Справа № 352/2427/20
Провадження № 3/352/1713/20
24.12.2020м. Івано-Франківськ
Суддя Тисменицького районного суду Івано-Франківської області Хоминець М.М., розглянувши матеріали, що надійшли від Тисменицького ВП ГУНП в Івано-Франківській області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , жителя АДРЕСА_1 , непрацюючого, за ст.173 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
Від Тисменицького ВП ГУНП в Івано-Франківській області 24.12.2020 р. надійшов протокол серії АПР18 № 373387 від 25.08.2020 р. про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 , де вказано, що останній 25.08.2020 р. о 17 год. 30 хв. по вул. С.Стрільців, 96 в смт. Лисець Тисменицького району Івано-Франківської області висловлювався нецензурними словами на адресу ОСОБА_2 , стукав у двері його будинку та погрожував фізичною розправою, чим порушив громадський порядок і спокій громадян.
З огляду на те, що на момент розгляду справи в суді закінчились строки, передбачені ч.2 ст. 38 КУпАП, на підставі п.7 ч.1 ст.247 КУпАП провадження у даній справі підлягає до закриття.
На підставі наведеного та керуючись ст. 247 ч.1 п.7, 283-285, 287, 294 КУпАП, -
Провадження у справі про адміністративне правопорушення, передбачене ст.173 КУпАП, відносно ОСОБА_1 закрити у зв'язку із закінченням строку накладення адміністративного стягнення.
Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або прокурором у випадках, передбачених ч.5 ст.7 цього Кодексу, протягом десяти днів з дня винесення постанови. Апеляційна скарга подається до Івано-Франківського апеляційного суду через Тисменицький районний суд.
Суддя М.М.Хоминець