Справа 288/1203/20
1-кп/288/27/21
21 січня 2021 року . смт. Попільня
Попільнянський районний суд Житомирської області в складі:
головуючого судді - ОСОБА_1 ,
з участю секретаря судових засідань - ОСОБА_2 ,
прокурора - ОСОБА_3 ,
потерпілого - ОСОБА_4 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі судових засідань в смт. Попільня Житомирської області обвинувальний акт у кримінальному провадженні внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12019060270000216 від 02 вересня 2019 року відносно:
ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстрованого та проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 ,
що обвинувачується у вчиненні кримінального проступку, передбаченого частиною 2 статтею 125 КК України,
В провадженні Попільнянського районного суду Житомирської області перебуває обвинувальний акт та додані до нього матеріали у кримінальному провадженні № 12019060270000216 від 02 вересня 2019 року відносно ОСОБА_5 , що обвинувачується у вчиненні кримінального проступку, передбаченого частиною 2 статтею 125 КК України.
Ухвалою Попільнянського районного суду Житомирської області від 29 вересня 2020 року вищезазначений обвинувальний акт був призначений до розгляду у підготовчому судовому засіданні.
Обвинувачений ОСОБА_5 в судове засідання не з'явився, про дату, час та місце слухання справи належним чином повідомлений.
Прокурор заявив клопотання про привід обвинуваченого в наступне судове засідання, виконання якого доручити Попільнянському ВП Коростишівського ВП ГУ НП в Житомирській області.
Потерпілий підтримав думку прокурора.
Суд, вислухавши прокурора, потерпілого, рахує що є достатні підстави для задоволення даного клопотання прокурора та застосувати привід до обвинуваченого ОСОБА_5 виконання якого доручити Попільнянському ВП Коростишівського ВП ГУ НП в Житомирській області.
Відповідно до приписів статті 42 КПК України обвинувачений зобов'язаний прибути за викликом до слідчого, прокурора, слідчого судді, суду, а в разі неможливості прибути за викликом у призначений строк - заздалегідь повідомити про це зазначених осіб.
Відповідно до статті 140 КПК України, привід полягає у примусовому супроводженні особи, до якої він застосовується, особою, яка виконує ухвалу по здійсненню приводу до місця її виклику в зазначений в ухвалі час. Привід може бути застосований до підозрюваного, обвинуваченого або свідка, привід свідка не може бути застосований до неповнолітньої особи, вагітної жінки, інвалідів першої або другої груп, особи, яка одноосібно виховує дітей віком до шести років або дітей-інвалідів, а також осіб, які згідно з цим Кодексом не можуть бути допитані як свідки.
Згідно частини 1 статті 143 КПК України, виконання ухвали про здійснення приводу може бути доручене відповідним підрозділам органів Національної поліції.
Керуючись ст. ст. 42, 139, 140-143, 323, 350, 369, 372 КПК України, суд,-
Задовольнити клопотання прокурора про привід обвинуваченого ОСОБА_5 .
Здійснити привід обвинуваченого:
ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстрованого та проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 , в судове засідання, яке відбудеться 02 лютого 2021 року о 09 годині 00 хвилин в Попільнянському районному суді Житомирської області.
Виконання ухвали доручити Попільнянському ВП Коростишівського ВП ГУ НП в Житомирській області.
Копію ухвали направити прокурору Коростишівської місцевої прокуратури Житомирської області - для контролю за її виконанням.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Попільнянського
районного суду ОСОБА_1