Рішення від 25.01.2021 по справі 560/6456/20

Справа № 560/6456/20

РІШЕННЯ

іменем України

25 січня 2021 рокум. Хмельницький

Хмельницький окружний адміністративний суд в особі головуючого-судді Майстера П.М.

за участю:секретаря судового засідання Нетичай Ю.В. позивача: ОСОБА_1 , представника позивача: Керницької І.Р.,

розглянувши адміністративну справу за позовом фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 до Державної служби України з безпеки на транспорті про визнання протиправною та скасування постанови,

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся в суд з позовом до Державної служби України з безпеки на транспорті, в якому просив визнати протиправною та скасувати постанову Управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області про застосування адміністративно-господарського штрафу за порушення законодавства про автомобільний транспорт № 203403 від 29 вересня 2020 року.

В обґрунтування позовних вимог зазначив, що 18 серпня 2020 року на автодорозі М-12 Стрий - Тернопіль - Кропивницький - Знам'янка працівниками Управління Укртрансбезпеки в Тернопільській області здійснено габаритно ваговий контроль транспортного засобу в складі тягача марки DAF д.н.з. НОМЕР_1 з напівпричепом марки Bodex д.н.з. НОМЕР_2 , що належать ФОП ОСОБА_1 . Для здійснення габаритно-вагового контролю о 16:37 год. 18 серпня 2020 року водій ОСОБА_2 заїхав на зважувальне обладнання. За результатами зважування встановлено навантаження на осі 1) 6, 950 т; 2) 12,650 т; 3) 6,550 т; 4) 6,850; 5) 6,350 т, повна маса 39,350 т на підставі чеку №1206.

Вказав, що не погодившись з результатами вимірювання на підставі якого було встановлено перевищення на вісь на 1,650 т, водій ОСОБА_2 о 16:48 повторно заїхав на зважувальне обладнання під час якого навантаження на осі становило: 1) 7,350 т; 2) 10,650 т; 3) 7,300 т; 4) 7,550; 5) 7,100 т, повна маса 39,950 т, що підтверджується чеком №1209. Результати повторного зважування згідно якого повна маса 39,950 т відрізняються від першого, відповідають встановленим нормативно ваговим параметрам та є наближеними до фактичної маси транспортного засобу 40 т зазначеної в ТТН №42 від 17 серпня 2020 року.

Проте, працівниками Управління Укртрансбезпеки в Тернопільській області були проігноровані результати повторного зважування та виключно на підставі першого зважування було складено акт №048259 про перевищення транспортним засобом нормативних вагових параметрів.

Зазначив, що 07 жовтня 2020 року ФОП ОСОБА_1 отримав лист №75677/38/24/-20 від 30 вересня 2020 року Управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області, який містив копію постанови про застосування адміністративно-господарського штрафу за порушення законодавства про автомобільний транспорт № 203403 від 29 вересня 2020 року.

Таку постанову відповідача вважає протиправною, тому звернувся в суд з вказаними позовними вимогами.

Суд, ухвалою від 21.10.2020, позовну заяву фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 залишив без руху, та надав позивачу строк для усунення недоліків позовної заяви.

30.10.2020 у справі було відкрито провадження та призначено розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін.

Позивач, представник позивача у судовому засіданні позовні вимоги підтримали в повному обсязі та просили їх задовольнити з підстав, викладених у позовній заяві.

Представник відповідача у судове засідання не з'явився, про дату, час та місце розгляду справи повідомлений належним чином. Відзив на позовну заяву суду не надав. Надіслав до суду заяву про розгляд справи без участі представника Державної служби України з безпеки на транспорті, та просив в задоволенні позову відмовити.

Суд, заслухавши пояснення позивача, представника позивача, дослідивши належним чином зібрані докази по справі, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини справи на яких ґрунтуються вимоги, об'єктивно оцінивши докази, які мають значення для розгляду і вирішення спору по суті, дійшов висновків, що позовні вимоги підлягають до задоволення з наступних підстав.

Встановлено, що 18 серпня 2020 року на автодорозі М-12 Стрий - Тернопіль - Кропивницький - Знам'янка посадовими особами Управління Укртрансбезпеки в Тернопільській області здійснено габаритно - ваговий контроль транспортного засобу в складі тягача марки DAF ХF 105.460 д.н.з. НОМЕР_1 з напівпричепом марки BODEX КІS 3WA д.н.з. НОМЕР_2 .

