вул. Пирогова, 29, м. Вінниця, 21018, тел./факс (0432)55-80-00, (0432)55-80-06 E-mail: inbox@vn.arbitr.gov.ua
про закриття підготовчого провадження та
призначення справи для судового розгляду по суті
"17" грудня 2020 р. Cправа № 902/911/20
Суддя Господарського суду Вінницької області Колбасов Ф.Ф., за участю секретаря судового засідання Шейгець І.В., розглянувши в підготовчому судовому засіданні матеріали справи
за позовом: Акціонерного товариства комерційний банк "Приватбанк"
до: Товариства з обмеженою відповідальністю "Серго-Поділля",
до: ОСОБА_1 ,
про солідарне стягнення 41557,94 грн - заборгованості згідно кредитного договору
За участю представників сторін:
позивача: Молодецький О.С.;
представник ТОВ ""Серго-Поділля" - не з'явився,
відповідач ОСОБА_1 - не з'явився.
До Господарського суду Вінницької області надійшов позов Акціонерного товариства комерційний банк "Приватбанк" до Товариства з обмеженою відповідальністю "Серго-Поділля" та до ОСОБА_1 про солідарне стягнення 41557, 94 грн заборгованості згідно кредитного договору від 01.06.2006 року.
Ухвалою суду від 12.10.2020 року відкрито провадження у справі № 902/911/20 за правилами спрощеного позовного провадження. Розгляд справи по суті призначено на 29.10.2020 року. Вказаною ухвалою повідомлено сторін про призначене судове засідання для розгляду справи по суті.
За наслідками судового засідання, яке відбулося 29.10.2020 року в зв'язку з невиконання сторонами вимог ухвали суду від 12.10.2020 розгляд справи у порядку спрощеного провадження відкладено на 08.12.2020 року.
Відповідно до ухвали суду від 08.12.2020 постановлено здійснити перехід від розгляду справи №902/911/20 за правилами спрощеного позовного провадження до розгляду справи за правилами загального позовного провадження зі стадії відкриття провадження. Вказаною ухвалою суду призначено підготовче засідання у справі на 17 грудня 2020 о 12:00.
17.12.2020 до суду надійшло клопотання представника ОСОБА_1 -адвоката Балтака О.О. про відкладення розгляду справи на іншу дату. Подане клопотання мотивовано зайнятістю представника в іншому судовому засіданні, а саме: Вінницького окружного адміністративного суду.
На визначену судом дату в судове засідання з'явився представник позивача, який підтримав позовні вимоги у повному обсязі та просив суд позов задоволити.
Розглянувши клопотання представника відповідача 2 - ОСОБА_1 адвоката Балтака О.О., суд дійшов висновку про відмову в його задоволенні з огляду на наступне.
Відповідно до ст.185 ГПК України, за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про: залишення позовної заяви без розгляду; закриття провадження у справі; закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
Враховуючи, що судом остаточно з'ясований предмет спору та характер спірних правовідносин, позовні вимоги та склад учасників судового процесу; визначені обставини справи, які підлягають встановленню, вчинені усі дії з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті, суд дійшов висновку про закриття підготовчого провадження у справі та призначення справи до судового розгляду по суті.
В зв'язку з наведеним, суд вважає необхідним здійснити виклик в судове засідання представників сторін у порядку, визначеному ст.ст.120, 121 ГПК України.
Керуючись ст.ст. 120, 121, ч.3 ст.177, ст.326 Господарського процесуального кодексу України, суд, -
1. Закрити підготовче провадження та призначити справу №902/911/20 для судового розгляду по суті на 14 січня 2021 р. об 11:00 год., в приміщенні Господарського суду Вінницької області за адресою: м. Вінниця, вул. Пирогова, 29, 4-й поверх, зал №8.
2. Зобов'язати сторони забезпечити явку в засідання повноважних представників з доказами про повноваження, визначеними ст.60 ГПК України з документами, що посвідчують особу та надати усі наявні докази про погашення боргу (платіжні документи) станом на час розгляду справи.
3. Роз'яснити учасникам справи ст. 207 ГПК України, згідно положень якої під час розгляду справи по суті в учасників справи з'ясовується, чи мають вони заяви чи клопотання, пов'язані з розглядом справи, які не були заявлені з поважних причин в підготовчому провадженні або в інший строк, визначений судом, та вирішує їх після заслуховування думки інших присутніх у судовому засіданні учасників справи. Суд залишає без розгляду заяви та клопотання, які без поважних причин не були заявлені в підготовчому провадженні або в інший строк, визначений судом.
4. Ухвала набирає законної сили відповідно до приписів ст.235 ГПК України та не підлягає оскарженню.
5. Копію ухвали надіслати відповідачам рекомендованими листами з повідомленням про вручення поштового відправлення та на електронні адреси: позивача: ІНФОРМАЦІЯ_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 ; представника відповідача 2: ІНФОРМАЦІЯ_3.
Інформацію по справі, що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: ://vn.arbitr.gov.ua/sud5003/.
Ухвала підписана 22.12.2020.
Суддя Колбасов Ф.Ф.
віддрук. 3 прим.:
1 - до справи;
2 - відповідачу ТОВ "Серго - Поділля" (вул. Юності, буд. 45А, кв. 25, м. Вінниця, 21100);
3 - відповідачу ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ).