Рішення від 21.12.2020 по справі 160/10291/20

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

21 грудня 2020 року Справа № 160/10291/20

Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі:

Головуючого судді:Царікової О.В.,

за участі секретаря судового засіданняБогатинської К.В.,

за участі:

представника позивача представника відповідачаКулінченко І.К., Баранник О.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні у місті Дніпро адміністративну справу № 160/10291/20 за позовною заявою Комунального підприємства Дніпропетровської обласної ради “Аульський водовід” до Головного управління ДПС у Дніпропетровській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення, -

ВСТАНОВИВ:

28.08.2020 р. Комунальне підприємство Дніпропетровської обласної ради «Аульський водовід» (далі - КП ДОР «Аульський водовід», підприємство, позивач) звернулося до Дніпропетровського окружного адміністративного суду з позовом до Головного управління ДПС у Дніпропетровській області, в якому позивач просить суд визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення №0008425541 від 14.02.2019 р.

Позовні вимоги КП ДОР «Аульський водовід» обґрунтовані протиправністю оскарженого податкового повідомлення-рішення контролюючого органу. Позивач зазначив, що відповідачем неправомірно застосовано до позивача штрафні санкції за затримку реєстрації складених останнім податкових накладних, оскільки КП ДОР «Аульський водовід» є платником податку на додану вартість (далі - ПДВ), який застосовує спеціальну норму щодо оподаткування ПДВ операцій з теплопостачання - касовий метод, у зв'язку з чим підприємство не мало можливості своєчасно здійснювати реєстрацію податкових накладних.

Ухвалою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 31.08.2020 у справі № 160/10291/20 позовну заяву залишено без руху, надано позивачу строк, протягом п'яти днів з дня вручення цієї ухвали для усунення недоліків.

До Дніпропетровського окружного адміністративного суду надійшли документи від КП ДОР «Аульський водовід» на виконання ухвали про залишення позовної заяви без руху (вх. № 57688/20 від 16.09.2020).

Ухвалою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 17 вересня 2020 р. відкрито провадження у справі №160/10291/20 та вирішено здійснювати розгляд справи за правилами загального позовного провадження. Підготовче засідання призначено на 16.10.2020 р. Останнє судове засідання по справі відбулось 21.12.2020 р.

Від Головного управління ДПС у Дніпропетровській області до суду надійшов відзив на позовну заяву (вх. №66890/20 від 16.10.2020), в якому відповідач заперечив проти заявлених КП ДОР «Аульський водовід» до суду позовних вимог. Відповідач зазначив, що підприємством порушено вимоги ст.201 Податкового кодексу України щодо своєчасної реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - ЄРПН). Як стверджує відповідач означене порушення було встановлено контролюючим органом під час проведення камеральної перевірки позивача та останнім не спростовано.

КП ДОР «Аульський водовід» направлено до суду засобами електронного та поштового зв'язку до суду відповідь на відзив (вх. №13598/20-ел від 20.10.2020, вх. №68682/20 від 22.10.2020), в якій зазначив, що для операцій, які оподатковуються за касовим методом, факт постачання/отримання товарів (робіт, послуг) не призводить до виникнення податкових зобов'язань/прав на податковий кредит, оскільки останні виникають тільки на дату отримання/списання грошових коштів або інших видів компенсацій з дня погашення заборгованості. Додатково позивач у відповіді на відзив посилався на положення абз. 1 п. 44 підрозд. 2 розд. ХХ Податкового кодексу України в редакції Закону №446-ІХ від 16.01.2020 р., зауваживши, що дія означеної норми поширюється на операції, за якими дата виникнення першої з подій припадає на податкові (звітні) періоди до 01.01.2022 р.

Представник позивача у судовому засіданні від 21.12.2020 р. позовні вимоги підтримала, просила суд задовольнити позовну заяву у повному обсязі.

Представник відповідача у судовому засіданні від 21.12.2020 р. заперечила проти задоволення позовних вимог, просила відмовити у задоволенні позовної заяви.

Дослідивши матеріали справи, заслухавши пояснення сторін, з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується адміністративний позов, оцінивши докази, які мають значення для розгляду і вирішення справи по суті, проаналізувавши на підставі фактичних обставин справи застосування норм матеріального та процесуального права, судом встановлено наступне.

КП ДОР «Аульський водовід» (код ЄДРПОУ 34621490) зареєстровано як юридичну особу від 13.12.2006 р. та взято на податковий облік у контролюючих органах з 07.12.2006 р.

За даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, до основних видів економічної діяльності підприємства належить (за код КВЕД): 36.00 Забір, очищення та постачання води (основний); 42.99 Будівництво інших споруд, н. в. і. у.; 56.29 Постачання інших готових страв; 37.00 Каналізація, відведення й очищення стічних вод; 41.20 Будівництво житлових і нежитлових будівель.

У відповідності до п. 2.1 і п. 2.2 Статуту КП ДОР «Аульський водовід», затвердженого рішенням Дніпропетровської обласної ради №516-18 від 25.10.2019 р., підприємство створене з метою задоволення потреб населення області в якісній питній воді, для надання послуг з централізованого водопостачання й водовідведення, передачі електроенергії електричними мережами населенню, підприємствам, установам та організаціям.

Основними напрямами діяльності підприємства є:

-виробництво питної води шляхом підйому - води з поверхневих та підземних джерел, очищення її на очисних спорудах відповідно до вимог, установлених нормами та стандартами, транспортування й реалізація її споживачам по водоводах та водопровідних мережах;

-забезпечення транспортування стічних вод по колекторах та каналізаційних мережах, їх очищення на очисних спорудах з доведе якості очистки стічних вод до санітарних вимог;

-розвиток і безпечна експлуатація водопровідно-каналізаційного господарства;

-розвиток та вдосконалення матеріальної і ремонтно-експлуатаційної бази.

Фахівцями Головного управління ДФС у Дніпропетровській області на підставі п.п. 75.1.1 п. 75.1 ст. 75 і ст. 76 Податкового кодексу України проведено камеральну перевірку позивача з питання своєчасності реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних в ЄРПН, складених за січень2017 р. - червень 2018 р. та складено акт камеральної перевірки за №73977/242/04-36-55-05/34621490 від 19.12.2018 р.

За підсумками означеної перевірки податковим органом встановлено порушення підприємством п. 201.10 ст. 201 Податкового кодексу України у вигляді несвоєчасної (тобто, з порушенням граничних строків) реєстрації складених КП ДОР «Аульський водовід» податкових накладних в ЄРПН.

Відповідальність за таке порушення передбачена п. 120-1.1 ст.120-1 Податкового кодексу України.

З огляду на викладене, Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області сформовано податкове повідомлення-рішення №0008425541 від 14.02.2019 р. (форми "Н"), згідно з яким до підприємства застосовано штрафну санкцію (штраф) у загальному розмірі 14 260 936, 95 грн.

Не погодившись із позицією контролюючого органу та означеним податковим повідомленням-рішенням, КП ДОР «Аульський водовід» звернулось до Дніпропетровського окружного адміністративного суду із цією позовною заявою.

Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам та вирішуючи спір по суті заявлених позовних вимог, суд зазначає наступне.

Податковий кодекс України (далі - ПК України) регулює відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема, визначає вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства.

Підпунктом 16.1.2 пункту 16.1 статті 16 ПК України визначено, що платник податків зобов'язаний вести в установленому порядку облік доходів і витрат, складати звітність, що стосується обчислення і сплати податків та зборів.

Відповідно до п. 187.1 ст.187 ПК України (у редакції, яка була чинною у період складання позивачем спірних податкових накладних (31.01.2017 р. - 08.06.2018 р.), датою виникнення податкових зобов'язань з постачання товарів/послуг вважається дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше:

а) дата зарахування коштів від покупця/замовника на банківський рахунок платника податку як оплата товарів/послуг, що підлягають постачанню, а в разі постачання товарів/послуг за готівку - дата оприбуткування коштів у касі платника податку, а в разі відсутності такої - дата інкасації готівки у банківській установі, що обслуговує платника податку;

б) дата відвантаження товарів, а в разі експорту товарів - дата оформлення митної декларації, що засвідчує факт перетинання митного кордону України, оформлена відповідно до вимог митного законодавства, а для послуг - дата оформлення документа, що засвідчує факт постачання послуг платником податку.

За операціями з виконання підрядних будівельних робіт суб'єкти підприємницької діяльності можуть застосовувати касовий метод податкового обліку відповідно до підпункту 14.1.266 пункту 14.1 статті 14 цього Кодексу.

Приписами п. 187.10 ст. 187 ПК України (у редакції, яка була чинною у період складання позивачем спірних податкових накладних (31.01.2017р.-08.06.2018р.) визначено, що платники податку, які постачають теплову енергію, природний газ (крім скрапленого), надають послуги з транспортування та/або розподілу природного газу, водопостачання, водовідведення чи послуги, вартість яких включається до складу квартирної плати чи плати за утримання житла, фізичним особам, бюджетним установам, не зареєстрованим як платники податку, а також житлово-експлуатаційним конторам, квартирно-експлуатаційним частинам, об'єднанням співвласників багатоквартирних будинків, іншим платникам податку, які здійснюють збір коштів від зазначених покупців з метою подальшого їх перерахування продавцям таких товарів (надавачам послуг) у рахунок компенсації їх вартості, визначають дату виникнення податкових зобов'язань та податкового кредиту за касовим методом.

Зазначене правило визначення дати виникнення податкових зобов'язань поширюється також на операції з постачання зазначених товарів/послуг для ЖЕКів та бюджетних установ, що отримують такі товари/послуги, якщо вони зареєстровані як платники податку.

Для цілей цього пункту послугами, вартість яких включається до складу квартирної плати чи плати за утримання житла, вважаються послуги з технічного обслуговування ліфтів та диспетчерських систем, систем протипожежної автоматики та димовидалення, побутових електроплит, обслуговування димовентиляційних каналів, внутрішньобудинкових систем водо- і теплопостачання, водовідведення та зливової каналізації, вивезення та утилізації твердого побутового та грубого сміття, прибирання будинкової та прибудинкової території, а також інші послуги, які надаються ЖЕКами зазначеним у цьому пункті покупцям за їх рахунок.

Касовий метод для цілей оподаткування згідно з розділом V цього Кодексу - метод податкового обліку, за яким дата виникнення податкових зобов'язань визначається як дата зарахування (отримання) коштів на банківський рахунок (у касу) платника податку або дата отримання інших видів компенсацій вартості поставлених (або тих, що підлягають поставці) ним товарів (послуг), а дата віднесення сум податку до податкового кредиту визначається як дата списання коштів з банківського рахунку (видачі з каси) платника податку або дата надання інших видів компенсацій вартості поставлених (або тих, що підлягають поставці) йому товарів (послуг) (п.п. 14.1.266 п. 14.1 ст. 14 ПК України (у редакції, яка була чинною на момент виникнення спірних правовідносин).

Згідно із п. 201.1 ст. 201 ПК України, на дату виникнення податкових зобов'язань платник податку зобов'язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, кваліфікованого електронного підпису уповноваженої платником особи та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних у встановлений цим Кодексом термін.

Єдиний реєстр податкових накладних - реєстр відомостей щодо податкових накладних та розрахунків коригування, який ведеться центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну податкову та митну політику, в електронному вигляді згідно з наданими платниками податку на додану вартість електронними документами (п.п. 14.1.60 п. 14.1 ст. 14 ПК України).

Податкова накладна складається на кожне повне або часткове постачання товарів/послуг, а також на суму коштів, що надійшли на поточний рахунок як попередня оплата (аванс) п. 201.7 ст. 201 ПК України).

У відповідності п. 201.4 ст. 201 ПК України, платники податку в разі здійснення постачання товарів/послуг протягом періоду, за який складається така податкова накладна, постачання яких має безперервний або ритмічний характер:

покупцям - платникам податку - можуть складати не пізніше останнього дня місяця, в якому здійснено такі постачання, зведені податкові накладні на кожного платника податку, з яким постачання мають такий характер протягом періоду, за який складається така податкова накладна, з урахуванням усього обсягу постачання товарів/послуг відповідному платнику протягом такого місяця;

покупцям - особам, не зареєстрованим платниками податку, - можуть складати не пізніше останнього дня місяця, в якому здійснено такі постачання, зведену податкову накладну з урахуванням всього обсягу постачання товарів/послуг таким покупцям, з якими постачання мають такий характер, протягом такого місяця.

У разі якщо станом на дату складення зазначених податкових накладних сума коштів, що надійшла на поточний рахунок продавця як оплата (передоплата) за товари/послуги, перевищує вартість поставлених товарів/послуг протягом місяця, таке перевищення вважається попередньою оплатою (авансом), на суму якої складається податкова накладна у загальному порядку не пізніше останнього дня такого місяця.

Для цілей цього пункту ритмічним характером постачання вважається постачання товарів/послуг одному покупцю два та більше разів на місяць.

Згідно із положеннями пункту 201.10 статті 201 ПК України, при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку - продавець товарів/послуг зобов'язаний в установлені терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних та надати покупцю за його вимогою.

Податкова накладна, складена та зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, є для покупця таких товарів/послуг підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту.

Податкова накладна та/або розрахунок коригування до неї, складені та зареєстровані після 1 липня 2017 року в Єдиному реєстрі податкових накладних платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, є для покупця таких товарів/послуг достатньою підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту, та не потребує будь-якого іншого додаткового підтвердження.