Відповідно до наявних в матеріалах справи копій свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів серії НОМЕР_3 , серії НОМЕР_4 , тягач марки DAF ХF 105.460 д.н.з. НОМЕР_1 належить на праві власності ОСОБА_1 , напівпричіп марки BODEX КІS 3WA д.н.з. НОМЕР_2 - ОСОБА_3 .

Згідно товарно - транспортної накладної №42 від 17.08.2020 (копія міститься в матеріалах справи) автомобіль ДАФ НОМЕР_1 , напівпричіп НОМЕР_2 , автомобільний перевізник - ТОВ Укрінформтрейд код 14300875 Харківська обл., м. Харків, замовник - ТОВ "Крона Импульс" код 40068059 Дніпропетровська обл., м. Дніпропетровськ, вул. Героїв, буд. 21, кв.116, вантажовідправник - ТОВ "Європейська транспортна стивідорна компанія" код 36142801, 54002, Миколаївська обл., м. Миколаїв, вул. Заводська, буд. 23/45, власник вантажу - ДП "Сантрейд" код 25394566, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, буд. 19-21А, вантажоодержувач - ТОВ "Крона Импульс" код 40068059 Дніпропетровська обл., м. Дніпропетровськ, вул. Героїв, буд. 21, кв.116.

За результатами габаритно - вагового контролю тягача марки DAF ХF 105.460 д.н.з. НОМЕР_1 з напівпричепом марки BODEX КІS 3WA д.н.з. НОМЕР_2 , посадовими особами Управління Укртрансбезпеки в Тернопільській області, складено акт про перевищення транспортним засобом нормативних вагових параметрів від 18.08.2020 №048259. У вказаному акті зазначено навантаження на осі 1) 6,950 т; 2) 12,650 т; 3) 6,550 т; 4) 6,850; 5) 6,350 т, повна маса нормативно допустима 40000 т, фактична - 39,350 т.

Також, за результатами габаритно - вагового контролю вказаного транспортного засобу посадовими особами Управління Укртрансбезпеки в Тернопільській області було складно довідку №033535 від 18.08.2020 про результати здійснення габаритно - вагового контролю (навантаження на осі 1) 6,950 т; 2) 12,650 т; 3) 6,550 т; 4) 6,850; 5) 6,350 т, повна маса транспортного засобу - 39,350 тонн), та розрахунок №04 від 18 серпня 2020 року плати за проїзд великовагових та (або) великогабаритних транспортних засобів автомобільними дорогами загального користування, відповідно до якого до сплати підлягає 511,11 євро.

На підставі висновків акту про перевищення транспортним засобом нормативних вагових параметрів від 18.08.2020 №048259, начальником Управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області розглянуто справу про порушення законодавства про автомобільний транспорт та винесено 29.09.2020 постанову про застосування адміністративно-господарського штрафу №203403, відповідно до якої до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 застосовано адміністративно-господарський штраф у сумі 17000 грн за порушення вимог статі 48 Закону України "Про автомобільний транспорт", п.22.5 ПДР України, відповідальність за яке передбачена частиною 1 абзацом 15 статті 60 вказаного Закону.

Позивач, вважаючи, що постанова про застосування адміністративно-господарського штрафу №203403 від 29.09.2020 є протиправною та такою, що порушує його права, звернувся з позовом до суду.

Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам, суд враховує наведене нижче.

Засади організації та діяльності автомобільного транспорту визначає Закон України "Про автомобільний транспорт".

Статтею 3 Закону України "Про автомобільний транспорт" визначено, що цей Закон регулює відносини між автомобільними перевізниками, замовниками транспортних послуг, органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, пасажирами, власниками транспортних засобів, а також їх відносини з юридичними та фізичними особами - суб'єктами підприємницької діяльності, які забезпечують діяльність автомобільного транспорту та безпеку перевезень.

Відповідно до статті 6 Закону України "Про автомобільний транспорт" реалізація державної політики у сфері автомобільного транспорту здійснюється через центральний орган виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики з питань безпеки на наземному транспорті, місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування.

Пункт 1 Положення про Державну службу України з безпеки на транспорті, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.02.2015 №103 (далі - Положення №103), визначив, що Державна служба України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра інфраструктури і який реалізує державну політику з питань безпеки на наземному транспорті.

Згідно з пунктом 8 Положення №103 Укртрансбезпека здійснює свої повноваження безпосередньо, через утворені в установленому порядку територіальні органи.

