Справа № 131/1001/20
Провадження № 2-во/131/1/21
2021 р.
25.01.2021м. Іллінці
Суддя Іллінецького районного суду Вінницької області Олексієнко О.Ю. розглянувши у м. Іллінці без фіксації судового процесу технічними засобами заяву ОСОБА_1 про виправлення описки в рішенні суду від 23 листопада 2020 року в справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-
ОСОБА_1 звернулась до суду із заявою в якій вказала, що в провадженні Іллінецького районного суду Вінницької області перебувала цивільна справа №131/1001/20 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, в якій 23 листопада 2020 року винесено рішення, яким позов задоволено.
При цьому, при написанні рішення допущено описку, а саме: у восьмому абзаці резолютивної частини рішення помилково зазначено місце проживання позивача ОСОБА_1 «с.Китайгород» замість правильного «с.Сорока».
Відповідно до ч. 2 ст. 269 ЦПК України, питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. Тому суд вважає за можливе розглянути питання про внесення виправлення у рішення суду за відсутності сторін.
Розглянувши заяву, дослідивши матеріали цивільної справи №131/1001/20 суд приходить до слідуючого висновку.
Згідно ч. 1 ст. 269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені у судовому рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Так, судом установлено, що згідно копії паспорта громадянина України місце проживання ОСОБА_1 «село Сорока» Іллінецького району Вінницької області, при цьому по тексту вказаного рішення невірно зазначено місце проживання відповідача «с.Китайгород», тому вказана описка підлягає виправленню.
На підставі викладеного, керуючись ст. 269 ЦПК України, суд,-
Заяву задоволити.
Виправити описку по тексту рішення Іллінецького районного суду Вінницької області від 23 листопада 2020 року у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, а саме: у восьмому абзаці резолютивної частини рішення «с.Сорока» замість невірного «с.Китайгород».
Ухвала є невід'ємною частиною рішення Іллінецького районного суду Вінницької області від 23 листопада 2020 року у справі №131/1001/20.
На ухвалу може бути подана апеляція до Вінницького апеляційного суду через Іллінецький районний суд протягом п'ятнадцяти днів з дня отримання її копії.
Суддя: