Ухвала від 08.12.2020 по справі 685/1221/15-ц

Справа № 685/1221/15-ц

Провадження № 6/685/18/20

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі

08 грудня 2020 року смт. Теофіполь

Суддя Теофіпольського районного суду Хмельницької області Самойлович А. П., розглянувши матеріали за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Вердикт Капітал» про заміну сторони у справі, шляхом заміни стягувача його правонаступником

ВСТАНОВИВ:

ТзОВ «Вердикт Капітал» звернулось до Теофіпольського районного суду Хмельницької області з заявою про заміну вибулого стягувача ПАТ «Альфа-Банк» на правонаступника - ТзОВ «Вердикт Капітал» щодо виконання рішення у справі №685/1221/15-ц за позовом ПАТ «Альфа-Банк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором №500967730 .

Згідно з ст.442 ЦПК України, заяву про заміну сторони її правонаступником може подати сторона (заінтересована особа), державний або приватний виконавець. Заява за змістом і формою відповідає вимогам ЦПК України, перешкоди в порушенні справи, передбачені ст.185 ЦПК України, відсутні, тому по справі необхідно відкрити провадження і призначити її до судового розгляду.

Відповідно до ч.1 ст.43 ЦПК України, учасники справи мають право: ознайомлюватися з матеріалами справи, робити з них витяги, копії, одержувати копії судових рішень; подавати докази; брати участь у судових засіданнях, якщо інше не визначено законом; брати участь у дослідженні доказів; ставити питання іншим учасникам справи, а також свідкам, експертам, спеціалістам; подавати заяви та клопотання, надавати пояснення суду, наводити свої доводи, міркування щодо питань, які виникають під час судового розгляду, і заперечення проти заяв, клопотань, доводів і міркувань інших осіб; ознайомлюватися з протоколом судового засідання, записом фіксування судового засідання технічними засобами, робити з них копії, подавати письмові зауваження з приводу їх неправильності чи неповноти; оскаржувати судові рішення у визначених законом випадках; користуватися іншими визначеними законом процесуальними правами.

Виходячи з наведеного, керуючись ст.19, 442 ЦПК України,

ПОСТАНОВИВ:

Заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Вердикт Капітал» про заміну сторони у справі, шляхом заміни стягувача його правонаступником прийняти до свого провадження.

Призначити судовий розгляд на 12 січня 2021 року о 09 год. 30 хв. в приміщенні Теофіпольського районного суду Хмельницької області (30600, Хмельницька область, смт Теофіполь, вул. Небесної Сотні, 44).

В судове засідання викликати учасників справи.

Суддя Самойлович А.П.

Попередній документ
93917684
Наступний документ
93917686
Інформація про рішення:
№ рішення: 93917685
№ справи: 685/1221/15-ц
Дата рішення: 08.12.2020
Дата публікації: 31.12.2020
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Теофіпольський районний суд Хмельницької області
Категорія справи: Окремі процесуальні питання; Інші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб)
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (16.11.2015)
Дата надходження: 07.10.2015
Предмет позову: про стягнення заборгованості
Розклад засідань:
12.01.2021 09:30 Теофіпольський районний суд Хмельницької області
11.09.2023 09:00 Теофіпольський районний суд Хмельницької області
12.10.2023 09:00 Теофіпольський районний суд Хмельницької області