ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1
12 січня 2021 року м. Київ № 826/6941/18
Окружний адміністративний суд міста Києва у складі судді Добрівської Н.А.,
розглянувши клопотання про зупинення провадження у адміністративній справі
за позовом ОСОБА_1
до Пенсійного фонду України в особі Лівобережного об'єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Києві, Генеральної прокуратури України, Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві
про визнання протиправною відмови, зобов'язання вчинити дії,
ОСОБА_1 звернулась до Окружного адміністративного суду м. Києва з позовом до Пенсійного фонду України в особі Лівобережного об'єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Києві, Генеральної прокуратури України про визнання протиправною відмови, зобов'язання вчинити дії:
Позов мотивований протиправністю дій відповідачів щодо не призначення перерахунку пенсії, а також необхідністю зобов'язання останніх вчинити певні дії з метою відновлення порушеного права позивача.
Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 21.05.2018 позовну заяву залишено без руху та надано строк для усунення недоліків.
13.07.2018 ухвалою суду відкрито провадження у справі та призначено до розгляду за правилами спрощеного позовного провадження.
Через канцелярію суду 09.09.2020 від представника Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві надійшло клопотання про зупинення провадження у справі до набрання законної сили рішенням Верховного Суду у справі №560/2120/20.
При вирішенні питання щодо наявності підстав для зупинення провадження у справі суд виходить з такого.
Клопотання мотивоване тим, що о адміністративний позов ОСОБА_1 за змістом заявлених позовних вимог, містить ознаки типової справи, визначені у ухвалі Верховного Суду від 20.05.2020 у зразковій адміністративній справі №560/2120/20.
Водночас, предмет і підстави позову у цій справі не вказують на наявність підстав для зупинення провадження у справі до набрання законної сили судовим рішенням Верховного Суду у справі №560/2120/20, що за суб'єктним складом і підставами позову є відмінною від справи №826/6941/18.
З огляду на зазначене, суд приходить до висновку щодо відсутності підстав для задоволення клопотання про зупинення провадження у справі на даній стадії судового розгляду.
Керуючись ст.243, 248 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд міста Києва, -
В задоволені клопотання представника Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві про зупинення провадження в справі - відмовити.
.
Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили відповідно до ч.1 ст. 256 Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя Н.А. Добрівська