Справа № 369/16573/20
Провадження № 3/369/177/21
Іменем України
11.01.2021 року м. Київ
Суддя Києво-Святошинського районного суду Київської області Козак Ірина Адамівна, розглянувши справу про адміністративне правопорушення, що надійшла з БПП в с. Чайки УПП у Київській області, про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянки України, яка проживає за адресою: АДРЕСА_1 ,
за ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі - КУпАП),
встановила:
16 грудня 2020 року о 15:00 год., водій ОСОБА_1 , керуючи автомобілем «Mercedes-Benz ML-350», д.н.з. НОМЕР_1 , по вул. Печерська в с. Чайки Києво-Святошинського району Київської області, перед початком руху не переконалась, що це не створить перешкоди або небезпеки іншим учасникам дорожнього руху та скоїла наїзд на припаркований водієм ОСОБА_2 автомобіль «BMW X5», д.н.з. НОМЕР_2 , в результаті чого автомобілі отримали механічні пошкодження.
Своїми діями водій ОСОБА_1 порушила вимоги п. 1.5, 10.1 Правил дорожнього руху України (далі - ПДР), чим вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ст. 124 КУпАП.
В судове засідання водій ОСОБА_1 не з'явилася, про місце та час розгляду справи про адміністративне правопорушення була повідомлена у передбаченому законом порядку.
За таких обставин, дослідивши матеріали справи, а саме: протокол про адміністративне правопорушення серії ДПР18 № 314573 від 16 грудня 2020 року, наявні в матеріалах справи письмові пояснення водія ОСОБА_1 в яких, остання вину у порушенні п. 1.5, 10.1 ПДР, , схему місця ДТП, письмові пояснення водія ОСОБА_2 , суд дійшов висновку, що вина водія ОСОБА_1 повністю доведена, в її діях наявний склад адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП, у зв'язку з чим на ОСОБА_1 слід накласти адміністративне стягнення у виді штрафу в межах санкції цієї статті.
Обставин, що пом'якшують чи обтяжують відповідальність особи, яка притягується до адміністративної відповідальності - ОСОБА_1 , судом не встановлено.
Враховуючи викладене та керуючись ст. 40-1, 124, 283, 284 ч. 1 п. 1 КУпАП, ч. 5 ст. 4 Закону України «Про судовий збір»,
постановила:
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , визнати винуватою у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення (протокол про адміністративне правопорушення серії ДПР18 № 314573 від 16 грудня 2020 року) та накласти на неї адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 20 (двадцяти) неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 340 (триста сорок) грн в дохід держави.
Стягнути з ОСОБА_1 в дохід держави судовий збір у сумі 454 (чотириста п'ятдесят чотири) грн.
Постанова може бути оскаржена до Київського апеляційного суду через Києво-Святошинський районний суд Київської області протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Строк пред'явлення постанови до виконання - три місяці з дня її винесення.
Суддя І. А. Козак