263/12849/20
2/221/532/2021
про прийняття справи до свого провадження
29 січня 2021 року м. Волноваха
Суддя Волноваського районного суду Донецької області Мохов Є.І., розглянувши матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до Волноваського опорного загальноосвітнього закладу середньої освіти I-III ступенів Волноваської районної ради Донецької області, Управління освіти, сім"ї, молоді та спорту Волноваської районної державної адміністрації Донецької області про поновлення на роботі, стягнення середньої заробітної плати за час вимушеного прогулу.
26.01.2021 року до Волноваського районного суду Донецької області згідно ухвали Жовтневого районного суду м. Маріуполя від 18.11.2020 року надійшла цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до Волноваського опорного загальноосвітнього закладу середньої освіти I-III ступенів Волноваської районної ради Донецької області, Управління освіти, сім"ї, молоді та спорту Волноваської районної державної адміністрації Донецької області про поновлення на роботі, стягнення середньої заробітної плати за час вимушеного прогулу, за підсудністю.
Головуючим суддею у вищезазначеній справі, відповідно до протоколу автоматизованого розподілу справ призначено суддю Мохова Є.І.
Позовна заява подана з додержанням вимог ст.ст. 175, 177 ЦПК України, є підсудною та підвідомчою даному суду. Підстав для залишення позовної заяви без руху, або її повернення немає.
Відповідно до ч. 12 ст. 33 ЦПК України у разі зміни складу суду на стадії розгляду справи по суті суд повторно розпочинає розгляд справи по суті, крім випадку, коли суд ухвалить рішення про повторне проведення підготовчого провадження.
Таким чином, розглянувши матеріали справи, враховуючи викладені обставини, приходжу до висновку про прийняття справи до свого провадження та призначення справи до розгляду по суті в порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін.
Враховуючи, вищевикладене, керуючись ст.ст. 33, 175-177, 187, 274, 277-279 ЦПК України, суддя,
Прийняти до свого провадження цивільну справу за позовом позовом ОСОБА_1 до Волноваського опорного загальноосвітнього закладу середньої освіти I-III ступенів Волноваської районної ради Донецької області, Управління освіти, сім"ї, молоді та спорту Волноваської районної державної адміністрації Донецької області про поновлення на роботі, стягнення середньої заробітної плати за час вимушеного прогулу.
Справу розглядати в порядку спрощенного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін.
Призначити судове засідання на 10.00 годину 17 березня 2021 року в залі судових засідань Волноваського районного суду Донецької області розташованого за адресою: Донецька область, м. Волноваха, вул. Ювілейна, 29, про що повідомити осіб, які приймають участь у справі.
Копію ухвали направити сторонам по справі.
Інформація щодо розгляду справи може бути отримана учасниками судового процесу на офіційному веб порталі http://vv.dn.court.gov.ua/sud0506/.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Є.І. Мохов