Податкові накладні, які не надаються покупцю, а також податкові накладні, складені за операціями з постачання товарів/послуг, які звільнені від оподаткування, підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних повинна здійснюватися з урахуванням граничних строків:

для податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 1 по 15 календарний день (включно) календарного місяця, - до останнього дня (включно) календарного місяця, в якому вони складені;

для податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 16 по останній календарний день (включно) календарного місяця, - до 15 календарного дня (включно) календарного місяця, наступного за місяцем, в якому вони складені;

для зведених податкових накладних та/або розрахунків коригування до таких зведених податкових накладних, складених за операціями, визначеними пунктом 198.5 статті 198 та пунктом 199.1 статті 199 цього Кодексу, - протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем місяця, в якому вони складені;

для розрахунків коригування, складених постачальником товарів/послуг до податкової накладної, що складена на отримувача - платника податку, в яких передбачається зменшення суми компенсації вартості товарів/послуг їх постачальнику, - протягом 15 календарних днів з дня отримання такого розрахунку коригування до податкової накладної отримувачем (покупцем).

У разі порушення таких строків застосовуються штрафні санкції згідно з цим Кодексом.

Фактичні дані щодо реквізитів, дати реєстрації та сум реєстрації, складених КП ДОР «Аульський водовід» податкових накладних, які були предметом перевірки та наведені в вищезазначеному акті перевірки визнаються сторонами, спір щодо цих обставин між сторонами відсутній.

Отже, суть предмету спору полягає у досліджені правомірності застосування до позивача штрафних санкцій, передбачених п. 120-1.1 ст. 120-1 ПК України.

Приписами норм п. 120-1.1. ст. 120-1 ПК України (у редакції, яка діяла станом на момент прийняття оскаржуваного податкового повідомлення-рішення) встановлено, що порушення платниками податку на додану вартість граничного строку, передбаченого статтею 201 цього Кодексу, для реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування до такої податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних (крім податкової накладної, що не надається отримувачу (покупцю), складеної на постачання товарів/послуг для операцій: які звільнені від оподаткування або які оподатковуються за нульовою ставкою) тягне за собою накладення на платника податку на додану вартість, на якого відповідно до вимог статей 192 та 201 цього Кодексу покладено обов'язок щодо такої реєстрації, штрафу в розмірі:

10 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації до 15 календарних днів;

20 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації від 16 до 30 календарних днів;

30 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації від 31 до 60 календарних днів;

40 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації від 61 до 365 календарних днів;

50 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації на 366 і більше календарних днів.

У разі зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних згідно з пунктом 201.16 статті 201 цього Кодексу штрафні санкції, передбачені цим пунктом, не застосовуються на період зупинення такої реєстрації до прийняття рішення щодо відновлення реєстрації таких податкових накладних/розрахунків коригування згідно з підпунктом 201.16.4 пункту 201.16 статті 201 цього Кодексу.

Системний аналіз викладених правових норм надає підстави стверджувати, що на платника податків покладено обов'язок на дату виникнення податкових зобов'язань скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних у встановлений цим Кодексом термін.

Разом з тим, обов'язок щодо здійснення відповідної реєстрації покладається на платника податків як відносно податкових накладних, що надаються покупцю, так і податкових накладних, які не надаються покупцю, а також податкові накладні, складені за операціями з постачання товарів/послуг, які звільнені від оподаткування.

При цьому, у разі порушення таких строків застосовуються штрафні санкції згідно з Податковим кодексом України.

Слід зазначити, що у позовній заяві в обґрунтування заявлених до суду вимог підприємство помилково посилається на приписи абз. 4 і 5 п. 186.6 ст. 186 ПК України, однак такої норми у Податковому кодексу України не існувало та наразі не існує.

Водночас, подібні до процитованих у позовній заяві положення містить абз. 4 і 5 п. 198.6 ст. 198 ПК України (у редакції, яка була чинною у період з 01.01.2017 р. по 02.12.2017 р.), якими передбачено, що у разі якщо платник податку не включив у відповідному звітному періоді до податкового кредиту суму податку на додану вартість на підставі отриманих податкових накладних/розрахунків коригування до таких податкових накладних, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних, таке право зберігається за ним протягом 1095 календарних днів з дати складення податкової накладної/розрахунку коригування.

Суми податку, сплачені (нараховані) у зв'язку з придбанням товарів/послуг, зазначені в податкових накладних/розрахунках коригування до таких податкових накладних, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних з порушенням строку реєстрації, включаються до податкового кредиту за звітний податковий період, в якому зареєстровано податкові накладні/розрахунки коригування до таких податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, але не пізніше ніж через 365 календарних днів з дати складення податкових накладних/розрахунків коригування до таких податкових накладних, у тому числі для платників податку, які застосовують касовий метод.

Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стабілізації розрахунків на Оптовому ринку електричної енергії України» від 09.11.2017 року 2198-VIII, який набрав законної сили 03.12.2017 року, внесено зміни до абз. 4 та 5 п. 186.6 ст. 186 Податкового кодексу України, а саме, абзацах четвертому і п'ятому пункту 198.6 статті 198: цифри "365" замінено цифрами "1095".

Виходячи з вищевикладеного, платники, які застосовують «касовий метод», повинні формувати податковий кредит із відображенням його у податковій звітності у період з 01.01.2017 року по 03.12.2017 року - протягом 365 днів з дати складення податкових накладних/розрахунків коригування до таких податкових накладних.

Отже, положення означеної норми передбачають право платника податків на включення сум ПДВ протягом 365 (а з 04.12.2017 р. - 1095) календарних днів з дати складання податкових накладних чи розрахунків коригування, зокрема, для платників податку, які застосовують касовий метод.

Водночас, суд наголошує, що в рамках означеного спору не є спірним питання вірності дати складання підприємством податкових накладних, перелік яких вказано в акті перевірки та у додатку до спірного податкового повідомлення-рішення.

Натомість, предметом спору є факт несвоєчасної реєстрації КП ДОР «Аульський водовід» виписаних останнім податкових накладних в ЄРПН, який позивачем не спростовано, з урахуванням дат складання цих податкових накладних і дат фактичної їх реєстрації в ЄРПН.

При цьому, жодних пояснень з приводу наявності об'єктивних та непереборних обставин, що зумовили порушення підприємством визначених у ст. 201 ПК України граничних строків реєстрації податкових накладних позивачем до суду не надано, й у позовній заяві та відповіді на відзив не міститься.

Окремо слід зауважити, що передбачене абз. 4 і 5 п. 198.6 ст. 198 ПК України право платника на включення суми ПДВ до складу податкового кредиту, однак ця норма не встановлює право платника на подачу складених ним податкових накладних на реєстрацію в ЄРПН у визначений цією нормою період й жодним чином не звільняє платника від обов'язку здійснити своєчасну реєстрацію виписаних ним податкових накладних/розрахунків коригування в ЄРПН, та, як наслідок, не звільняє й від встановленої у ст. 120-1 ПК України відповідальності за порушення граничних строків реєстрації податкових накладних в ЄРПН.

Дослідивши та проаналізувавши наявні у справі матеріали суд встановив, що виписані КП ДОР «Аульський водовід» податкові накладні, перелік яких наведено в акті перевірки та додатку до оскарженого податкового повідомлення-рішення були зареєстровані позивачем в ЄРПН з порушенням регламентованого ст. 201 ПК України строку та означені обставини не спростовані позивачем.

З огляду на викладене, суд доходить до висновку, що відповідачем правомірно застосовано до позивача штрафні санкції згідно з оскарженим повідомленням-рішенням №0008425541 від 14.02.2019, у зв'язку з порушенням КП ДОР «Аульський водовід» граничних термінів реєстрації податкових накладних в ЄРПН.

Таким чином, суд доходить висновку про необґрунтованість заявлених КП ДОР «Аульський водовід» позовних вимог та відсутність підстав для їх задоволення.

Відповідно до ст. 139 Кодексу адміністративного судочинства України, судові витрати з відповідача не стягуються.

Керуючись ст.ст. 6, 72-77, 139, 244, 246, 250, 255, 295 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

ВИРІШИВ:

У задоволенні адміністративного позову Комунального підприємства Дніпропетровської обласної ради “Аульський водовід” (комплекс будівель та споруд №2, Аулівська селищна рада, смт Аули, Криничанський район, Дніпропетровська область, 52300; код ЄДРПОУ 34621490) до Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (вул. Сімферопольська, 17-А, м.Дніпро, 49000; код ЄДРПОУ 43145015) про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення №0008425541 від 14.02.2019 відмовити повністю.

Рішення суду набирає законної сили відповідно до вимог статті 255 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржене в строки, передбачені статтею 295 Кодексу адміністративного судочинства України.

До дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи рішення суду оскаржується до Третього апеляційного адміністративного суду через Дніпропетровський окружний адміністративний суд відповідно до підпункту 15.5 пункту 15 Розділу VII Перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України.

Повний текст рішення суду складений 28 грудня 2020 року.

Суддя О.В. Царікова