ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРCОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул.Театральна,18, м. Херсон, 73000,
тел./0552/26-47-84, 49-31-78, факс 49-31-78, веб сторінка: ks.arbitr.gov.ua/sud5024/
про повернення позовної заяви
04 лютого 2021 року Справа № 923/1426/20
Господарський суд Херсонської області у складі судді Сулімовської М. Б., розглянувши справу
за позовом: Першого заступника керівника Херсонської обласної прокуратури в інтересах держави
до відповідача: Херсонської міської ради
відповідача-2: Обслуговуючого кооперативу "Житлово-будівельний кооператив "Патона 25", м.Херсон
про визнання недійсним рішення та припинення права користування земельною ділянкою
Перший заступник керівника Херсонської обласної прокуратури звернувся до Господарського суду Херсонської області із позовом в інтересах держави до відповідача-1 Херсонської міської ради, відповідача-2 Обслуговуючого кооперативу "Житлово-будівельний кооператив "Патона 25", м.Херсон про визнання недійсним рішення та припинення права користування земельною ділянкою.
Ухвалою суду від 04.01.2021р. позовну заяву першого заступника керівника Херсонської обласної прокуратури залишено без руху та встановлено позивачу строк для усунення недоліків - десять днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
Відповідно до повідомлення про вручення поштового рекомендованого відправлення №7300310205906, ухвала суду від 04.01.2021р. вручена уповноваженій особі позивача 12.01.2021р. Таким чином, останнім днем для усунення недоліків позовної заяви є 22.01.2021р.
Разом з тим, станом на день постановлення даної ухвали недоліки позовної заяви першим заступником керівника Херсонської обласної прокуратури не усунуто.
За приписами ч.4 ст.174 ГПК України, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається особі, що звернулася із позовною заявою.
Враховуючи викладене вище, оскільки позивачем у встановлений судом 10-денний строк не було усунуто недоліки позовної заяви, суд дійшов висновку про повернення означеної заяви без розгляду.
Разом з тим, суд звертає увагу позивача на те, що відповідно до ч. 8 ст. 174 Господарського процесуального кодексу України, повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню з нею до господарського суду в загальному порядку після усунення недоліків.
Керуючись статтями 162, 164, 174, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд -
1. Позовну заяву першого заступника керівника Херсонської обласної прокуратури №15/1-1295-20 від 16.12.2020р. про визнання недійсним рішення та припинення права користування земельною ділянкою та додані до неї документи повернути без розгляду.
Додаток: позовна заява з додатком, всього на 92 арк.
Ухвала господарського суду набрала законної сили 04.02.2021р. та може бути оскаржена в апеляційному порядку у строки, встановлені статтею 256 Господарського процесуального кодексу України.
Ухвала підписана 04.02.2021р.
Суддя М.Б. Сулімовська