Справа № 559/2253/20
Номер провадження 2-н/559/317/2020
24 грудня 2020 року м. Дубно Рівненська область
Суддя Дубенського міськрайонного суду Рівненської області Ралець Р.В., розглянувши винесене за ініціативи суду питання про виправлення описки у судовому рішенні по цивільній справі за заявою ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , адреса АДРЕСА_1 ) про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_2 ( ІНФОРМАЦІЯ_2 , РНОКПП НОМЕР_2 , адреса АДРЕСА_2 ) аліментів на утримання дитини,
В провадженні Дубенського міськрайонного суду перебувала справа за заявою ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_2 аліментів на утримання дитини
04 грудня 2020 року Дубенським міськрайонним судом було винесено судовий наказ про стягнення з ОСОБА_2 ( ІНФОРМАЦІЯ_2 , РНОКПП НОМЕР_2 , адреса АДРЕСА_2 ) на користь ОСОБА_3 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , адреса АДРЕСА_1 ) аліменти на утримання дитини ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_3 в розмірі 1/4 частини від усіх видів заробітку (доходів) , але не більше десяти прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку, на кожну дитину щомісячно, починаючи з 27 жовтня 2020 року та продовжувати до досягнення дитиною повноліття.
Судом у тексті вищевказаного судового наказу була допущена описка, а саме невірно зазначено ім'я стягувача - ОСОБА_3 . Вказана описка підлягає виправленню.
Згідно ст. 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Перевіривши матеріали справи, суд вважає необхідним виправити описку допущену у судовому наказі судді Дубенського міськрайонного суду Рівненської області від 04 грудня 2020 року щодо імені стягувача, а саме: замість ОСОБА_5 зазначити вірно ОСОБА_6 , що підтверджується матеріалами справи.
На підставі викладеного, керуючись ст. 269 ЦПК України, суд, -
Виправити описку в судовому наказі Дубенського міськрайонного суду від 04 грудня 2020 року, а саме зазначити прізвище, ім'я та по-батькові стягувача, на користь якого стягуються аліменти - ОСОБА_1 .
Ухвала є невід'ємною частиною судового наказу Дубенського міськрайонного суду Рівненської області від 04 грудня2020 року у справі №559/2253/20.
Ухвала набирає законної сили через п'ятнадцять днів з дня проголошення, якщо не була подана апеляційна скарга. У разі подання апеляційної скарги, ухвала набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Ухвала може бути оскаржена до Рівненського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги через Дубенський міськрайонний суду Рівненської області. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення ухвали можуть подати апеляційну скаргу протягом п'ятнадцяти днів з дня отримання копії.
Суддя Р.В. Ралець