Справа № 726/153/21
Провадження №3/726/138/21
Категорія 354
28.01.2021 м. Чернівці
Суддя Садгірського районного суду м. Чернівці Байцар Л. В. розглянувши матеріали об'єднані в одне провадження № 726/153/21, які надійшли з Садгірського ВП ЧВП ГУНП в Чернівецькій області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, проживаючого за адресою АДРЕСА_1 , за ч. 1 ст. 187 КУпАП України,-
До суду надійшли адміністративні матеріали під номерами з №726/153/21 та № 726/154/21 у кількості 2 (два) матеріала про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ст. 187 ч. 1 КпАП України, які були об'єднані в одне провадження.
ОСОБА_1 02.11.2020 року, протягом дня не з'явився на реєстрацію в Садгірський ВП ЧВП ГУНП в Чернівецькій області, чим порушив обмеження адмін. нагляду встановлення відносно нього судом.
ОСОБА_1 03.11.2020 року о 22 год. 15 хв., під час перевірки за місцем проживання не перебував, чим порушив вимоги адміністративного нагляду встановлені відносно нього судом.
ОСОБА_1 в судовому засіданні свою вину у вчиненні даного адміністративного правопорушення визнав повністю.
Вина ОСОБА_1 підтверджується матеріалами справ, а саме: протоколами про адміністративне правопорушення ВАБ № 063591 від 09.11.2020 року, ВАБ № 063592 від 09.11.2020 року, постановою Садгірського районного суду м. Чернівці від 29.09.2020 року про призначення адміністративного нагляду, рапортами, поясненнями, та іншими матеріалами справи, тому приходжу до висновку, що в його діях є склад адмінправопорушення передбаченого ч.1 ст. 187 КпАП України.
За таких обставин ОСОБА_1 слід визнати винним у вчиненні даних адміністративних правопорушень, у зв'язку з чим за скоєне він повинен нести відповідальність.
Диспозицією ст.187 КУпАП передбачена адміністративна відповідальність за порушення правил адміністративного нагляду особами, щодо яких встановлено такий нагляд.
Обираючи вид та міру адмінстягнення враховую, характер вчиненого правопорушення, ступінь вини, особу порушника, його майновий стан, а також те що він неодноразово притягувався до відповідальності за аналогічне порушення, тому вважаю, що до нього слід застосувати адміністративне стягнення у виді штрафу.
Також вважаю, що згідно вимог ст. 40-1 КпАП України з ОСОБА_1 належить стягнути на користь держави судовий збір в сумі 454,40 грн.
Керуючись ст.ст. 40-1, 187 ч. 2, 221, 283-284, 294 КпАП України, ст. 4 Закону України «Про судовий збір», -
Притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч.2 ст. 187 КпАП України та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 51 грн. в доход держави.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави судовий збір в розмірі 454 грн. 00 коп.
Постанова суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.
Апеляційна скарга може бути подана протягом десяти діб з дня винесення постанови до Чернівецького Апеляційного суду через Садгірський районний суд м. Чернівці.
СуддяЛ. В. Байцар