Ухвала від 04.01.2021 по справі 500/4411/20

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про відкриття провадження у справі

Справа № 500/4411/20

04 січня 2021 рокум.Тернопіль

Суддя Тернопільського окружного адміністративного суду Дерех Н.В., розглянувши позовну заяву та додані до неї матеріали ОСОБА_1 (місце проживання: АДРЕСА_1 РНОКПП НОМЕР_1 ) до Приватного виконавця виконавчого округу Тернопільської області Мелих Анатолія Івановича (місцезнаходження:вул.Живова, 32-А, м. Тернопіль,46008 РНОКПП: НОМЕР_2 ) про визнання протиправними та скасування постанов №63227170 від 21.10.2020 року та №63227170 від 06.11.2020 року,

ВСТАНОВИВ:

29 грудня 2020 року до Тернопільського окружного адміністративного суду надійшла позовна заява ОСОБА_1 до Приватного виконавця виконавчого округу Тернопільської області Мелих Анатолія Івановича про визнання протиправними та скасування постанов №63227170 від 21.10.2020 року та №63227170 від 06.11.2020 року.

Позовна заява відповідає вимогам статей 160, 161, 172 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України).

Позовну заяву належить розглядати за правилами адміністративного судочинства, позовну заяву подано з дотриманням правил підсудності. Позов подано у строк, установлений законом.

Підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлених КАС України немає.

Дана адміністративна справа відповідно до статті 12 КАС України є справою незначної складності та підлягає розгляду за правилами спрощеного позовного провадження.

Особливості провадження у справах з приводу рішень, дій або бездіяльності органу державної виконавчої служби, приватного виконавця передбачено статтею 287 КАС України.

Відповідно до частини четвертої статті 287 КАС України, дана справа вирішується судом протягом десяти днів після відкриття провадження у справі.

Керуючись статтями 171, 248, 257 КАС України, суд, -

УХВАЛИВ:

Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі.

Справу розглядати суддею одноособово за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) учасників справи, з урахуванням особливостей, визначених статтею 287 КАС України.

Призначити у справі судове засідання на 12 січня 2021 року о 11:10 год. в залі судових засідань Тернопільського окружного адміністративного суду за адресою: 46021, м.Тернопіль, вул. Грушевського, 6.

Відповідачу встановити строк до 12.01.2021 для подання відзиву на позовну заяву.

Відповідачу у строк для подання відзиву на позовну заяву подати до суду належним чином завірені копії матеріалів виконавчого провадження ВП №63227170.

Згідно із частинами третьою та четвертою статті 162 КАС України копія відзиву на позов та доданих до нього документів повинні бути надіслані (надані) іншим учасникам справи, а суду - доказ такого надіслання іншим учасникам справи.

Відповідно до частини четвертої статті 159 КАС України неподання суб'єктом владних повноважень відзиву на позов без поважних причин може бути кваліфіковано судом як визнання позову.

Зобов'язати відповідача подати суду докази разом із поданням відзиву.

Роз'яснити учасникам справи, що докази, не подані у встановлений законом або судом строк, до розгляду судом не приймаються, крім випадку, коли особа, що їх подає, обґрунтувала неможливість їх подання у вказаний строк з причин, що не що не залежали від неї. Копії доказів (крім речових доказів), що подаються до суду, заздалегідь надсилаються або надаються особою, яка їх подає, іншим учасникам справи. Суд не бере до уваги відповідні докази у разі відсутності підтвердження надсилання (надання) їх копій іншим учасникам справи, крім випадку, якщо такі докази є у відповідного учасника справи або обсяг доказів є надмірним, або вони подані до суду в електронній формі, або є публічно доступними (частини восьма, дев'ята статті 79 КАС України).

Повідомити відповідача суб'єкта владних повноважень (у разі розгляду справи за його місцезнаходженням) про можливість отримання позовної заяви з доданими до неї матеріалами безпосередньо в приміщенні Тернопільського окружного адміністративного суду.

Учасники справи можуть отримати інформацію по даній справі в мережі Інтернет на офіційному веб-порталі судової влади в Україні за веб-адресою https://adm.te.court.gov.ua/sud1970/gromadyanam/spravy/.

Копію ухвали направити учасникам справи разом з копією позовної заяви та доданих до неї документів.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Оскарження ухвали окремо від рішення не допускається. Заперечення на ухвалу може бути включене до апеляційної скарги на рішення суду.

Суддя Дерех Н.В.

Попередній документ
93984632
Наступний документ
93984634
Інформація про рішення:
№ рішення: 93984633
№ справи: 500/4411/20
Дата рішення: 04.01.2021
Дата публікації: 05.01.2021
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Тернопільський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи щодо примусового виконання судових рішень і рішень інших органів
Розклад засідань:
12.01.2021 11:00 Тернопільський окружний адміністративний суд