Справа № 263/16724/19
Провадження № 2/263/150/2021
29 січня 2021 року місто Маріуполь
Жовтневий районний суд міста Маріуполя Донецької області у складі:
головуючого судді Кияна Д.В.,
за участю секретаря судового засідання Рябова С.М.,
розглянувши в порядку загального позовного провадження у підготовчому судовому засіданні у місті Маріуполі клопотання представника позивача ОСОБА_1 про витребування доказів у цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , третя особа ОСОБА_4 про поділ майна подружжя та за зустрічним позовом ОСОБА_5 до ОСОБА_2 про поділ майна подружжя, -
В провадженні Жовтневого районного суду міста Маріуполя Донецької області перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , третя особа ОСОБА_4 про поділ майна подружжя та за зустрічним позовом ОСОБА_5 до ОСОБА_2 про поділ майна подружжя
29.01.2021 р. представник позивача ОСОБА_1 подала клопотання про витребування у Територіального сервісного центрі Міністерства внутрішніх справ № 1441 інформацію за ким зареєстрований транспортний засіб «Mitsubishi Lancer», 2007 року випуску, № кузова/шасі НОМЕР_1 , державний номерний знак НОМЕР_2 .
Дослідивши матеріали справи, доводи клопотання, суд приходить до висновку про задоволення клопотання, виходячи з наступного.
Згідно з ч.1 ст. 84 ЦПК України учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом. Таке клопотання повинно бути подане в строк, зазначений у частинах другій та третій статті 83 цього Кодексу. Якщо таке клопотання заявлено з пропуском встановленого строку, суд залишає його без задоволення, крім випадку, коли особа, яка його подає, обґрунтує неможливість його подання у встановлений строк з причин, що не залежали від неї.
Відповідно до ч.ч. 6, 7 ст. 84 ЦПК України будь-яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду. Особи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов'язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п'яти днів з дня вручення ухвали.
Суд дослідивши матеріали справи, вважає, що клопотання представника позивача, підлягає задоволенню, оскільки зазначена інформація містять відомості про обставини, які мають значення для справи.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 83, 84, 260, 261, 353 ЦПК України, суд -
Витребувати у Територіального сервісного центрі Міністерства внутрішніх справ № 1441, юридична адреса: вул. Запорізьке шосе, буд. 2, м. Маріуполь, Донецька область, інформацію за ким зареєстрований транспортний засіб «Mitsubishi Lancer», 2007 року випуску, № кузова/шасі НОМЕР_1 , державний номерний знак НОМЕР_2 .
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Д.В. Киян