Комінтернівський районний суд м.Харкова
Провадження № 3/641/568/2021Справа №: 639/7293/20
02 лютого 2021 року суддя Комінтернівського районного суду м. Харкова Музиченко В.О., розглянувши матеріал про притягнення до адміністративної відповідальності, який надійшов з Відділу АП УПП в Харківській області щодо
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , який проживає та зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1
- за ч. 4 ст. 121 КУпАП,
До суду 01.02.2021 року надійшов матеріал про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч. 4 ст. 121 КК України.
Перевіривши надані матеріали у порядку, передбаченому ст. 278 КУпАП, приходжу до висновку про необхідність направити ці матеріали до Фрунзенського районного суду м. Харкова з наступних підстав.
Так, відповідно до ч.ч. 1, 2 ст. 276 КУпАП, справа про адміністративне правопорушення розглядається за місцем його вчинення.
Справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 80, 81, 121 - 126, 127-1 - 129, частинами першою, другою, третьою і четвертою статті 130 і статтею 139 (коли правопорушення вчинено водієм) цього Кодексу, можуть також розглядатися за місцем обліку транспортних засобів або за місцем проживання порушників.
Як вбачається з протоколу, правопорушення скоєне за адресою: м. Харків, пр. Петра Григоренка,17, що територіально не відноситься до Слобідського району м. Харкова та не підпадає під юрисдикцію Комінтернівського районного суду м. Харкова.
Крім того, місцем мешкання особи, що притягається до адміністративної відповідальності є АДРЕСА_1 , а місце обліку його транспортного засобу з протоколу не вбачається.
Суд вважає за необхідне направити матеріали справи для розгляду до Фрунзенського районного суду м. Харкова.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 256, 276, 278 КУпАП, -
Адміністративний матеріал стосовно ОСОБА_1 за ч. 4 ст. 121 КУпАП направити для розгляду до Фрунзенського районного суду м. Харкова за підсудністю.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя - В. О. Музиченко