Постанова від 20.01.2021 по справі 290/67/21

290/67/21

ПОСТАНОВА

Іменем України

смт. Романів 20 січня 2021 року

Суддя Романівського районного суду Житомирської області Кірічук М.М., розглянувши матеріали, які надійшли від Головного управління ДПС у Житомирській області про притягнення до адміністративної відповідальності

фізичної особи - підприємця ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНКОПП НОМЕР_1 , громадянина України, який проживає за адресою: АДРЕСА_1 ,

за вчинення правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення ( далі КУпАП), -

встановив:

19 січня 2021 року до Романівського районного суду надійшов протокол про адміністративне правопорушення щодо ФОП ОСОБА_1 в якому зазначено, що в магазині, який знаходиться по АДРЕСА_2 , останнім здійснюється роздрібна торгівля алкогольними напоями та тютюновими виробами у безліцензійний період. Вказане правопорушення було виявлене за результатами фактичної перевірки , за наслідком якої 9 жовтня 2020 року було складено відповідний акт (довідка).

Дії ФОП ОСОБА_1 кваліфіковано за частиною 1 статті 164 КУпАП.

Вказані у протоколі обставини підтверджується актом про результати фактичної перевірки від 9 жовтня 2020 року та письмовими поясненнями особи, що притягається до адміністративної відповідальності.

Разом з тим, частиною 2 статті 38 КУпАП визначено, що адміністративне стягнення за правопорушення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - три місяці з дня його виявлення.

Правопорушення, вчинення якого ставиться у провину ФОП ОСОБА_1 , було виявлене 9 жовтня 2020 року, отже на час надходження вказаної справи про адміністративне правопорушення до суду, строк накладення на останнього адміністративного стягнення сплив.

Відповідно до статті 247 КУпАП провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю, якщо на момент розгляду справи закінчились строки, передбачені статтею 38 цього Кодексу.

Керуючись статтями 38, 154, 247, 283, 284, 287-289 КУпАП, суддя, -

постановив:

Провадження в справі про адміністративне правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 164 КУпАП, відносно фізичної особи - підприємця ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , закрити в зв'язку із закінченням строку накладення адміністративного стягнення.

Постанова може бути оскаржена до Житомирського апеляційного суду через Романівський районний суд Житомирської області протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Суддя М.М. Кірічук

Попередній документ
94295521
Наступний документ
94295523
Інформація про рішення:
№ рішення: 94295522
№ справи: 290/67/21
Дата рішення: 20.01.2021
Дата публікації: 25.01.2021
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Романівський районний суд Житомирської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення в галузі торгівлі, громадського харчування, сфері послуг, в галузі фінансів і підприємницькій діяльності; Порушення порядку провадження господарської діяльності