Постанова від 14.01.2021 по справі 509/208/21

Справа № 509/208/21

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

14 січня 2021 року суддя Овідіопольського районного суду Одеської області Козирський Є.С., розглянувши матеріали, які надійшли від Овідіопольського ВП ГУНП в Одеській області, про притягнення до адміністративної відповідальності гр. ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , який мешкає за адресою: АДРЕСА_1 ,-

по ст. 173-2 ч.2 КУпАП,

ВСТАНОВИВ:

До Овідіопольського районного суду Одеської області надішли адміністративні матеріали з притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за вчинення правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 173-2 КУпАП.

З протоколу про адміністративне правопорушення серії АПР18 №647246 від 08.01.2021 року вбачається, що повторно на протязі року ОСОБА_1 31.12.2020 року приблизно о 19:00 год. знаходячись за місцем мешкання, де висловлювався грубою нецензурною лайкою відносно своєї дружини, чим вчинив домашнє насильство, яке полягає у вчиненні дії психологічного характеру, внаслідок чого могла бути завдана шкода психічному здоров'ю потерпілих

Адміністративна відповідальність за статтею 173-2 ч.2 КУпАП настає у разі вчинення особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненнюза вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, тобто умисне вчинення будь-яких діянь (дій або бездіяльності) фізичного, психологічного чи економічного характеру (застосування насильства, що не спричинило тілесних ушкоджень, погрози, образи чи переслідування, позбавлення житла, їжі, одягу, іншого майна або коштів, на які потерпілий має передбачене законом право, тощо), внаслідок чого могла бути чи була завдана шкода фізичному або психічному здоров'ю потерпілого, а так само невиконання термінового заборонного припису особою, стосовно якої він винесений, або неповідомлення уповноваженим підрозділам органів Національної поліції України про місце свого тимчасового перебування в разі його винесення..

Таким чином, ОСОБА_1 скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 173-2 КУпАП.

ОСОБА_1 в судовому засіданні вину визнав.

Вина ОСОБА_1 підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії АПР18 №647246 від 08.01.2021 року, який правопорушник підписав, поясненнями, матеріалами справи.

Враховуючи обставини справи, дані про особу правопорушника, суд вважає необхідним визначити ОСОБА_1 адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

Керуючись ст.ст. 24-1,173-2 ч.2, ,283,284 КУпАП,-

ПОСТАНОВИВ:

Визнати ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , винним у скоєні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 173-2 ч.2 КУпАП.

Накласти на ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 340, 00 гривень.

Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 судовий збір у розмірі 454,00 гривень у прибуток держави.

Постанова може бути оскаржена до Одеського апеляційного суду через Овідіопольський районний суд в Одеській області протягом десяти днів з дня її оголошення.

Суддя:Козирський Є. С.

Попередній документ
94143693
Наступний документ
94143695
Інформація про рішення:
№ рішення: 94143694
№ справи: 509/208/21
Дата рішення: 14.01.2021
Дата публікації: 16.01.2021
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Овідіопольський районний суд Одеської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення, що посягають на громадський порядок і громадську безпеку; Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (14.01.2021)
Дата надходження: 14.01.2021
Предмет позову: ст.173-2ч.2
Учасники справи:
головуючий суддя:
КОЗИРСЬКИЙ ЄВГЕН СТАНІСЛАВОВИЧ
суддя-доповідач:
КОЗИРСЬКИЙ ЄВГЕН СТАНІСЛАВОВИЧ
особа, яка притягається до адмін. відповідальності:
Андрієць Геннадій Олександрович