Відповідно до пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2015 №592 "Деякі питання забезпечення діяльності Державної служби з безпеки на транспорті" утворені територіальні органи Державної служби з безпеки на транспорті як структурні підрозділи апарату Служби за переліком згідно з додатком 3, зокрема, Управління Укртрансбезпеки у Тернопільській області та Управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області.

Процедуру здійснення державного контролю за додержанням суб'єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері автомобільного транспорту (далі - суб'єкти господарювання), вимог законодавства про автомобільний транспорт, норм та стандартів щодо організації перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом, норм міжнародних договорів про міжнародне автомобільне сполучення, виконанням умов перевезень, визначених дозволом на перевезення на міжобласних автобусних маршрутах, вимог Європейської угоди щодо роботи екіпажів транспортних засобів, які виконують міжнародні автомобільні перевезення, дотриманням габаритно-вагових параметрів, наявністю дозвільних документів на виконання перевезень та відповідністю виду перевезень, відповідних ліцензій, внесенням перевізниками-нерезидентами платежів за проїзд автомобільними дорогами визначає Порядок здійснення державного контролю на автомобільному транспорті, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.2006 №1567 (далі - Порядок №1567).

Відповідно до пункту 2 Порядку №1567 державному контролю підлягають усі транспортні засоби вітчизняних та іноземних суб'єктів господарювання (далі - транспортні засоби), що здійснюють автомобільні перевезення пасажирів та вантажів на території України.

Згідно з пунктом 15 Порядку №1567 під час проведення рейдової перевірки перевіряється виключно: наявність визначених статтями 39 і 48 Закону документів, на підставі яких здійснюються перевезення автомобільним транспортом; додержання вимог статей 53, 56, 57 і 59 Закону; додержання водієм вимог Європейської угоди щодо роботи екіпажів транспортних засобів, які виконують міжнародні автомобільні перевезення (ЄУТР) (далі - Європейська угода); відповідність зовнішнього і внутрішнього спорядження (екіпірування) транспортного засобу встановленим вимогам; оснащення таксі справним таксометром; відповідність кількості пасажирів, що перевозяться, відомостям, зазначеним у реєстраційних документах, або нормам, передбаченим технічною характеристикою транспортного засобу; додержання водієм автобуса затвердженого розкладу та маршруту руху; наявність у всіх пасажирів квитків на проїзд та квитанцій на перевезення багажу, а у разі пільгового проїзду - відповідного посвідчення; додержання водієм режиму праці та відпочинку, а також вимоги щодо наявності в автобусі двох водіїв у разі перевезення пасажирів на відстань 500 і більше кілометрів або перевезення організованих груп дітей за маршрутом, який виходить за межі населеного пункту та має протяжність понад 250 кілометрів; виконання водієм інших вимог Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту та Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні, інших нормативно-правових актів.

Відповідно до п. 16 Порядку № 1567, під час рейдової перевірки можливе здійснення габаритно-вагового контролю.

Виявлені під час перевірки порушення вимог законодавства та норм і стандартів щодо організації перевезень автомобільним транспортом зазначаються в акті з посиланням на порушену норму (пункт 20 Порядку №1567).

При цьому, положеннями пункту 25 Порядку №1567 визначено, що справа про порушення розглядається в органі державного контролю за місцезнаходженням суб'єкта господарювання або за місцем виявлення порушення (за письмовою заявою уповноваженої особи суб'єкта господарювання) не пізніше ніж протягом двох місяців з дня його виявлення.

Постановою Кабінету Міністрів України № 879 від 27.06.2007 "Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування" затверджено Порядок здійснення габаритно-вагового контролю та справляння плати за проїзд автомобільними дорогами загального користування транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, вагові та/або габаритні параметри яких перевищують нормативні (далі - Порядок № 879).

Згідно з підпунктом 4 пункту 2, пунктом 16 Порядку № 879 габаритно-ваговий контроль - контроль за проїздом великовагових та/або великогабаритних транспортних засобів автомобільними дорогами загального користування, який включає перевірку відповідності габаритно-вагових параметрів таких транспортних засобів установленим законодавством параметрам і нормам, наявності дозволу на рух за визначеними маршрутами, а також дотримання визначених у дозволі умов та режиму руху транспортних засобів. Габаритно-ваговий контроль включає документальний та/або точний контроль.

