31.12.2020 Справа №607/22847/20
Слідчий суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області ОСОБА_1 , ознайомившись із матеріалами провадження за скаргою ОСОБА_2 на бездіяльність прокурора Тернопільської обласної прокуратури та зобов'язання вчинити дії, -
30.12.2020 в провадження слідчого судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області надійшла скарга ОСОБА_2 на бездіяльність прокурора Тернопільської обласної прокуратури, яка, на думку скаржника, полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань, та зобов'язання вчинити дії.
Відповідно до ст. 218 КПК України, вказана скарга підсудна Тернопільському міськрайонному суду Тернопільської області.
Підстав для повернення скарги або відмови у відкритті провадження за скаргою, передбачених ч.ч. 2, 4 ст. 304 КПК України, не вбачається.
Керуючись ст.ст.303,304,306 КПК України, слідчий суддя,
відкрити провадження за скаргою ОСОБА_2 на бездіяльність прокурора Тернопільської обласної прокуратури та зобов'язання вчинити дії.
Розгляд скарги призначити в приміщенні Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області (46003, м. Тернопіль, вул. І.Котляревського, 34) на 12 год. 30 хв. 04.01.2021.
Про розгляд скарги повідомити особу, яка подала скаргу, та Тернопільську обласну прокуратуру.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області ОСОБА_1