Ухвала від 21.12.2020 по справі 233/4808/20

233 № 233/4808/20

УХВАЛА

21 грудня 2020 року м.Костянтинівка

Костянтинівский міськрайонний суд Донецької області у складі: головуючого судді ОСОБА_1 , розглянувши питання щодо участі обвинуваченого ОСОБА_2 в підготовчому судовому засіданні в режимі відеоконференції по кримінальному провадженню, внесеному в Єдиний реєстр досудових розслідувань за № 12020050380000819 від 27 вересня 2020 року за обвинуваченням ОСОБА_2 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 126-1 КК України,-

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області перебуває кримінальне провадження за обвинуваченням ОСОБА_2 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 126-1 КК України.

Від обвинуваченого ОСОБА_2 надійшла заяви про згоду на проведення підготовчого судового засідання в режимі дистанційного судового провадження за допомогою відеоконференції під час трансляції з ДУ «Бахмутська установа виконання покарань(№6)» в Донецькій області.

Відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 336 КПК України судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), у разі необхідності вжиття таких заходів для забезпечення оперативності судового провадження.

Згідно з ч. 2 ст. 336 КПК України суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження.

Суд вважає, що з огляду на перебування обвинуваченого ОСОБА_2 в ДУ «Бахмутська установа виконання покарань(№6)» в Донецькій області, з метою забезпечення оперативності кримінального судочинства, за наявності в ДУ «Бахмутська установа виконання покарань(№6)» в Донецькій області необхідного обладнання, є підстави для постановлення ухвали про участь обвинуваченого ОСОБА_2 в підготовчому судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Забезпечення проведення підготовчого судового засідання в режимі відеоконференції за участю обвинуваченого ОСОБА_2 доручити ДУ «Бахмутська установа виконання покарань(№6)» в Донецькій області.

Керуючись ст. 336 КПК України суд,-

ПОСТАНОВИВ:

Проводити підготовче судове засідання по об'єднаному кримінальному провадженню за обвинуваченням ОСОБА_2 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 126-1 КК України.

Доручити ДУ «Бахмутська установа виконання покарань(№6)» в Донецькій області забезпечити проведення відеоконференції в приміщенні суду та участь в ній обвинуваченого ОСОБА_2 для проведення підготовчого судового засідання, призначеного на 11 годину 30 хвилин 23 грудня 2020 року.

Зобов'язати службову особу ДУ «Бахмутська установа виконання покарань(№6)» в Донецькій області перебувати поряд з ОСОБА_2 до закінчення підготовчого судового засідання, вручити йому пам'ятку про права та обов'язки.

Розписку обвинуваченого про отримання пам'ятки надіслати на адресу Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області.

Копію ухвали направити до ДУ «Бахмутська установа виконання покарань(№6)» в Донецькій області для організації виконання.

Хід і результати процесуальних дій, проведених у режимі відеоконференції, фіксувати за допомогою технічних засобів відеозапису.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя

Попередній документ
93687246
Наступний документ
93687248
Інформація про рішення:
№ рішення: 93687247
№ справи: 233/4808/20
Дата рішення: 21.12.2020
Дата публікації: 14.02.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Кримінальні правопорушення проти життя та здоров'я особи; Домашнє насильство
Розклад засідань:
18.11.2020 11:00 Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області
07.12.2020 09:00 Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області
23.12.2020 11:30 Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області
06.01.2021 09:00 Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області
13.01.2021 14:00 Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області
18.01.2021 09:30 Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області
Учасники справи:
головуючий суддя:
МІРОСЄДІ А І
суддя-доповідач:
МІРОСЄДІ А І
обвинувачений:
Філін Валерій Михайлович
потерпілий:
Філіна Валентина Миколаївна