За змістом підпункту 3 пункту 2 Порядку №879 великовагові та великогабаритні транспортні засоби - транспортні засоби, вагові та/або габаритні параметри яких перевищують нормативні навантаження на вісь (осі) та загальна маса або габарити яких перевищують один з параметрів, що зазначені у пункті 22.5 Правил дорожнього руху, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2001 р. N 1306. При цьому транспортний засіб не може вважатися великоваговим та/або великогабаритним, якщо його параметри не перевищують нормативи більш як на 2 відсотки.

Ст. 48 Закону України "Про автомобільний транспорт" визначено, що автомобільні перевізники, водії, пасажири повинні мати і пред'являти особам, які уповноважені здійснювати контроль на автомобільному транспорті та у сфері безпеки дорожнього руху, документи, на підставі яких виконуються вантажні перевезення.

Відповідно до ч. 3 ст. 48 Закону України "Про автомобільний транспорт", у разі перевезення вантажів з перевищенням габаритних або вагових обмежень обов'язковим документом також є дозвіл, який дає право на рух автомобільними дорогами України, виданий компетентними уповноваженими органами, або документ про внесення плати за проїзд великовагових (великогабаритних) транспортних засобів, якщо перевищення вагових або габаритних обмежень над визначеними законодавством становить менше п'яти відсотків.

Відповідно до п. 3 Правил проїзду великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2001 року № 30 (далі - Правила 30), транспортний засіб з вантажем або без вантажу вважається великоваговим, якщо максимальна маса або осьова маса перевищує хоча б один з параметрів, зазначених у пункті 22.5 Правил дорожнього руху

Статтею 33 Закону України "Про автомобільні дороги" передбачено, що рух транспортних засобів, навантаження на вісь, загальна маса або габарити яких перевищують норми, встановлені державними стандартами та нормативно-правовими актами, дозволяється за погодженнями з відповідними органами у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Відповідно до п.16 Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони, затверджених постановою Кабінету Міністрів України №198 від 30.03.1994 перевезення небезпечних, великогабаритних і великовагових вантажів автомобільним транспортом по дорожніх об'єктах допускається за окремим дозволом в порядку і за плату, що визначені окремими актами законодавства.

Згідно п.4 Правил 30, рух великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами здійснюється на підставі дозволу на участь у дорожньому русі транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні, виданим перевізникові Державтоінспекцією, або документа про внесення плати за проїзд таких транспортних засобів.

Відповідно до пункту 22.5 Правил дорожнього руху України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10.10.2001 року №1306, за спеціальними правилами здійснюється дорожнє перевезення небезпечних вантажів, рух транспортних засобів та їх составів у разі, коли хоч один з їх габаритів перевищує за шириною 2,6 м, за висотою від поверхні дороги - 4 м (для контейнеровозів на встановлених Укравтодором і Національною поліцією маршрутах - 4,35 м), за довжиною - 22 м (для маршрутних транспортних засобів - 25 м), фактичну масу понад 40 т (для контейнеровозів - понад 44 т, на встановлених Укравтодором і Національною поліцією для них маршрутах - до 46 т), навантаження на одиночну вісь - 11 т (для автобусів, тролейбусів - 11,5 т), здвоєні осі - 16 т, строєні - 22 т (для контейнеровозів навантаження на одиночну вісь - 11 т, здвоєні осі - 18 т, строєні - 24 т) або якщо вантаж виступає за задній габарит транспортного засобу більш як на 2 м.

Разом з тим, абзацом 15 частини 1 статті 60 Закону України "Про автомобільний транспорт" встановлено, що за порушення законодавства про автомобільний транспорт до автомобільних перевізників застосовуються адміністративно-господарські штрафи за перевищення встановлених законодавством габаритно-вагових норм понад 10 %, але не більше 20 % при перевезенні вантажу без відповідного дозволу - штраф у розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Тобто, визначальними ознаками такої відповідальності є те, що автомобільним перевізником не дотримано зазначених вище вимог законодавства.

З наведених норм чинного законодавства, на підставі яких позивача притягнуто до відповідальності, слідує, що адміністративно-господарські штрафи застосовуються до автомобільних перевізників.

В ході судового розгляду справи суд встановив, що автомобіль, який перевірявся, а саме тягач марки DAF ХF 105.460 д.н.з. НОМЕР_1 належить на праві власності ОСОБА_1 , а напівпричіп марки BODEX КІS 3WA д.н.з. НОМЕР_2 - ОСОБА_3 (копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів серії НОМЕР_3 , серії НОМЕР_4 ).

