Ухвала від 23.12.2020 по справі 826/14458/18

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1

УХВАЛА

про закриття підготовчого провадження та

призначення справи до розгляду по суті

23 грудня 2020 року м. Київ № 826/14458/18

Окружний адміністративний суд м. Києва у складі головуючого судді Качура І.А., при секретарі судового засідання Борисевич А.В., розглянувши у підготовчому засіданні адміністративну справу

за позовомДержавного публічного акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Украгролізинг»

до Головного управління ДПС у м. Києві

провизнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення

за участю представників сторін:

представник позивача, Єремов М.С., ;

представник позивача, Святецький Д.В., ;

представник відповіадча, Полякова С.Б.,

ВСТАНОВИВ:

До Окружного адміністративного суду міста Києва звернулось Державного публічного акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» (далі - позивач) до Головного управління ДПС у м. Києві (далі - відповідач) про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення.

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 10.08.2018 року прийнято до розгляду адміністративну справу та призначено підготовче засідання у адміністративній справі.

Відповідно до ст.173 Кодексу адміністративного судочинства України завданням підготовчого провадження є остаточне визначення предмета спору та характеру спірних правовідносин, позовних вимог та складу учасників судового процесу; з'ясування заперечень проти позовних вимог; визначення обставин справи, які підлягають встановленню, та зібрання відповідних доказів; вирішення відводів; визначення порядку розгляду справи; вчинення інших дій з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті.

Підстав для залишення позовної заяви без розгляду, зупинення провадження по справі чи закриття провадження у справі немає. Необхідності в залученні третіх осіб на даній стадії процесу немає. Суд вважає за доцільне завершити підготовче провадження у справі та призначити справу до судового розгляду в судовому засіданні.

Згідно п.3 ч.2 ст.183 Кодексу адміністративного судочинства України за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

Керуючись статтями 173, 183, 241, 248 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд м. Києва,

УХВАЛИВ:

1. Закрити підготовче провадження та перейти до судового розгляду справи, яка буде розглядатися під головуванням судді Качура І.А.

2. Розгляд справи призначити на 03.02.2021 року о 09:45 год., яке відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Петра Болбочана 8, корпус 1, зал судового засідання №37.

3. Інформацію по справі можна отримати на офіційному веб-порталі судової влади України за адресою: http://court.gov.ua/fair/sud2670/.

Відповідно до частини другої статті 256 Кодексу адміністративного судочинства України ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею. Кодексом адміністративного судочинства України не передбачено оскарження ухвали про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

Суддя І.А. Качур

Попередній документ
93788380
Наступний документ
93788382
Інформація про рішення:
№ рішення: 93788381
№ справи: 826/14458/18
Дата рішення: 23.12.2020
Дата публікації: 28.12.2020
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Окружний адміністративний суд міста Києва
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи з приводу адміністрування податків, зборів, платежів, а також контролю за дотриманням вимог податкового законодавства, зокрема щодо; адміністрування окремих податків, зборів, платежів, з них; податку на додану вартість (крім бюджетного відшкодування з податку на додану вартість, податку на додану вартість із ввезених на митну територію України товарів (продукції), зупинення реєстрації податкових накладних)
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Відмовлено у відкритті провадження (25.10.2022)
Дата надходження: 22.09.2022
Предмет позову: про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення
Розклад засідань:
30.09.2020 10:00 Окружний адміністративний суд міста Києва
16.12.2020 10:40 Окружний адміністративний суд міста Києва
23.12.2020 10:50 Окружний адміністративний суд міста Києва
03.02.2021 09:45 Окружний адміністративний суд міста Києва
24.02.2021 09:50 Окружний адміністративний суд міста Києва
17.03.2021 10:50 Окружний адміністративний суд міста Києва
07.04.2021 10:10 Окружний адміністративний суд міста Києва
01.09.2021 10:40 Шостий апеляційний адміністративний суд
11.10.2021 12:10 Шостий апеляційний адміністративний суд
27.10.2021 10:30 Шостий апеляційний адміністративний суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
БЛАЖІВСЬКА Н Є
ВАСИЛЬЄВА І А
ГІМОН М М
ПАСІЧНИК С С
СТЕПАНЮК АНАТОЛІЙ ГЕРМАНОВИЧ
ХАНОВА Р Ф
ХОХУЛЯК В В
суддя-доповідач:
БЛАЖІВСЬКА Н Є
ВАСИЛЬЄВА І А
ГІМОН М М
КАЧУР І А
КАЧУР І А
ПАСІЧНИК С С
СТЕПАНЮК АНАТОЛІЙ ГЕРМАНОВИЧ
ХАНОВА Р Ф
ХОХУЛЯК В В
відповідач (боржник):
Головне управління Державної податкової служби у м. Києві, як відокремлений підрозділ Державної податкової служби
Головне управління Державної податкової служби у м. Києві (як відокремлений підрозділ Державної податкової служби України)
Головне управління Державної податкової служби у м. Києві, як відокремлений підрозділ Державної податкової служби
Головне управління Державної податкової служби у місті Києві
заявник апеляційної інстанції:
Головне управління Державної податкової служби у м. Києві
заявник касаційної інстанції:
Головне управління Державної податкової служби у м. Києві, як відокремлений підрозділ Державної податкової служби
Головне управління Державної податкової служби у м. Києві, як відокремлений підрозділ Державної податкової служби
заявник про винесення додаткового судового рішення:
Державне публічне акціонерне товариство "Національна акціонерна компанія "Украгролізинг"
орган або особа, яка подала апеляційну скаргу:
Головне управління Державної податкової служби у м. Києві
позивач (заявник):
Державне публічне акціонерне товариство "Національна акціонерна компанія "Украгролізинг"
представник позивача:
Святецький Дмитро Вікторович
суддя-учасник колегії:
БЄЛОВА Л В
БИВШЕВА Л І
БУЖАК Н П
ГОНЧАРОВА І А
ГУБСЬКА ЛЮДМИЛА ВІКТОРІВНА
ДАШУТІН І В
ЕПЕЛЬ ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА
ЄГОРОВА Н М
ОЛЕНДЕР І Я
УСЕНКО Є А
ЧУМАЧЕНКО Т А
ЮРЧЕНКО В П
Юрченко В.П.
ЯКОВЕНКО М М
як відокремлений підрозділ дпс, орган або особа, яка подала апел:
Головне управління Державної податкової служби у місті Києві