"
заявник про винесення додаткового судового рішення:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Грейнсвард"
орган або особа, яка подала апеляційну скаргу:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Грейнсвард"
позивач (заявник):
ТОВ "Грейнсвард"
ТОВ "ГРЕЙНСВАРД"
Товариство з обмеженою відповідальністю "Грейнсвард"
Товариство з обмеженою відповідальністю "ГРЕЙНСВАРД"
представник позивача:
Накоп"юк Я.В.
суддя-учасник колегії:
БАГАЙ Н О
ДРОБОТОВА Т Б
КОЗИР Т П
КРАВЧУК Г А