Водночас, згідно товарно - транспортної накладної №42 від 17.08.2020 (копія міститься в матеріалах справи) автомобільним перевізником транспортного засобу, який перевірявся є ТОВ Укрінформтрейд код 14300875 Харківська обл., м. Харків.

При цьому судом враховано, як зазначив в судовому засіданні позивач, що він перебуває з водієм ОСОБА_2 у трудових правовідносинах, та вказана товарно-транспортна накладна була пред'явлена водієм автопоїзда в складі тягача та напівпричепа ОСОБА_2 перевіряючим під час проведення рейдової перевірки. Тому, на думку суду у посадових осіб Управління Укртрансбезпеки в Тернопільській області, під час здійснення габаритно - вагового контролю транспортного засобу в складі тягача марки DAF ХF 105.460 д.н.з. НОМЕР_1 з напівпричепом марки BODEX КІS 3WA д.н.з. НОМЕР_2 , були відомості щодо автомобільного перевізника.

Крім того, рішенням Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області від 07 грудня 2020 року у справі № 686/22374/20, позов ОСОБА_2 до Департаменту патрульної поліції, треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмету спору, на стороні відповідача Управління патрульної поліції в Тернопільській області, старший інспектор відділу безпеки дорожнього руху УПП в Тернопільській області ДПП Зварич В.М. про визнання протиправною та скасування постанови про накладення адміністративного стягнення задоволено. Вирішено скасувати постанову серії ДП18 №540212 від 18 серпня 2020 року, якою ОСОБА_2 було притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.132-1 КУпАП та накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в сумі 510 грн. Провадження у справі про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.132-1 КУпАП стосовно ОСОБА_2 закрити у зв'язку із відсутністю події та складу адміністративного правопорушення згідно п.1 ст.247 КУпАП.

Вказане рішення суду набрало законної сили 18.12.2020.

Таким чином, позивач в спірних правовідносинах не є автомобільним перевізником у розумінні положень Закону України "Про автомобільний транспорт" і не може нести відповідальність, передбачену абзацом 15 частини 1 статті 60 Закону України "Про автомобільний транспорт".

Тобто, позивач довів, що ним не вчинено порушення законодавства про автомобільний транспорт, тому суд вважає, що його безпідставно притягнуто до відповідальності, відтак постанова Управління Укртрансбезпеки в Хмельницькій області про застосування адміністративно-господарського штрафу № 203403 від 29.09.2020 є протиправною та такою, що підлягає скасуванню.

У відповідності зі статтею 124 Конституції України, юрисдикція судів поширюється на будь-який юридичний спір, водночас частиною 2 статті 19 Конституції України визначено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Частиною другою статті 2 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: 1) на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України; 2) з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; 3) обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); 4) безсторонньо (неупереджено); 5) добросовісно; 6) розсудливо; 7) з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи всім формам дискримінації; 8) пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); 9) з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; 10) своєчасно, тобто протягом розумного строку.

Відповідно до ч. 1 ст. 9 КАС України розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюється на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.

Згідно ч.1 ст.77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.

Частиною 2 ст.77 КАС України визначено, що в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

Суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні (ч.1 ст.90 КАС України).

Таким чином, особливістю адміністративного судочинства є те, що обов'язок доказування в спорі покладається на відповідача - орган публічної влади, який повинен надати суду всі матеріали, які свідчать про його правомірні дії.

Таким чином, перевіривши юридичну та фактичну обґрунтованість доводів сторін, та докази, надані позивачем, суд доходить висновку, що адміністративний позов фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 необхідно задовольнити.

Відповідно до ч. 1 ст. 139 КАС України при задоволенні позову сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.

Керуючись статтями 6, 72-77, 139, 244, 246, 250, 255, 295 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

ВИРІШИВ:

адміністративний позов задовольнити.

Визнати протиправною та скасувати постанову Управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області від 29.09.2020 року №203403.

Стягнути на користь Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 за рахунок бюджетних асигнувань з Державної служби України з безпеки на транспорті судовий збір в сумі 840,80 грн (вісімсот сорок грн 80 коп.).

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Сьомого апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.

Повне рішення складене 03 лютого 2021 року

Позивач:Фізична особа-підприємець ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер - НОМЕР_5 )

Відповідач:Державна служба України з безпеки на транспорті (пр-т Перемоги, 14,Київ ,01135 , код ЄДРПОУ - 39816845)

Головуючий суддя П.М. Майстер