Справа № 306/1862/20
Провадження № 1-кп/306/32/21
27 січня 2021 року м. Свалява
Свалявський районний суд Закарпатської області в особі:
головуючого-судді ОСОБА_1
з участю секретаря ОСОБА_2
з участю прокурора ОСОБА_3
потерпілого ОСОБА_4
представника потерпілого ОСОБА_5
розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в залі суду м.Свалява кримінальне провадження щодо
ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженки с. Пістрялово Мукачівського району та мешканки АДРЕСА_1 , місце реєстрації: АДРЕСА_2 , українки, громадянки України, з освітою середньою, приватний підприємець, неодруженої, не судимої,
у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч.1 ст.125 КК України - клопотання про закриття провадження в справі,
В провадженні Свалявського районного суду перебуває кримінальне провадження щодо ОСОБА_6 у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч.1 ст.125 КК України.
Обвинувачена ОСОБА_6 в підготовче судове засідання, призначене Свалявським районним судом на 10.00год. 27.01.2021року не з”явилася без поважних причин.
Встановлено, що без участі обвинуваченого неможливо з”ясувати фактичних обставин справи.
Прокурор у судовому засіданні заявив клопотання про привід обвинуваченої.
Враховуючи викладене та те, що явка обвинуваченої визнана обов”язковою, суд вважає за необхідне застосувати до неї привід.
Керуючись ст. ст. 140, 323 КПК України, суд,-
Застосувати привід до обвинуваченої:
ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженки с. Пістрялово Мукачівського району та мешканки АДРЕСА_1 , місце реєстрації: АДРЕСА_2 на підготовче судове засідання, призначене на 10.30 год. 17 лютого 2021 року.
Виконання ухвали доручити начальнику Свалявського відділення поліції Мукачівського відділу поліції ГУНП Закарпатської області.
Ухвала оскарженню не підлягає.
ГОЛОВУЮЧИЙ - СУДДЯ ОСОБА_1
27.01.2021 року